Sold
Van Ankumspad 67721 AK DalfsenDalfsen Centrum
€ 450,000 k.k.
- 71 m²living area
- 2bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- February 20, 2026
- Date of sale
- March 17, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
In het centrum van Dalfsen ligt dit comfortabele, goed onderhouden appartement op de begane grond mét eigen parkeerplaats, gelegen in het geliefde complex 'Van Ankumshof'.
Wat dit appartement écht uniek maakt? U beschikt over een eigen ingang, waardoor u volledig zelfstandig bent en geen gebruik hoeft te maken van de algemene hal van het complex. Dit biedt extra privacy en het gevoel van een echte woning, met alle voordelen van een appartement.
Dit appartement is uitermate geschikt voor senioren en/of mensen die slechter ter been zijn. De woning is volledig gelijkvloers, drempelloos en beschikt over een ruime en brede hal. De fraaie laminaatvloer loopt door in het gehele appartement en zorgt voor een rustige, verzorgde uitstraling. Dankzij de grote raampartijen is het appartement heerlijk licht.
Het appartement is gebouwd in 1992, volledig geïsoleerd en voorzien van een combinatie van dubbel glas en HR-glas. In december is bovendien een nieuwe cv-ketel geplaatst. Dit alles resulteert in een energielabel B.
De fijne en lichte woonkamer beschikt over een comfortabel zitgedeelte en openslaande deuren naar het terras aan de voorzijde. De recent opnieuw aangelegde voortuin maakt dit tot een fijne plek om in alle rust buiten te zitten en is gelegen op het westen. Daarbij is er ook vrij uitzicht over het hofje met openbaar groen en een speeltoestel voor de (klein)kinderen.
De recent geplaatste keuken is modern en compleet uitgevoerd met een 5-pits gasfornuis, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven en een marmer aanrechtblad. Daarnaast biedt de keuken veel praktische opbergruimte, waardoor koken hier een plezier is. Vanuit de keuken bereikt u via een toegangsdeur het achterterras met eigen parkeerplaats.
Aan de voorzijde bevindt zich de ruime hoofdslaapkamer met plaats voor een tweepersoonsbed en een grote kledingkast. De tweede slaapkamer aan de achterzijde is zeer geschikt als logeer-, hobby- of werkkamer. Beide slaapkamers zijn voorzien van een praktische inbouwkast.
De badkamer is eigentijds uitgevoerd met een douchehoek en wastafel. Momenteel bevinden de aansluitingen voor wasmachine en droger zich in de berging, maar oorspronkelijk waren deze in de badkamer gesitueerd; met een kleine aanpassing is dit eenvoudig weer te herstellen. Daarnaast is er een separaat toilet met fontein.
Verder beschikt het appartement over een eigen parkeerplaats achter de woning en een eigen berging voor fietsen en tuingereedschap. In de berging bevinden zich tevens de aansluitingen voor wasmachine en droger. De houten kozijnen zijn voorzien van dubbel en HR-glas, waarbij het buitenschilderwerk in 2024 nog is uitgevoerd. De Vereniging van Eigenaars is gezond en actief.
Het complex is gesitueerd middenin het centrum van het gezellige dorp Dalfsen met een ruim winkelaanbod. Maar doordat het gelegen is in een hofje, biedt het veel privacy. Tijd om even te ontspannen? Dan kunt u terecht bij diverse restaurants gelegen aan de Vecht of een heerlijke wandeling over de dijk met prachtige vergezichten is ook zeker aan te raden! Dit alles op loopafstand van het appartement. Het treinstation bevindt zich op 5 minuten fietsen van het appartement en in de buurt zijn er bushaltes aanwezig voor het vervoer naar de steden Ommen en Zwolle. Ook is de Hessenweg, de verbindingsweg naar Zwolle (A28) en Ommen op 3 minuten rijden afstand.
Kenmerken
-Gelegen in het complex Van Ankumshof
-Begane grond appartement met een eigen entree
-Volledig geïsoleerd
-Energielabel B
-Nieuwe cv-ketel (Intergas december 2025)
-Moderne keuken met inbouwapparatuur
-Drempelloos en gelijkvloers wonen
-Eigen parkeerplaats achter het appartement
-Eigen berging met aansluitingen voor wasmachine en droger
-Gezonde en actieve VvE
-VvE-bijdrage € 82,42 per maand
Kortom: een licht, comfortabel en toekomstbestendig appartement met de privacy van een eigen woning, midden in Dalfsen.
Wilt u dit unieke appartement zelf ervaren? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,338
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 71 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 253 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre and mechanical ventilation
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing, energy efficient window and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- DALFSEN K 8372
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
- Garden
- Front garden
- Front garden
- 31 m² (8.60 metre deep and 3.60 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,383x
Viewed
10x
Saved
20-2-2026
On Funda
Neighborhood

Dalfsen Centrum
Dalfsen- Residents
- 1,135
- Family with children
- 19%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




