Under option
Akkerwinde 64102 JJ CulemborgVoorkoop Noord
€ 450,000 k.k.
- 109 m²living area
- 155 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherRustig gelegen eindwoning met vijf slaapkamers!
Description
RUSTIG GELEGEN EINDWONING MET VEEL COMFORT (ENERGIELABEL B)!
Wil je graag wonen op een rustig plekje aan een autoluw hofje? En wil je graag een huis met vijf slaapkamers? Dan ben je van harte welkom bij de Akkerwinde 6!
Wandelend door de wijk Voorkoop zal het jou ook opvallen hoe ruim en groen het hier allemaal opgezet is. De wijk werd gebouwd in de jaren ’70, die zich kenmerken door wijken met rustige woonstraten, ruime huizen en veel openbaar groen. Daardoor is de wijk een uitgelezen plek om kinderen op te laten groeien en lekker buiten te laten spelen.
Dit huis werd gebouwd in 1974 op een perceel van 155 m2 en heeft een woonoppervlakte van 109 m2. De woning heeft drie slaapkamers op de eerste verdieping en nog twee slaapkamers op de tweede verdieping. De achtertuin ligt op het zuidwesten en biedt veel privacy en zonneschijn. Aan de voorzijde heeft de woning een carport, waaronder je eigen auto of fietsen geparkeerd kunnen worden, maar in de straat is ook voldoende parkeergelegenheid. Parkeren is hier geen probleem.
Uitstekende bereikbaarheid
Op korte afstand vind je scholen, winkels, sportvoorzieningen, een kinderboerderij en een speeltuin. De historische binnenstad en het NS-station zijn binnen 10 minuten te bereiken met de fiets. Elk uur vertrekken vier treinen naar Utrecht. Met de auto rijd je in 5 tot 10 minuten naar de Rijksweg A2. Dankzij de centrale ligging van Culemborg zijn veel steden binnen een uur bereikbaar.
INDELING
Begane grond
Je komt binnen in de hal, met toegang tot het toilet met fontein, de garderobe, de meterkast en de woonkamer. De lichte L-vormige woonkamer heeft openslaande deuren naar de tuin en de oppervlakte is ongeveer 23 m2.
Aan de voorzijde bevindt zich de open keuken. De keukenopstelling werd geplaatst in 2011 en beschikt over een vaatwasser, een koelkast, een vriezer, een oven, een close in boiler, een gaskookplaat en een afzuigkap. Niet alleen heeft de keuken voldoende bergruimte, maar er is ook voldoende aanrecht om heerlijk te kunnen kokkerellen in de keuken. De vloeren zijn afgewerkt met pvc.
Eerste verdieping
Vanaf de overloop heb je toegang tot drie ruime slaapkamers en de badkamer. De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een ligbad met douche, een wastafel met meubel en een tweede toilet.
De slaapkamers op deze verdieping hebben een oppervlakte van 7 m2, 10 m2 en 14 m2 en ze zijn allemaal voorzien van dubbele beglazing. De wanden zijn gepleisterd en de vloeren zijn afgewerkt met laminaat.
Tweede verdieping
Via een vaste trap kom je op de royale tweede verdieping, waar zich nog twee slaapkamers bevinden. De kamer aan de voorzijde is vergroot met een dakkapel en in de kamer aan de achterzijde geven twee dakvensters heerlijk veel daglicht. De slaapkamer aan de voorzijde heeft een oppervlakte van 10 m2 en de slaapkamer aan de achterzijde van 5 m2. In de slaapkamer aan de voorzijde bevindt zich bergruimte. De vloeren van deze kamers zijn ook afgewerkt met laminaat.
Op de voorzolder vind je nog de aansluiting voor de witgoed apparatuur en de opstelling van de cv-ketel. De cv -ketel wordt gehuurd en werd in 2023 geplaatst. Ook bevindt zich hier ingebouwde kastruimte en de bergzolder.
Aan de achterzijde beschikt de woning over 7 zonnepanelen, die in 2021 werden geplaatst.
Bijzonderheden:
- Veel ruimte: vijf slaapkamers
- Zonnige tuin op het zuidwesten
- Energiezuinig: 7 zonnepanelen en recente CV-ketel (2023)
- vloer- en bodemisolatie
- HR beglazing
- Spouwmuurisolatie
- Rustige ligging: in woonwijk, uitsluitend bestemmingsverkeer
- Dichtbij voorzieningen en uitvalswegen
Kortom; een leuk huis op een mooi plekje!
Aanvaarding: in overleg
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,128
- Status
- Under option
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1974
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 109 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 155 m²
- Volume in cubic meters
- 376 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2023, to rent
Cadastral data
- CULEMBORG K 2683
- Cadastral map
- Area
- 155 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 52 m² (10.06 metre deep and 5.18 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Carport and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,242x
Viewed
39x
Saved
4-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



