Sold
Oranje Nassaulaan 574101 JS CulemborgBloemen/Oranjebuurt
€ 450,000 k.k.
- 102 m²living area
- 272 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- February 13, 2025
- Date of sale
- April 17, 2025
- Term
- 2 months
Description
COMPLEET!
Deze sfeervolle en verrassend ruime HOEKWONING heeft alles in huis voor comfortabel wonen. Gelegen op een mooie locatie met een schitterend uitzicht, biedt deze woning een royale dubbele oprit met plek voor meerdere auto’s en een ruime garage. Binnen vind je een gezellige woonkamer met meerdere zitgedeeltes en een lichte uitbouw, perfect voor ontspannen en samenzijn.
Met twee airco’s voor een aangenaam binnenklimaat en maar liefst 10 zonnepanelen voor energiezuinig wonen, is dit een woning die comfort en duurzaamheid combineert. Een ideale plek voor wie op zoek is naar ruimte, rust en modern wooncomfort.
Op steenworp afstand van het charmante centrum van Culemborg en binnen mum van tijd ben je bij het NS-station. In de directe omgeving zijn diverse sportclubs, scholen en kinderopvangfaciliteiten te vinden. Alle dagelijkse voorzieningen zijn binnen handbereik en dankzij de gunstige ligging nabij de A2, A15 en A27 ben je in no-time onderweg naar Utrecht, Den Bosch of verder.
Dit huis, gebouwd in 1961 heeft een gebruiksoppervlakte van 102 m2, een perceel van 272 m2, een overige inpandige ruimte van 10 m2, een garage van 18 m2 en een inhoud van 388 m3.
Indeling woning:
Begane grond:
Binnenkomen doe je in een ruime hal, voorzien van een meterkast, een modern toilet, een praktische trapkast en de opgang naar de eerste verdieping. Vanuit hier loop je door naar de woonkamer, waar een gezellige zithoek met gashaard de perfecte plek biedt om te ontspannen.
De aanbouw zorgt voor een lichte en ruime eetruimte, met een airco die zowel kan koelen als verwarmen. De open keuken is stijlvol ingericht met inbouwspotjes, granieten aanrechtblad en diverse apparatuur, waaronder een koelkast, vaatwasser, vriezer, combioven, keramische kookplaat en afzuigkap.
Extra opbergruimte en aansluitingen voor witgoed vind je in de bijkeuken welke tevens v.v. is van een buitendeur. De gehele begane grond is keurig afgewerkt met spachtelputz, een strak plafond en een nette laminaatvloer. Een woning waar sfeer en comfort samenkomen.
Eerste verdieping:
Overloop met vaste kast en toegang tot 3 slaapkamers. De ouderslaapkamer aan de achterzijde heeft toegang tot het platte dak van de aanbouw en beschikt over een airco, wat zorgt voor comfort in alle seizoenen. De tweede grote slaapkamer, gelegen aan de voorzijde, heeft een balkon – perfect om beddengoed te luchten. Een kamer is uitgerust met een grote inbouwkast en wordt momenteel gebruikt als kleed- en opslagruimte.
De badkamer is stijlvol afgewerkt en voorzien van een moderne douche, wandcloset, wastafelmeubel, spotjes, raam en een designradiator. Alles is strak en praktisch ingericht voor optimaal gemak.
Tweede verdieping:
Via een vlizo trap kom je op de zolder. Veel plek voor het bergen van spullen en voor de ventilatie zijn er 2 dakramen aanwezig. De mogelijkheid bestaat om een vaste trap te plaatsen met een dakkapel voor het realiseren van een extra slaapkamer. Tevens vindt je hier de CV-ketelopstelling.
Tuin:
De achtertuin ligt op het zuidwesten, wat betekent dat je hier volop kunt genieten van de middag- en avondzon. De tuin is strak en netjes aangelegd, een ideale plek om te ontspannen of gezellig buiten te zitten. Daarnaast nog wat extra praktische bergruimte in de open berging direct naast de woning gelegen.
Aan de achterzijde bevindt zich een ruime garage met extra oprit over de volledige breedte van de tuin, perfect voor extra opslag, een werkruimte of het veilig stallen van een auto of fietsen. Een tuin die niet alleen praktisch is, maar ook een heerlijke buitenruimte biedt.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 475,000 kosten koper
- Last asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,412
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1961
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 102 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- External storage space
- 18 m²
- Plot size
- 272 m²
- Volume in cubic meters
- 388 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and gas heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- CULEMBORG B 1831
- Cadastral map
- Area
- 272 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 89 m² (8.90 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
6,489x
Viewed
66x
Saved
13-2-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




