New

Vrouwjuttenland 14-B2611 LC DelftCentrum-Oost

Map
  • 29 m²
  • 1
  • C
Calculate monthly payment

Description

Wonen aan de gracht in het historische centrum van Delft. Op een prachtige locatie bevindt zich dit compacte en praktisch ingedeelde appartement. Het appartement ligt op steenworp afstand van de Markt en alle voorzieningen van de Delftse binnenstad, zoals restaurants, theater, horeca en winkels. Ook station Delft is op korte loopafstand gelegen en in de omgeving vind je diverse gezellige pleintjes en voorzieningen. Deze woning is ideaal voor starters, studenten of als pied-à-terre in de binnenstad. Van deze woning is een unieke woningwebsite beschikbaar. Download op Funda de brochure voor de link naar deze website, waar alle gegevens en aanvullende informatie te vinden zijn. De indeling is als volgt: Entree van het appartement met toegang tot de woonkamer. Aan de achterzijde, enigszins verdiept gelegen, bevindt zich de open keuken. Via de keuken is de badkamer bereikbaar. Tweede woonlaag: Via een vaste trap in de woonkamer bereikbare bovenliggende ruimte. Deze verdieping is ingericht als praktische slaapvide en biedt tevens ruimte voor bergruimte. Kenmerken: - Bouwjaar 1880; - Gemeentelijk monument en gelegen in beschermd stadsgezicht; - Woonoppervlakte ca 29m2, inhoud 148m3; - Energielabel C; - Centrale ligging aan de gracht; - VvE is ingeschreven in de KvK en heeft gezamenlijke opstalverzekering (ca € 100,- per jaar); - Gezien het bouwjaar van de woning zal er in de koopovereenkomst een ouderdoms- en materialenclausule worden opgenomen; Interesse in deze woning? Neem uw eigen NVM aankoopmakelaar mee! Een NVM aankoopmakelaar bespaart u tijd, geld en zorgen.

Features

Transfer of ownership

Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 260,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 8,966
Status
Available
VVE (Owners Association) contribution
€ 8.50 per month

Construction

Type apartment
Ground-floor apartment (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1880
Specific
Protected townscape or village view (permit needed for alterations) and listed building (national monument)
Type of roof
Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles

Surface areas and volume

Areas
Living area
29 m²
Other space inside the building
11 m²
Volume in cubic meters
148 m³

Layout

Number of rooms
1 room (1 bedroom)
Number of bath rooms
1 bathroom
Bathroom facilities
Shower, toilet, and sink
Number of stories
1 story

CH boiler
Gas-fired combination boiler, in ownership

Cadastral data

DELFT C 4046

Type of parking facilities
Paid parking and resident's parking permits

Popularity

0x

Viewed

0x

Saved

21-5-2026

On Funda

Neighborhood

Centrum-Oost

Delft
Residents
2,265
Family with children
15%
Avg. asking price / m²
€ 6,059

Discover the neighborhood

Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?

View neighborhood insights