New
Kanaalweg 322903 LS Capelle aan den IJsselStationsbuurt
€ 330,000 k.k.
- 78 m²living area
- 152 m²plot size
- 3bedrooms
- Eenergy label
Description
Deze charmante tussenwoning met drie slaapkamers en een bijzonder diepe achtertuin biedt volop mogelijkheden om er een eigentijdse en comfortabele woning van te maken. De woning vormt een mooie basis voor de nieuwe eigenaar die de woning naar eigen smaak wil moderniseren en er een persoonlijk en sfeervol thuis van wil maken.
Laat je verrassen door de prettige ligging, de royale tuin en de nabijheid van diverse wenselijke voorzieningen. Een leuke woning met volop potentie, klaar voor een nieuwe eigenaar die er zijn eigen thuis van wil maken!
Deze leuke eengezinswoning is gelegen aan de karakteristieke Kanaalweg. In de wijk/omgeving tref je onder andere de eerste winkels aan de Bermweg, Shopping Center De Koperwiek, openbaar vervoer middels bushaltes en treinstation Capelle Schollevaar, scholen, kinderopvang, sportverenigingen, horeca en wat te denken van voorzieningen zoals Alexandrium Shopping Center of Woonmall Alexandrium op slechts 10 min fietsen, kortom ideaal!
Indeling:
Begane grond: entree, hal met trapopgang en toiletruimte. Vanuit de hal bereik je de gezellige doorzonwoonkamer, die dankzij de prettige indeling volop ruimte biedt voor een comfortabele zithoek en een gezellige eettafel.
Aan de achterzijde bevindt zich de L-vormige keuken, die is gerealiseerd in de uitbouw. De keuken is uitgerust met diverse apparatuur, waaronder een gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser en koelkast. Vanuit de keuken stap je via een bordes direct de bijzonder diepe achtertuin in, een heerlijke buitenruimte met volop mogelijkheden.
1e verdieping: De verdieping beschikt over een ruime overloop, een praktische wasruimte en een separate toiletruimte. Aan de voorzijde bevindt zich een zeer royale slaapkamer, terwijl de achterzijde is voorzien van een tweede ruime slaapkamer. De badkamer is gesitueerd in de uitbouw en beschikt over een ligbad, separate douchecabine en wastafel. Dankzij het aanwezige daglicht is dit bovendien een prettige en lichte ruimte.
2e verdieping: Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping, die momenteel wordt aangemerkt als overige inpandige ruimte vanwege de beperkte stahoogte. Deze verdieping biedt echter interessante mogelijkheden om de woning verder uit te breiden. Denk bijvoorbeeld aan het plaatsen van een dakkapel en/of een nokverhoging, waarmee je hier in de toekomst extra woonruimte kunt realiseren.
Tuin: realiseer hier je droomtuin! Met een indrukwekkende diepte van maar liefst 24 meter en een praktische achterom biedt deze tuin volop ruimte en privacy. Of je nu droomt van een royale uitbouw, een sfeervolle overkapping of juist een heerlijke groene tuin: de mogelijkheden zijn hier volop aanwezig. Een fijne plek om in alle rust en privacy te genieten van het buitenleven.
Maatvoering: voor de afmetingen en oppervlaktes verwijzen we naar de plattegronden en het meetrapport.
Bijzonderheden:
• Bouwjaar: ca. 1935;
• Gebruiksoppervlakte Wonen (woonoppervlakte): ca. 78 m²;
• Overige inpandige ruimte: ca. 6 m²;
• Gebouwgebonden buitenruimte: ca. 6 m²;
• Externe bergruimte (berging): ca. 10 m²;
• Inhoud: ca. 298 m³;
• 152 m² eigen grond;
• Fase 0 rapport aanwezig met een positieve uitslag;
• Grotendeels voorzien van dubbele beglazing en deels van kunststof kozijnen;
• Winkelcentrum De Koperwiek op slechts 3 min fietsen of 10 min lopen;
• Eerste metrohalte op slechts 3 min fietsen;
• Treinstation Capelle Schollevaar op 10 min fietsen;
• Op slechts enkele minuten lopen van het Schollebos;
• Nabij uitvalswegen zoals de A16, A20 en N219;
• Voldoende openbare parkeergelegenheid in de directe omgeving;
• Oplevering in overleg, maar kan snel.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Toelichtingsclausule Meetinstructie De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 330,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,231
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1935
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 78 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 152 m²
- Volume in cubic meters
- 298 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2024, in ownership
Cadastral data
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL A 7169
- Cadastral map
- Area
- 152 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 114 m² (24.00 metre deep and 4.74 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
3-9-2026
On Funda
Neighborhood

Stationsbuurt
Capelle aan den IJssel- Residents
- 345
- Family with children
- 46%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



