New
Prins Bernhardstraat 904101 HX CulemborgBloemen/Oranjebuurt
€ 795,000 k.k.
- 177 m²living area
- 400 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherLuxe uitgebouwde 2/1 kapwoning op een geliefde locatie in Culemborg
Description
In een van de meest geliefde woonwijken van Culemborg, in de nabijheid van het centrum, Kroondomein en stadspark gelegen RIANTE UITGEBOUWDE 2/1 KAPWONING met diepe achtertuin. Deze tot in de puntjes afgewerkte woning straalt alle luxe uit en is in 2026 volledig gerenoveerd, gemoderniseerd en verduurzaamd. De woning biedt een zee aan ruimte met een woonoppervlakte van maar liefst 177 m². De woning is uitgerust met een zeer moderne en luxe inbouwkeuken en badkamer, een royale en lichte woonkamer, 4 ruime slaapkamers en een fantastische achtertuin waar je in alle rust en privacy kunt genieten. De grote vrijstaande stenen berging biedt veel opbergmogelijkheden.
De bereikbaarheid is goed te noemen. Op loop- en fietsafstand zijn scholen, huisarts, de binnenstad, winkels en speeltuinen nabij. Het treinstation van Culemborg ligt op minder dan 10 minuten fietsen. Met de trein of met de auto ben je binnen een half uur in Utrecht en ’s-Hertogenbosch.
Bouwjaar: 1970
Woonopp.: 177 m²
Inhoud: ca. 608 m³
Perc.opp.: ca. 400 m²
De indeling van deze woning luidt als volgt:
Begane grond: Entree, ruime hal, toiletruimte met een hangend toilet en fonteintje en de trapopgang naar de 1e verdieping. Sfeervolle en royale woonkamer met met erker aan de voorzijde en veel lichtinval door de diverse raampartijen. De woonkamer is zeer fraai afgewerkt en voorzien van strak gestuukte wanden en plafond en een mooie pvc vloer met vloerverwarming. Door de riante aanbouw aan de achterzijde is een prachtige leefruimte ontstaan. De open keuken ligt aan de achterzijde van de woning en is voorzien van een luxe inbouwkeuken die is uitgerust met een spoelbak met Quooker, inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiginstallatie, koelkast, vriezer, vaatwasmachine en een combi oven. De keuken is afgewerkt met een mooi composiet aanrechtblad. In de keuken is een lichtstraat aanwezig die voor extra lichtinval zorgt. Via openslaande deuren kom je in de achtertuin. Aansluitend ligt de praktische bijkeuken met de aansluitingen voor de wasapparatuur. Vanuit de hal is tevens de kantoorruimte gelegen. Deze is zowel vanuit de woning als vanaf de buitenzijde middels een eigen toegang bereikbaar. Ideaal voor een kantoor en/of praktijk aan huis.
1e verdieping: Overloop met toegang tot 3 royale slaapkamers met tevens weer een prachtige pvc vloer. Ook op deze verdieping zijn de wanden en het plafond strak afgewerkt met stucwerk. De luxe badkamer heeft een ligbad, ruime inloopdouche, dubbele vaste wastafel, 2e hangend toilet, vloerverwarming en een design radiator.
2e verdieping: Je bereikt deze verdieping middels een vaste trap. Voorzolder met de opstelling van de cv-installatie en de aansluitingen voor de wasapparatuur. Royale 4e slaapkamer met een grote dakkapel aan de achterzijde. Ook deze verdieping heeft een pvc vloer.
Buitensituatie: De woning heeft ruime voor- en achtertuin. De voortuin is ruim bemeten en voorzien van parkeergelegenheid op eigen terrein voor meerdere auto's. De achtertuin heeft een royaal terras, groot stuk gazon en een vrijstaande stenen berging met elektra. De grote berging heeft veel opbergmogelijkheden. Het gras is opnieuw ingezaaid. De foto's geven het hopelijke eindresultaat weer.
Algemeen:
De woning is volledig geïsoleerd en heeft een energielabel A.
Er zijn 6 zonnepanelen aanwezig.
Verwarming en warm water middels een cv-ketel uit 2026.
De begane grondvloer is voorzien van vloerverwarming.
Aanvaarding: In overleg.
Vraagprijs: € 795.000,- k.k.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 795,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,492
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 177 m²
- External storage space
- 21 m²
- Plot size
- 400 m²
- Volume in cubic meters
- 608 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2026, in ownership
Cadastral data
- CULEMBORG B 2251
- Cadastral map
- Area
- 400 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 150 m² (15.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
702x
Viewed
29x
Saved
8-4-2026
On Funda
Neighborhood

Bloemen/Oranjebuurt
Culemborg- Residents
- 2,165
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 4,474
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



