New
Louis Couperusplaats 2992902 XH Capelle aan den IJsselDichtersbuurt
€ 300,000 k.k.
- 84 m²living area
- 3bedrooms
- Eenergy label
Description
Fijn 4-kamer appartement gelegen op de 13e verdieping met geweldig uitzicht!
De woning ligt op een centrale en gunstige locatie nabij het centrum van Capelle aan den IJssel. Voor de dagelijkse boodschappen en voorzieningen kan je terecht bij het nabijgelegen Slotplein, met onder andere een supermarkt en diverse winkels en speciaalzaken. Ook winkelcentrum De Koperwiek ligt op korte afstand en biedt een uitgebreid aanbod aan winkels en horecagelegenheden.
Scholen, sportverenigingen en diverse andere voorzieningen bevinden zich eveneens in de omgeving. Het openbaar vervoer is uitstekend bereikbaar, met metrostation Slotlaan en verschillende busverbindingen op loopafstand. Dankzij de nabijgelegen uitvalswegen zijn Rotterdam en omliggende steden bovendien snel en eenvoudig bereikbaar.
INDELING
Begane grond
Gemeenschappelijk entree, met postvakken en bellentableau, afgesloten portiek met twee liften, het trappenhuis en toegang tot de bergingen.
13e verdieping
Via de entree kom je in de centrale hal, die toegang biedt tot de verschillende vertrekken. Aan de voorzijde bevinden zich twee slaapkamers, die beide vanuit de centrale hal bereikbaar zijn en naar wens kunnen worden ingericht als slaap-, werk- of hobbyruimte. De keuken is eveneens aan de voorzijde gelegen en is voorzien van keramische kookplaat met afzuigkap, vaatwasser en koelkast met vriesvak.
De centrale hal geeft daarnaast toegang tot het separate toilet en de badkamer. De badkamer is voorzien van een douche, breed wastafel met meubel met spiegel en aansluiting voor de wasmachine. Verder beschikt de woning over een inpandige berging, die momenteel wordt gebruikt als garderoberuimte.
De royale woonkamer bevindt zich aan de achterzijde van de woning en biedt volop ruimte voor een comfortabele zithoek en eethoek. Vanuit de woonkamer is het brede balkon bereikbaar. Het balkon strekt zich uit over de volle breedte van de woning, vanaf hier geniet je van een geweldig uitzicht. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de derde slaapkamer, welk vanuit de woonkamer bereikbaar is.
BIJZONDERHEDEN
- Bouwjaar 1967;
- Gelegen op eigen grond;
- Grotendeels voorzien van dubbele beglazing;
- 3 slaapkamers;
- Zonnig balkon op het zuidwesten;
- Verwarming en warm water middels blokverwarming en centrale voorziening;
- Actieve VvE met maandelijkse bijdrage van €230,- exclusief voorschot stookkosten 30,-;
- Externe berging op de begane grond;
- Gunstig gesitueerd nabij metrostation en uitvalswegen richting Rotterdam, Den Haag en Utrecht;
- Aan de plattegrond kunnen geen rechten worden ontleend. Alle maten zijn indicatief;
- Oplevering in overleg, conform lijst roerende zaken.
DISCLAIMER
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
De teksten en impressies bedoeld om een goede indruk te geven van het object. Aan de inhoud ervan is de grootst mogelijke zorg besteed. Desondanks is alle informatie nadrukkelijk onder voorbehoud. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,571
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 230.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 84 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 263 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 13th floor
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL C 2644
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 230.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
17-8-2026
On Funda
Neighborhood

Dichtersbuurt
Capelle aan den IJssel- Residents
- 1,905
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 3,819
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



