Sold
De Reigerstraat 47491 XS DeldenHooijerinkses
€ 350,000 k.k.
- 83 m²living area
- 245 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 7, 2025
- Date of sale
- March 15, 2025
- Term
- 8 days
Description
Zoek je een instapklare woning waar je niet meer hoeft te klussen? Deze leuke twee-onder-één kap woning is de perfecte match! De woning heeft alles wat je nodig hebt: comfort, ruimte en moderne afwerking, én dat allemaal op loopafstand van het gezellige centrum van Delden.
De woning:
Deze charmante woning is grondig gerenoveerd, waardoor je de komende jaren geen grote verbouwingen hoeft te doen. De woning beschikt over een ruime, lichte woonkamer, met aan de voorzijde een extra hoek, ideaal voor een praktische thuiswerkplek of een speelhoek voor de kinderen. De recente gerenoveerde keuken aan de achterzijde is voorzien van moderne apparatuur, waaronder een inductie kookplaat, vaatwasser, koelkast en combi-oven. Boven vind je drie slaapkamers, waarvan één met openslaande deuren naar een balkon met uitzicht over de achtertuin. De eveneens recent vernieuwde moderne badkamer met riante inloopdouche is dé plek om na een drukke werkdag helemaal tot rust te komen. Aan bergruimte geen gebrek: een ruime provisiekelder, een bergzolder en bergingen in de tuin bieden meer dan genoeg ruimte voor al je spullen. In de fijne tuin gelegen op het zuiden kun je heerlijk genieten van het zonnetje.
Bouwkundig gekeurd: zorgeloos een bod uitbrengen
Van deze woning hebben wij alvast een bouwkundig rapport laten opstellen. Hierdoor ben jij meteen zo volledig mogelijk geïnformeerd over de staat van deze woning. Handig toch?!
Locatie:
De woning ligt in een sfeervolle wijk, op slechts een paar minuten lopen van het centrum van Delden en het treinstation. Wonen in Delden is wonen in een gezellige, charmante stad met een dorps karakter. Het centrum van Delden is authentiek en voorzien van leuke zelfstandige winkeliers en diverse musea. Uiteraard zijn er ook meerdere supermarkten te vinden voor de dagelijkse boodschappen. Daarnaast zijn er uitstekende horecagelegenheden. Naast het centrum is landgoed Twickel een publiekstrekker. Op het landgoed is het prachtig wandelen met meerdere routes, maar ook het kasteel is zeker een bezoekje waard. Er worden het gehele jaar vele activiteiten georganiseerd waaronder de maandelijkse streekmarkt met heerlijke streekproducten. Voor de sportieveling is er volop aanbod zoals tennis, een buitenzwembad, fitness, personal training, golf of verenigingen met teamsport.
Onze makelaar Arjan aan het woord: "Deze woning is klaar voor de volgende bewoner, en dat zou zomaar jij kunnen zijn! Met zijn charmante karakter en de instapklare afwerking is dit echt een woning die je niet wilt missen. Laat je verrassen tijdens een bezichtiging!"
Zin om meer te ontdekken?
Download dan de brochure en bezoek de unieke eigen woningwebsite. Ontdek daar extra details en alle essentiële documenten over de woning als een aangename verrassing.
Indeling van de woning:
Kelder: Vanuit de hal/entree te bereiken provisiekelder.
Begane grond: Overdekte entree aan de zijkant van de woning, hal met toilet en trapopgang, u-vormige woonkamer met keuken aan de achterzijde, keuken is voorzien van inbouwapparatuur.
1e verdieping: Overloop, 3 slaapkamers, waarvan 1 met openslaande tuindeuren naar balkon, badkamer inloopdouche, toilet, vloerverwarming en badkamermeubel met wastafel en witgoed opstelplaats.
2e verdieping: Via vlizotrap te bereiken bergzolder.
Tuin: Via een poort aan de zijkant is de achtertuin te bereiken. Het is een riante tuin gelegen op het zuiden voorzien van 2 houten bergingen achterin in de tuin. Grenzend aan de woning is een terras gesitueerd.
Nog interessant om te weten:
Bouwjaar: 1955
Perceeloppervlakte: 245 m2
Woonoppervlakte: 83 m2
Inhoud: 334 m3
Isolatie: Dak- en muurisolatie, gedeeltelijk dubbel glas
Cv-installatie: Remeha, 2020, eigendom.
Begane grond is voorzien van vloerverwarming.
Gedeeltelijk voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas.
De tekeningen, maten, oppervlakte en inhoud zijn indicatief, hieraan worden geen rechten ontleend.
In de koopakte wordt een 10% waarborgsom of bankgarantie opgenomen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,217
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1955
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Bouwkundige Keuring
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 83 m²
- Other space inside the building
- 13 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 23 m²
- Plot size
- 245 m²
- Volume in cubic meters
- 334 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- STAD-DELDEN A 8932
- Cadastral map
- Area
- 245 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 89 m² (10.50 metre deep and 8.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,336x
Viewed
21x
Saved
7-3-2025
On Funda
Neighborhood

Hooijerinkses
Delden- Residents
- 455
- Family with children
- 29%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




