Sold
- 150 m²living area
- 420 m²plot size
- 3bedrooms
- Genergy label
Sales history
- Listed since
- May 20, 2025
- Date of sale
- November 17, 2025
- Term
- 5½ month
Description
Bent u op zoek naar een woning vol mogelijkheden, waar u uw eigen woonideeën kunt realiseren? Een plek met rust, ruimte en volop potentie? Dan is deze karakteristieke kluswoning in het landelijke De Heen precies wat u zoekt!
Met een woonoppervlak van circa 150 m² en een perceel van 420 m² biedt deze woning u alle vrijheid om het volledig naar eigen wens aan te pakken. Of u nu houdt van een landelijke uitstraling of juist een moderne inrichting voor ogen heeft – hier heeft u de ruimte om uw ideale thuis te creëren. De aanwezige oprit naast de woning is bovendien praktisch en biedt parkeergelegenheid op eigen terrein. De Heen is een rustig dorp met een gemoedelijke sfeer, omringd door groen en water. U woont hier landelijk, maar toch met voorzieningen binnen handbereik in omliggende plaatsen zoals Steenbergen. Ook de snelwegen richting Rotterdam, Breda en Antwerpen zijn goed bereikbaar. Deze woning is bij uitstek geschikt voor wie de handen uit de mouwen wil steken.
Indeling met mogelijkheden:
Deze woning biedt een verrassend ruime en praktische indeling, die zich uitstekend leent voor verschillende woonstijlen en gezinssituaties. Op de begane grond vindt u een lichte woonkamer met karakteristieke ensuite deuren. Deze geven u de mogelijkheid om de ruimte flexibel in te delen: creëer een gezellige voorkamer als zitgedeelte en gebruik de achterkamer bijvoorbeeld als eetkamer – de keuze is aan u. Aansluitend aan de achterkamer bevindt zich de keuken. Deze is functioneel van opzet en biedt directe toegang tot zowel de achtertuin als de vaste trap naar boven. Ook via de voorkamer is de verdieping te bereiken, wat de woning een speelse dynamiek geeft. De bijkeuken is aan de voorkant van de woning gelegen en een fijne extra ruimte met volop mogelijkheden: van wasruimte tot voorraadkast of misschien zelfs een kantoor of slaapkamer op de begane grond. De badkamer op de begane grond is via de bijkeuken te bereiken, eenvoudig maar doeltreffend ingedeeld en biedt ruimte voor een douche en toilet.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee volwaardige slaapkamers, een tussenkamer die ideaal is als inloopkast, slaapkamer of werkplek, én een ruime bergzolder. Deze zolder biedt volop potentie om meerdere extra slaapkamers, een thuiskantoor of hobbyruimte te realiseren. Dankzij het schuine dak en het karakter van de woning is hier een sfeervolle ruimte van te maken.
Tuin:
De zonnige achtertuin op het westen is dé perfecte plek om te ontspannen na een drukke dag. Hier geniet je van de middag- en avondzon in volledige privacy. Of je nu wilt ontspannen met een goed boek, barbecueën met vrienden of tuinieren – het kan allemaal. Extra handig is de houten berging, ideaal voor fietsen, tuingereedschap of als extra opbergruimte.
Algemeen:
- Deze woning biedt een uitstekende basis voor wie graag zelf de handen uit de mouwen steekt en er een droomhuis van wil maken.
- De woning is heerlijk rustig gelegen tegen de polders van De Heen en op loopafstand van de jachthaven
- Naast de woning is een oprit gelegen
- Voorzien van een heerlijke ruime tuin het het westen gelegen
- Met maar liefst 150 m² aan woonoppervlak biedt deze woning volop ruimte voor het hele gezin.
- Gelegen op een royaal perceel van 420 m² geniet je hier van volop buitenruimte.
- Rustige ligging nabij jachthaven en natuur
- De Heen is ideaal gelegen op zo`n 30-40 minuten van zowel Rotterdam, Breda als Antwerpen.
- In de NVM-koopovereenkomst zal een waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen ter grootte van 10 % van de koopsom
Heeft u twee rechterhanden en een flinke dosis creativiteit en durf? Dan nodigen wij u van harte uit om deze woning zelf te komen bekijken.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 350,000 kosten koper
- Last asking price
- € 335,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,233
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1932
- Specific
- Renovation project
- Type of roof
- Mansard roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 150 m²
- External storage space
- 11 m²
- Plot size
- 420 m²
- Volume in cubic meters
- 562 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
Energy
- Energy label
- G
- Insulation
- No insulation
- Heating
- Gas heaters and gas heater
- Hot water
- Gas water heater
Cadastral data
- STEENBERGEN C 482
- Cadastral map
- Area
- 420 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 269 m² (27.62 metre deep and 9.75 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
6,863x
Viewed
89x
Saved
20-5-2025
On Funda
Neighborhood

De Heen
De Heen- Residents
- 405
- Family with children
- 34%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




