Robijnlaan 955431 ZN CuijkCuijk De Valuwe
€ 449,000 k.k.
- 144 m²living area
- 236 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Description
(ge)WOON THUISKOMEN!
Aan de rand van de wijk, aan een rustig pleintje met vrij uitzicht op de basisschool, staat deze verrassend ruime instapklare hoekwoning. Een fijne plek waar ruimte, rust en een heerlijk buitenleven samenkomen.
KOM BINNEN
Bij binnenkomst ervaar je direct de ruimte. De hal biedt volop plek voor jassen, schoenen en alle spullen die je liever uit het zicht houdt. De elektrische vloerverwarming zorgt hier direct voor een warm welkom.
LEEFRUIMTE
Aan de voorzijde geniet je van het vrije uitzicht op het pleintje, terwijl de achterzijde volledig is gericht op de tuin. Binnen en buiten lopen hier op natuurlijke wijze in elkaar over. De keuken is praktisch ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, oven en een inductiekookplaat.
SERRE
Vanuit de keuken loop je zo de serre in, een heerlijke extra leefruimte waar je al vroeg in het voorjaar van de eerste zonnestralen geniet en tot in de late uurtjes kunt ontspannen met uitzicht op de tuin.
BUITENLEVEN
De zonnige achtertuin ligt op het zuidwesten. Er is ruimte om te spelen, te ontspannen of uitgebreid te genieten van lange zomeravonden op het terras.
Achter in de tuin staat een veranda met verlichting. Daarnaast beschikt de tuin over een praktische berging voor tuingereedschap en een vrije achterom. De inpandige berging, bereikbaar vanuit de serre, biedt bovendien volop ruimte voor fietsen en extra opslag.
Als extra pluspunt beschikt de woning over een eigen parkeerplaats direct bij de tuinpoort, zodat je altijd gemakkelijk en dichtbij huis kunt parkeren.
SLAAPVERDIEPING
Op de eerste verdieping bevinden zich drie comfortabele slaapkamers en een stijlvolle badkamer die in 2026 volledig is vernieuwd. De badkamer is modern uitgevoerd en voorzien van een ruime inloopdouche, een dubbel wastafelmeubel en een tweede toilet.
VERRASSEND VEEL RUIMTE
Ook de tweede verdieping zal je positief verrassen. Hier vind je nog twee extra kamers die zich uitstekend lenen als slaapkamer, thuiswerkplek, hobbyruimte of kleedkamer.
Dankzij de dakkapel aan de achterzijde is er volop daglicht aanwezig en achter de knieschotten is verrassend veel bergruimte gecreëerd. Tevens bevinden zich op deze verdieping de witgoedaansluitingen.
OMGEVING
De woning ligt in een rustige en kindvriendelijke woonwijk met diverse speeltuintjes en alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. De basisschool, kinderopvang, slager en bloemist bevinden zich op loopafstand.
Voor sport en ontspanning wandel of fiets je eenvoudig richting de sportvelden van Cuijk of maak je een prachtige wandeling door de Groenendijkse Kampen richting de Maas.
Ook de bereikbaarheid is uitstekend. Via de F73 fiets je eenvoudig naar Nijmegen, met de auto bereik je snel de A73 en vanaf station Cuijk reis je met de trein naar verschillende bestemmingen.
GOED OM TE WETEN
- Instapklare hoekwoning
- Elektrische vloerverwarming in de hal
- Badkamer én toiletruimte vernieuwd in 2026
- Mogelijkheid tot vijf slaapkamers
- Rolluiken aanwezig
- 'as is, where is'-clausule van toepassing
Geïnteresseerd in deze woning? Plan een bezichtiging bij Makelaar Martijn Willems
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 449,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,118
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 144 m²
- Other space inside the building
- 12 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 236 m²
- Volume in cubic meters
- 456 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- CUIJK A 2222
- Cadastral map
- Area
- 236 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 92 m² (10.00 metre deep and 9.20 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Carport and possibility for garage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,220x
Viewed
21x
Saved
30-6-2026
On Funda
Neighborhood

Cuijk De Valuwe
Cuijk- Residents
- 3,330
- Family with children
- 37%
- Avg. asking price / m²
- € 3,302
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



