Pelsendijk 134655 TK De HeenWestelijke polders
€ 555,000 k.k.
- 180 m²living area
- 870 m²plot size
- 6bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherRuimte, rust en vrij wonen op een prachtige landelijke locatie!
Open House
- Thursday, July 9 from 1:00 PM to 5:00 PM
Description
OPEN HUIS – DONDERDAG 9 JULI | 13:00 TOT 17:00 UUR
AANMELDEN IS NIET NODIG, U BENT VAN HARTE WELKOM!
WILT U VOORAF DE DOCUMENTEN VAN DE WONING ONTVANGEN? REAGEER DAN VIA DE FUNDALINK MET UW GEGEVENS.
Ruimte, rust en vrij wonen op een prachtige landelijke locatie!
Aan de geliefde Pelsendijk staat deze royale geschakelde woning op een ruim perceel met vrij uitzicht over de achtergelegen velden.
De woning beschikt over een sfeervolle woonkamer, werkkamer op de begane grond en maar liefst zes kamers op de eerste verdieping.
Authentieke elementen, zoals de glas-in-looddeuren, worden gecombineerd met modern wooncomfort.
De ruime achtertuin biedt volop privacy en mogelijkheden voor kinderen, dierenliefhebbers en tuinliefhebbers.
Daarnaast beschikt het geheel over een vrijstaande stenen garage met elektrische deur en maar liefst 11 parkeerplaatsen op eigen terrein.
Met een energielabel B, een recent vernieuwde meterkast met glasvezelaansluiting en de geplande plaatsing van 8 zonnepanelen en 2 airco's, is de woning klaar voor de toekomst.
Een ideale woning voor wie op zoek is naar ruimte, comfort en het landelijke buitenleven, met voorzieningen en uitvalswegen op korte afstand.
Hal
Via de entree komt u in de sfeervolle hal, afgewerkt met een nette laminaatvloer.
De authentieke glas-in-looddeuren geven toegang tot zowel de werkkamer als de woonkamer en zorgen voor een karaktervolle uitstraling.
Vanuit de hal bereikt u tevens de trapopgang naar de eerste verdieping. Daarnaast bevindt zich hier de meterkast, die recent is vernieuwd en voorzien is van een glasvezelaansluiting van Delta.
Een fraaie binnenkomst die direct de sfeer en het karakter van de woning weerspiegelt.
Woonkamer en eetkamer
Via de hal bereikt u de keuken, die in open verbinding staat met zowel de eetkamer als de woonkamer.
De woonkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning en is afgewerkt met een laminaatvloer en behangwanden, wat zorgt voor een warme en gezellige sfeer.
De eetkamer sluit hier naadloos op aan en biedt een fraai uitzicht op de achtertuin.
Keuken
De keuken vormt het centrale hart van de woning en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser (2022), combi-oven, 4-pits inductie kookplaat, afzuigkap en spoelbak.
Verder is de ruimte afgewerkt met gestucte wanden, een tegelvloer en een radiator.
Bijkeuken
Vanuit de keuken heeft u toegang tot de praktische bijkeuken.
Deze ruimte beschikt over een koelkast met vriezer, diverse keukenkastjes en inbouwspots.
Daarnaast bevindt zich hier het toilet, uitgevoerd met een wandcloset, fonteintje, raam voor natuurlijke ventilatie, tegelwanden en een tegelvloer.
Via de bijkeuken heeft u tevens directe toegang tot de achtertuin.
Schuur
Vanuit de tuin heeft u via een loopdeur toegang tot de ruime stenen schuur.
Deze praktische ruimte beschikt tevens over een loopdeur naar de voorzijde van de woning, waardoor de schuur uitstekend bereikbaar is.
Daarnaast is de schuur voorzien van een handige inbouwkast voor extra bergruimte en een vlizotrap naar de zolderverdieping.
De ruimte is afgewerkt met een tegelvloer en biedt volop mogelijkheden voor opslag, hobby's of het stallen van fietsen en tuinmateriaal.
Achtertuin
De royale achtertuin is een heerlijke plek om te genieten van rust, ruimte en het vrije uitzicht over de achtergelegen bloemenvelden.
De tuin is deels bestraat en grotendeels voorzien van gazon, waardoor er volop mogelijkheden zijn voor ontspanning en recreatie.
Momenteel biedt de tuin ruimte aan diverse dieren, waaronder een varken, loopeenden, kippen en konijnen, wat de veelzijdigheid van het perceel onderstreept.
Daarnaast is er voldoende plek voor speeltoestellen voor kinderen, meerdere tuinsets en gezellige zitjes. Dankzij de royale afmetingen vindt u hier altijd een plekje in de zon of schaduw om optimaal van het buitenleven te genieten.
Een ideale tuin voor liefhebbers van buitenleven, dieren en vrijheid.
Eerste verdieping
De eerste verdieping biedt verrassend veel ruimte en beschikt over maar liefst zes kamers.
Momenteel zijn vijf kamers in gebruik als slaapkamer en is één kamer ingericht als praktische waskamer.
Deze waskamer is voorzien van een laminaatvloer en een dakraam, wat zorgt voor prettig daglicht.
De royale ouderslaapkamer aan de achterzijde van de woning is recent gemoderniseerd.
Deze ruime kamer is voorzien van strak gestucte wanden, inbouwspots en kunststof kozijnen met een kunststof deur. Vanuit de slaapkamer heeft u toegang tot het balkon, afgewerkt met een onderhoudsvriendelijke composietvloer.
Hier geniet u van een prachtig uitzicht over de achtertuin en het omliggende groen, een heerlijke plek om de dag rustig te beginnen of af te sluiten.
Slaapkamers
Aan de voorzijde van de woning bevinden zich drie slaapkamers.
Alle kamers zijn voorzien van een laminaatvloer en kunststof kozijnen. Twee van deze slaapkamers beschikken daarnaast over praktische inbouwkasten, wat zorgt voor extra bergruimte.
Aan de achterzijde van de woning, naast de badkamer, bevindt zich nog een slaapkamer.
Deze kamer is afgewerkt met een laminaatvloer, kunststofkozijn en strak gestucte wanden.
Badkamer
De badkamer is compleet uitgevoerd en voorzien van een tegelvloer en betegelde wanden.
Daarnaast beschikt de ruimte over kunststof kozijnen, een toilet, een ligbad met douchegelegenheid, twee wastafels en een aansluiting voor de wasmachine.
De mechanische ventilatie zorgt voor een prettig binnenklimaat. Dankzij de royale opzet biedt de badkamer alle comfort voor een gezin.
Overloop
De ruime overloop biedt toegang tot de verschillende slaapkamers en de badkamer. Daarnaast beschikt de overloop over twee praktische inbouwkasten, ideaal voor het opbergen van linnengoed, kleding of andere huishoudelijke spullen.
Via een uitschuifbare vlizotrap is de zolder bereikbaar.
Deze verdieping biedt volop bergruimte en is daarmee een praktische aanvulling op de woning.
Tevens bevindt zich hier de Bosch cv-installatie uit 2007. Dankzij de aanwezige bergruimte is er aan opslagmogelijkheden geen gebrek.
Garage en parkeren
Tegenover de woning bevindt zich een ruime, vrijstaande stenen garage.
De garage is voorzien van een elektrische garagedeur en biedt volop ruimte voor het stallen van een auto, fietsen of het creëren van extra opslagruimte.
Daarnaast beschikt het perceel over maar liefst 11 parkeerplaatsen op eigen terrein, ideaal voor gezinnen met meerdere auto's, bezoekers of een bedrijf aan huis.
Aangrenzend bevindt zich een stuk grasland, wat bijdraagt aan het ruime en landelijke karakter van het geheel.
Bijzonderheden
• In de komende week worden er nog 8 zonnepanelen geplaatst, wat bijdraagt aan een lagere energierekening en een duurzamer wooncomfort.
• Daarnaast worden er 2 airco-units geïnstalleerd, waarmee zowel gekoeld als verwarmd kan worden voor extra comfort gedurende het hele jaar.
• Royale woning met maar liefst 6 slaapkamers op de eerste verdieping.
• Vrijstaande stenen garage met elektrische garagedeur.
• Ruime parkeergelegenheid met 11 parkeerplaatsen op eigen terrein.
• Fraai vrij uitzicht over de achtergelegen bloemenvelden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 555,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,083
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1990
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 180 m²
- Other space inside the building
- 63 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 29 m²
- Plot size
- 870 m²
- Volume in cubic meters
- 654 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Bosch (gas-fired from 2007, in ownership)
Cadastral data
- STEENBERGEN D 927
- Cadastral map
- Area
- 240 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- STEENBERGEN E 699
- Cadastral map
- Area
- 340 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- STEENBERGEN D 925
- Cadastral map
- Area
- 210 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- STEENBERGEN D 924
- Cadastral map
- Area
- 80 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and unobstructed view
- Garden
- Back garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Loft and electricity
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
753x
Viewed
8x
Saved
30-6-2026
On Funda
Neighborhood

Westelijke polders
De Heen- Residents
- 710
- Family with children
- 23%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



