Parklaan 52678 DN De LierMolensloot
€ 535,000 k.k.
- 141 m²living area
- 107 m²plot size
- 3bedrooms
- A+energy label
Description
Deze brede variant van het woningtype in deze kindvriendelijke wijk, biedt met circa 141 m² woonoppervlakte, waarvan ongeveer 45 m² bestaat uit de royale woonkamer met open keuken. Uitzonderlijk veel leefruimte en een prettig wooncomfort!
Indeling begane grond
Je komt binnen in de hal, waar ruimte is voor de garderobe en waar tevens de meterkast is gesitueerd. Het moderne, volledig betegelde toilet met fonteintje bevindt zich eveneens in de hal. Vanuit hier stap je de lichte en brede woonkamer binnen. De gehele begane grond is afgewerkt met plavuizen en voorzien van vloerverwarming. Door de royale breedte van circa 5,75 meter en de vele ramen voelt deze leefruimte bijzonder ruim en licht aan. Via de achterdeur loop je zo de tuin in.
Aan de voorzijde ligt de open keuken in L-opstelling, uitgerust met een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, koel-vriescombinatie, oven en vaatwasser. Er is bovendien volop kastruimte. Bij de eethoek aan het raam heb je leuk zicht op de straat.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot twee grote en lichte slaapkamers en de badkamer. Ook bevindt zich hier de vaste trap naar de tweede verdieping. De slaapkamer aan de achterzijde heeft drie grote ramen met Franse balkons, waarvan één raam te openen is. De slaapkamer aan de voorzijde is afgewerkt met een schuine, glazen kap en hierdoor bijzonder licht. De hele verdieping is voorzien van een nette laminaatvloer.
De badkamer is modern uitgevoerd en uitgerust met een whirlpool ligbad, aparte douchecabine, tweede zwevend toilet, een designradiator en een stijlvol wastafelmeubel.
Tweede verdieping
Op de tweede etage kom je via de overloop in de wasruimte en de derde, wederom royale slaapkamer. Ook deze kamer heeft drie grote ramen met Franse balkons, waarvan één raam te openen is. In de wasruimte vind je, naast de wasmachine- en drogeraansluitingen, extra bergruimte. Hier zijn tevens de vernieuwde cv-combiketel (Nefit, 2025), de zonneboiler en de mv-unit geplaatst.
Buitenruimte
De achtertuin is verzorgd aangelegd en beschikt over een ruime houten berging en een praktische achterom.
Bijzonderheden:
Oplevering in overleg, indicatie eind maart 2026.
De woning is volledig geïsoleerd en heeft een energielabel A+.
In 2023 is de woning uitgerust met 8 zonnepanelen.
Gelegen aan de rand van de nieuwbouwwijk Molensloot-West met voldoende parkeergelegenheid voor de deur.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 535,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,794
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2004
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 141 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 107 m²
- Volume in cubic meters
- 450 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- French balcony, optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and solar boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- DE LIER A 6152
- Cadastral map
- Area
- 107 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof garden
- French balcony present
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 44 m² (7.30 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,181x
Viewed
9x
Saved
18-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



