Klaas Klinkertweg 82905 LA Capelle aan den IJsselKlinkert
€ 575,000 k.k.
- 84 m²living area
- 425 m²plot size
- 2bedrooms
- Eenergy label
Description
*** NU IN VERKOOP ***
EEN 2-ONDER-1 KAP WONING OP EEN UNIEKE LOCATIE MET SCHITTERENDE UITZICHT OVER DE LANDERIJEN.
DEZE WONING DATEERT UIT 1931 EN BIEDT EEN UNIEKE KANS OM GEHEEL NAAR EIGEN SMAAK EEN 'DROOMHUIS OP HET PLATTELAND' TE CREEEREN: EN DAT AAN DE RAND VAN HET BRUISENDE CAPELLE AAN DEN IJSSEL.
LOCATIE:
De Klaas Klinkertweg is een landelijk weggetje die de Bermweg en 's-Gravenweg met elkaar verbindt, met aan de linkerzijde Golfclub Capelle en aan de rechterzijde landerijen die zich tot aan Nieuwerkerk aan den IJssel uitstrekken.
Deze weg vormt min of meer de grens van Capelle aan den IJssel.
Toch zit je hier zeker niet achteraf gelegen, want op loopafstand tref je vrijwel alle dagelijks benodigde voorzieningen.
En voor een uitgebreider winkel aanbod pak je de fiets of auto en sta je binnen 5 minuten op de Koperwiek: een groot overdekt winkelcentrum met bus & metro station, theater, horeca etc.
Ook woon je hier heel centraal als het gaat om de bereikbaarheid richting, scholen, dagopvang, medische voorzieningen, sport accommodaties en horeca.
Kortom een vrij unieke, landelijke stek op een centrale locatie.
DE WONING:
De verkoper van dit huis heeft al enige verbouwingswerkzaamheden voor zijn rekening genomen, maar de rest is aan u om naar eigen wens in te vullen. Het woonoppervlak bedraagt 84m².
Dit is thans opgedeeld in een dichte keuken met zij entree, badkamer, toilet, woonkamer met aangrenzende voorkamer, ruime overloop, 2 slaapkamers en een vlizo zolder.
Aangezien één en ander nog open ligt, is het relatief eenvoudig om het huis geheel naar eigen idee aan te passen. Buiten is er in de voortuin plaats voor 2 auto's en achter het huis staat nog een vrijstaande, houten (15m²) schuur.
Zowel aan de achterzijde, als aan de zij kant grenst het perceel van 425m² aan het water.
Aangezien dit adres valt binnen landinrichtingsproject HITLAND, ben je hier blijvend verzekerd van een vrij uitzicht.
SPECIFICATIES:
-Bouwjaar: circa 1931
-Perceel eigen grond: 425m²
-Woonoppervlakte: 84m²
-Overig inpandige ruimte: 6m²
-Externe bergruimte: 19m²
-Inhoud: 425m³
-Isolatie: dak isolatie / vloerisolatie (broodjesvloer op begane grond), deels dubbel glas en voorzetramen.
-Verwarming & warm water: C.V. ketel d.d. 2006/2008 "Vaillant"
-Energielabel E
-Airconditioning op beide slaapkamers
-Aansluitpunt voor kachel met rookkanaal in woonkamer en voorkamer
-Rookkanaal laatst gereinigd in 2024
-Verfwerk aan deuren en kozijnen laatst uitgevoerd in 2023
-Oplevering in overleg
INTERESSE? MAAK DAN SNEL EEN AFSPRAAK!
Ons advies is om bij het kopen van je nieuwe huis je eigen NVM-makelaar mee te nemen.
TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
KOOPOVEREENKOMST PAS RECHTSGELDIG NA ONDERTEKENING
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,845
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1931
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 84 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- External storage space
- 19 m²
- Plot size
- 425 m²
- Volume in cubic meters
- 346 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, and flue
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed, floor insulation and secondary glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2007, in ownership)
Cadastral data
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL A 6500
- Cadastral map
- Area
- 425 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, rural and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 86 m² (7.45 metre deep and 11.53 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
7,672x
Viewed
80x
Saved
7-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





