Op de 2e verdieping gelegen te moderniseren 3-kamerappartement (maisonnette) met royaal balkon op het westen om heerlijk van de avondzon te kunnen genieten. Inpandige berging voorzien van elektra op de begane grond. Vrije parkeergelegenheid in de nabijheid van het complex. Energielabel B.
Ligging centrale ligging ten op zichten van sportvelden, winkels, (winkelcentrum Hessenweg/Looydijk met diversiteit aan winkels en restaurants), het Houdringe bos en het van Boetzelaer Park om heerlijk te recreëren.
Nabij uitvalswegen (A2, A12, A27 en A28), Utrechts Science Park, Universiteit, UMC, Prinses Maxima Ziekenhuis en openbaar vervoer. Het centrum van Bilthoven (met NS-station) en Utrecht is op ca. 15 minuten fietsafstand/buslijn 77 bereikbaar.
Kadastraal bekend: Gemeente De Bilt, sectie D, nummer 7830, A-37.
Woonoppervlakte ca.: 76m², externe bergruimte: ca. 8m² (berging), gebouw gebonden buitenruimte ca. 6m (balkon). Inhoud: ca. 245m³.
Conform branche brede meetinstructie gebaseerd BBMI/NEN 2580.
Indeling appartement:
Entree, hal met garderobe, meterkast, royale woonkamer met deur naar ruim balkon, open keuken (2005) met inbouwapparatuur.
Verdieping:
overloop met vaste kast met cv-opstelling, toilet met fonteintje, eenvoudige badkamer met douche, aansluiting voor de wasmachine en wastafel, 2 ruime slaapkamers met dakramen.
Berging:
Inpandige berging voorzien van elektra.
Oplevering: in overleg
Vraagprijs € 350.000, -- k.k.
Bijzonderheden:
-De servicekosten bedragen € 286,40 per maand (incl. waterverbruik, opstalverzekering, schoonmaken algemene ruimten en reservering voor onderhoud)
-Energielabel B
-Keuken ( 2005) met vaatwasmachine, oven, gaskookplaat en recirculatiekap
-Warm water en verwarming via cv-gas combiketel (Intergas Kompakt HR 2018)
-Elektra: 4 groepen + 1 aardlek
-Het appartement is geheel voorzien van isolatieglas
-Glasvezel aansluiting aanwezig
-Bouwjaar 1978
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Service charges
€ 286 per month
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 350,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,605
Status
Available
Construction
Type apartment
Maisonnette (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1978
Type of roof
Combination roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
Areas
Living area
76 m²
Exterior space attached to the building
8 m²
External storage space
6 m²
Volume in cubic meters
245 m³
Layout
Number of rooms
3 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Toilet and sink
Number of stories
2 stories
Facilities
Outdoor awning and elevator
Located at
2nd floor
Energy
Energy label
B
Insulation
Double glazing
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)