Sold
P C Boutenssingel 142902 BH Capelle aan den IJsselDichtersbuurt
€ 799,000 k.k.
- 154 m²living area
- 485 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- November 23, 2024
- Date of sale
- March 5, 2025
- Term
- 3 months
Description
Unieke kans !!
Zeer ruime geschakelde bungalow met slaapkamer en badkamer op de begane grond en heel veel daglichtinval door de fraaie grote raampartijen. De woning meet maar liefst 154 M2 woonoppervlak verdeeld over de begane grond ( 112 M2) en eerste verdieping (44 M2) en beschikt onder meer over 4 slaapkamers, 2 badkamers, een open keuken, eetkamer, zitkamer, ruime wasruimte/bijkeuken en een grote garage.
Gelegen op een perceel grond van maar liefst 485 M2 met een privé gelegen patiotuin aan de voorzijde en een heel grote zonnige achtertuin.
De woning is gelegen in de wijk middelwatering en ligt dicht bij de uitvalswegen naar Rotterdam en andere buurten van Capelle. Metrostation Slotlaan ligt op 3 minuten fietsen.
De dichtst bij zijnde winkels zijn die van winkelcentrum ’s-Graveland en de Koperwiek en liggen op ca. 5 minuten fietsen.
Indeling:
Begane grond:
Entree, grote hal met meterkast, toilet en voldoende ruimte voor een fijne garderobe. De indeling van de begane grond is zeer plezierig en benadrukt de ruimtelijkheid van de begane grond. Mede door de rustige inrichting en de grote glazen pui met uitzicht op de patio ademt de living een serene rust. Aan de voorzijde ligt de zitkamer met schuifpui naar de patio en meer centraal de eetkamer met openslaande deuren naar de achtertuin.
De rustig vorm gegeven patio meet 9,80 x 5,70 en waarborgt heel veel privacy. Een deur geeft toegang tot de keurig bestrate voortuin welke nu is ingericht met 2 opstelplaatsen voor de auto en 2 fraaie lindebomen.
De open keuken aan de achterzijde is ruim van opzet, uitgevoerd in een L-opstelling en beschikt over de nodige inbouw apparatuur.
Een mooie brede corridor geeft toegang tot de aan de rustige achterzijde gelegen slaapkamer met aangrenzende badkamer. Deze is geheel betegeld en voorzien van een ligbad, douche, toilet en wastafelmeubel.
Eveneens aan de achterzijde ligt de praktische wasruimte / bijkeuken. Deze heeft een deur naar de garage en een deur naar de achtertuin. Deze is verzorgd aangelegd, met groene boarders en relatief vrij gelegen door de lage bebouwing rondom.
Verdieping:
Op deze verdieping liggen de andere 2 slaapkamers, een kantoor (of 4e slaapkamer) en de 2e badkamer. Deze is uitgevoerd met een douche, toilet en wastafel.
Feiten:
Bouwjaar 1971
Eigen grond
Geheel voorzien van houten kozijnen en dubbele beglazing
Verwarming en warm water middels CV combiketel
Energielabel C
154 M2 woonoppervlakte en 571 M3 inhoud
Oplevering in overleg, kan snel.
Bijzonderheden:
Slaapkamer en badkamer op de begane grond
Maar liefst twee grote buitenruimten; een grote patio met veel privacy en een grote tuin
Twee parkeerplaatsen op eigen terrein
Grote garage van 19 M2, van binnenuit bereikbaar.
De Makelaars Rotterdam heeft deze informatie met zorg samengesteld. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Heeft u interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belangen en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 799,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,188
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, semi-detached residential property (patio residence)
- Building type
- Resale property
- Construction period
- 1971-1980
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 154 m²
- Exterior space attached to the building
- 50 m²
- External storage space
- 19 m²
- Plot size
- 485 m²
- Volume in cubic meters
- 572 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL C 1118
- Cadastral map
- Area
- 485 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road and in residential district
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
6,132x
Viewed
70x
Saved
23-11-2024
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




