Chilipad 252622 AZ DelftLatijns Amerikabuurt
€ 419,500 k.k.
- 71 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Description
Levensloopbestendig wonen aan de rand van recreatiegebied Midden-Delfland? Dit moderne 3-kamer hoekappartement gelegen aan het Chilipad is onderdeel van een kleinschalig complex bestaande uit 26 appartementen. Dit appartement ligt op de parterre en is gesitueerd aan de zuidzijde van het complex, waar het heerlijk vertoeven is op uw eigen aangrenzende terras.
Dit instapklare appartement is in 2018 opgeleverd en is van alle comfort voorzien. Door de hoekligging extra daglicht intreding door de ramen.
De woning beschikt over een moderne keuken en badkamer, welke door de eigenaar na oplevering opnieuw is geplaatst. Daarnaast is het gehele appartement voorzien van vloerverwarming en een nette marmoleum vloer.
Het complex is in 2018 nieuw gebouwd in een groene omgeving, waar voormalig een boerderij gevestigd was. Als eigenaar van het appartement wordt u hier tevens mede-eigenaar van een prachtige boomgaard.
Ondanks dat het complex rustig is gelegen, is de bereikbaarheid perfect. Uitvalswegen N470, A4 en A13 bevinden zich zeer nabij en het centrum van Delft bevindt zich op slechts ca. 15 minuten fietsen. Station Delft Campus, alsmede bus- en tramverbindingen (lijn 1) zijn tevens in de directe omgeving gelegen. Tevens is het Abtswoudsepark gelegen op slechts enkele minuten lopen, waar het heerlijk vertoeven is.
Indeling:
Entree. Hal. Meterkast. Ruime slaapkamer.
Multifunctionele ruimte, in gebruik als bijkeuken, wasruimte en berging. In deze praktisch ingedeelde ruimte staan o.a. de CV-combiketel, mechanische ventilatie en wasmachine opgesteld. Deze ruimte is tevens vanaf de straat toegankelijk.
De sfeervolle lichte woon-/eetkamer heeft een open keuken en openslaande deuren naar de zonnige voortuin (Z). De moderne keuken, met inbouwspots, is voorzien van een houten aanrechtblad en is compleet uitgerust met diverse (inbouw) apparatuur o.a.: een inductiekookplaat, recirculatiekap, vaatwasser, koel-/vrieskast en een moderne kraan.
Royale lichte (slaap)kamer (thans in gebruik als woonkamer) met toegang tot de modern ingerichte, geheel betegelde, badkamer, voorzien van een ruime douche, een modern wastafelmeubel en een elektrische designradiator. Apart modern toilet met fonteintje.
Bij het appartementencomplex behoort een eigen parkeerterrein, uitsluitend beschikbaar voor de eigenaren. Ieder appartement heeft één toegewezen parkeerplaats.
Bijzonderheden:
- Grotendeels bewoond door mensen boven de leeftijd 55+;
- Opgeleverd in december 2018;
- Gehele appartement voorzien van vloerverwarming;
- Appartement voorzien van HR++ beglazing;
- Parkeerplaats op eigen terrein;
- Overdekte en afgesloten fietsenstalling op eigen terrein;
- Lage kosten voor nutsvoorzieningen (goed geïsoleerd) ;
- Videofooninstallatie;
- CV-combiketel (Atag);
- Screens en zonnewering aanwezig (elektrisch);
- Openslaande deuren naar terras;
- Zonnepanelen collectief in eigendom en zes stuks voor eigen gebruik;
- VvE bijdrage ca. € 144,00 per maand;
- Oplevering uiterlijk 1 november 2026.
Wilt u een indruk krijgen van dit fijne appartement? Bel snel voor een bezichtiging en ervaar het zelf!
Deze informatie is een uitnodiging tot het doen van een bod. Ondanks het feit dat deze informatie met zorg is samengesteld kunnen er geen rechten aan worden ontleend.
Interesse in deze woning? Schakel uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u geld, tijd en zorgen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 419,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,908
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 144.00 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2018
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 71 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 234 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- DELFT S 3292
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location and in residential district
- Garden
- Front garden
- Front garden
- 23 m² (2.86 metre deep and 7.93 metre wide)
- Periodic contribution
- Yes (€ 144.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,348x
Viewed
25x
Saved
11-5-2026
On Funda
Neighborhood

Latijns Amerikabuurt
Delft- Residents
- 1,840
- Family with children
- 32%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.