New
Kleine Kerkstraat 24101 CC CulemborgBinnenstad
€ 600,000 k.k.
- 116 m²living area
- 111 m²plot size
- 2bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherVerrassend ruime stadswoning met zonnige tuin én sfeervolle details!
Description
Wil je wonen in het historische hart van Culemborg, maar wil je wel hedendaags comfort? Deze verrassend ruime stadswoning met zonnige stadstuin én sfeervolle details heeft het allemaal!
Inleiding
Aan de charmante en rustige Kleine Kerkstraat, midden in de gezellige binnenstad van Culemborg, staat deze verrassend ruime tussenwoning uit 1999. De woning combineert het comfort van modern wonen met de sfeer van de historische binnenstad. Met een woonoppervlakte van circa 116 m², energielabel B, een heerlijke stadstuin met berging én drie volwaardige woonlagen is dit een ideale woning voor wie ruimte, sfeer en locatie wil combineren.
De woning kenmerkt zich door de warme materialen, zoals de houten vloeren en balkenplafonds, de royale leefruimtes en de prettige lichtinval. Vanuit huis wandel je zo naar gezellige terrassen, winkels, restaurants en het station.
Locatie
De Kleine Kerkstraat ligt op een unieke plek in de historische binnenstad van Culemborg. Hier woon je rustig, maar toch op loopafstand van alle voorzieningen. De sfeervolle straatjes, gezellige horeca, boetiekjes en de wekelijkse markt geven de binnenstad een levendige en authentieke sfeer. Daarnaast zijn scholen, sportvoorzieningen en het NS-station op fietsafstand. Met de trein ben je snel in Utrecht of Den Bosch en ook de uitvalswegen richting de A2 en A15 zijn goed bereikbaar.
De woning is als volgt ingedeeld.
Begane grond:
Via de overdekte entree kom je binnen in de hal met meterkast en toegang tot de praktische bijkeuken. De bijkeuken is ook vanuit buiten te bereiken, waardoor het ideaal is voor de fietsen. In de bijkeuken bevindt zich de aansluiting voor de wasmachine. Tevens geeft de hal toegang tot het toilet met het fonteintje.
Aan de achterzijde bevindt zich de ruime woonkeuken van 24 m2, dé sfeervolle leefruimte van het huis. De keuken is opgesteld in een rechte wandopstelling en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, zoals een vaatwasser, een koelkast, de oven met de 6-pits gaskookplaat en een afzuigschouw. De keukenopstelling is uitgevoerd in een neutrale kleurstelling en beschikt over veel kast- en werkruimte. Dankzij de openslaande deuren naar de tuin en de grote raampartijen is dit een heerlijk lichte ruimte. De zichtbare houten balken, de robuuste estriken vloer en de gezellige gashaard zorgen voor veel sfeer en warmte.
Vanuit de keuken is de fraai aangelegde stadstuin bereikbaar. De tuin heeft een diepte van meer dan 8 meter en biedt volop privacy. Achterin de tuin vind je de fraaie, stenen berging.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevindt zich de royale woonkamer. De warme eikenhouten vloer, het balkenplafond en de houtkachel geven deze verdieping veel sfeer. De voorzijde van de woonkamer heeft een groot frans balkon met dubbele deuren, van waar je een prachtig uitzicht hebt op de torens die de Culemborgse binnenstad rijk is. Ook aan de achterzijde heeft de woonkamer twee franse balkons met dubbele deuren, waardoor de woonkamer een bijzonder lichte en aangename leefruimte is.
Door de royale oppervlakte van 41 m2 biedt de woonkamer volop mogelijkheden voor verschillende zit- en werkhoeken.
Tweede verdieping:
De riante overloop op de tweede verdieping geeft toegang tot de ruime badkamer en twee slaapkamers. De slaapkamers hebben een oppervlakte van 9 m2 en 12 m2 en ook hier zijn de vloeren afgewerkt met de warme eikenhouten vloer. De slaapkamer aan de voorzijde heeft een fraaie dakkapel, die nog terug doet denken aan de tijd dat hier pakhuizen stonden. De ruime hoofdslaapkamer werd in 2015 flink vergroot met een riante dakopbouw en bevindt zich aan de achterzijde van de woning. Beide slaapkamers beschikken over houten kozijnen met dubbele beglazing.
De volledig betegelde badkamer is uitgevoerd in een lichte, neutrale kleurstelling en is compleet voorzien van een ligbad, een douche, een Japans toilet en een wastafel met meubel. Door het dakraam kijk je vanuit de badkamer precies op de twee kerktorens in de stad.
Derde verdieping:
Een vlizo trap geeft toegang tot een praktische vliering in de woning, ideaal voor extra bergruimte.
Tuin
De diepe en groene stadstuin is een heerlijke plek om in alle rust van het buitenleven te genieten. Dankzij de beschutte ligging ervaar je hier veel privacy. Achterin de tuin staat een berging, ideaal voor fietsen, opslag of hobbyruimte.
Bijzonderheden
- Markant pakhuis uit 1998
- Gelegen in de historische binnenstad van Culemborg
- Woonoppervlakte circa 116 m²
- Energielabel B
- Royale woonkeuken op de begane grond
- Sfeervolle woonkamer op de eerste verdieping
- Twee slaapkamers en complete badkamer
- Praktische vliering aanwezig
- Diepe stadstuin met vrijstaande berging
- Karaktervolle afwerking met houten balken en warme materialen
- Op loopafstand van winkels, horeca en station
Kortom; wil je in de binnenstad wonen, maar toch aan een rustige straat en wil je een markant pand, maar wel het comfort van nu? Dan verwelkomen we je graag voor een bezichtiging.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 600,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,172
- Year of construction
- 1999
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 116 m²
- Other space inside the building
- 4 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 111 m²
- Volume in cubic meters
- 433 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- Facilities
- French balcony, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- CULEMBORG I 4885
- Cadastral map
- Area
- 111 m²
- Back garden
- 42 m² (8.63 metre deep and 4.87 metre wide)
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits