New
Slingerlaantje 147722 RW DalfsenGernermarke-Oosterdalfsen
€ 1,395,000 k.k.
- 284 m²living area
- 4,230 m²plot size
- 5bedrooms
Description
Slingerlaantje 14, Dalfsen
Op misschien wel één van de mooiste locaties van de gemeente Dalfsen bevindt zich deze indrukwekkende, onder architectuur gebouwde villa, gelegen op een royaal perceel van maar liefst 4.230 m². Een plek waar rust, ruimte, privacy en comfort op unieke wijze samenkomen. Via een charmant verhard zandlaantje, omringd door vrijstaande villa’s en landhuizen, bereikt u deze bijzondere villa die verscholen ligt in een prachtig aangelegde, parkachtige tuin.
De villa wordt omringd door een sfeervol landschap met zonnige terrassen, sierlijke borders, een royale vijverpartij, volwassen bomen, gazons en een rijke variatie aan planten en struiken. De complete tuin is voorzien van een professionele sproei installatie met eigen puls . Het volledig omheinde perceel biedt optimale privacy en een gevoel van exclusief buitenleven, terwijl alle primaire voorzieningen binnen handbereik liggen.
Deze royale villa, oorspronkelijk gebouwd in 1989 en in 1994 stijlvol uitgebreid, beschikt over maar liefst 332 m² (!) woonoppervlak en ademt kwaliteit, warmte en karakter. De huidige bewoners hebben de villa met veel liefde onderhouden, wat direct voelbaar is zodra u binnenstapt.
De indeling is als volgt.
Begane grond:
De overdekte entree leidt naar een royale ontvangsthal met garderobe en toilet en deur naar de droge en koele wijnkelder. Vanuit de hal betreedt u de indrukwekkende living met fraaie natuurstenen en houten vloeren, grote raampartijen en een adembenemend uitzicht over het terras en de weelderige tuin met vijver. De sfeervolle zitkamer met schouw en open haard vormt het warme hart van de villa.
Aansluitend bevindt zich de aparte eetkamer met werkruimte, ideaal voor lange diners of thuiswerken in alle rust. De deels open keuken en gezellige eethoek heeft een tijdloze uitstraling en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Dankzij de slimme positionering geniet u hier van een prachtig zicht op de oprijlaan en de entree van het perceel.
De praktische bijkeuken, naast de inpandige grote garage, beschikt over aansluitingen voor was- en droogapparatuur en volop kastruimte voor voorraad en proviand. De verwarmde garage is voor meerdere doeleinden geschikt ( hobby, stalling, sleutelen) en heeft een afgescheiden schuur en berging voor fietsen en tuingereedschap.
Verdieping:
De ruime overloop geeft toegang tot vijf volwaardige slaapkamers en veel bergruimte en een stookruimte. De master bedroom beschikt over ruime inbouwkasten, een klein balkon en een luxe en-suite badkamer met ligbad, douche, toilet en dubbele wastafel. Twee slaapkamers aan de achterzijde kenmerken zich door de fraaie hoge plafonds en een prettige lichtinval. Daarnaast bevinden zich op deze verdieping nog twee comfortabele slaapkamers en een tweede badkamer met douche, toilet en wastafel.
Vliering:
De vliering boven de hal wordt gebruikt als winterberging
Bijzonderheden
* Onder architectuur gebouwde villa met karaktervolle uitstraling
* 332 m2 woonoppervlak en 32 m2 gebouw gebonden buitenruimte
* Prachtige tuin met doorkijkjes
* Fraai Uniek perceel van 4.230 m² met maximale privacy
* Hoogwaardige materialen en goede staat van onderhoud
* Royale living met open haard en schitterend tuincontact
* Vijf slaapkamers en twee badkamers
* Geïsoleerde muren, dak en volledig isolatieglas
* Vloerverwarming gecombineerd met radiatoren
* Grote verwarmde garage en carport voor meerdere auto’s
* Tuin met hondenkennel
* Centrale ligging t.o.v. het gezellige centrum van Dalfsen met leuke winkels
* Nabij alle uitvalswegen en natuurgebieden
De ligging is zonder meer uniek.
U woont hier in het prachtige Vechtdal, één van de meest geliefde regio’s van Nederland, met uitgestrekte bossen en landerijen, rivierlandschappen en recreatiemogelijkheden.
Tegelijkertijd bevinden winkels, scholen, sportvoorzieningen en horeca zich op korte afstand, evenals de stad Zwolle.
Een uitzonderlijke villa op een droomlocatie en uitermate geschikt voor een gezin met opgroeiende kinderen die zoeken naar ruimte, rust en een aantrekkelijke woonomgeving.
Aanvaarding: in overleg
Richtprijs € 1.395.000,= k.k.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,912
- Year of construction
- 1988
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Bouwkundige Keuring
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 284 m²
- Other space inside the building
- 49 m²
- Exterior space attached to the building
- 32 m²
- Plot size
- 4,230 m²
- Volume in cubic meters
- 1,160 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, bath, 2 toilets, washstand, and double sink
- Number of stories
- 2 stories, a loft, and a basement
- Facilities
- Alarm installation, outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, and sliding door
- CH boiler
- Nefit Ecomline HR (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- DALFSEN Q 183
- Cadastral map
- Area
- 4,230 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in wooded surroundings, in residential district and rural
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
806x
Viewed
14x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Gernermarke-Oosterdalfsen