De Streekweg 1059956 PR Den AndelDen Andel
€ 465,000 k.k.
- 266 m²living area
- 602 m²plot size
- 2bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherWonen alsof je op vakantie bent!
Description
Let op: het betreft hier een vanaf prijs!
Je kan dit leuke huis bezichtigen door middel van een open huis. Om te voorkomen dat iedereen tegelijkertijd langs komt heb je de mogelijkheid een tijdslot uit te kiezen. Klik op "plan een bezichtiging" en vraag een bezichtiging aan. Vervolgens krijg je een sms en / of email van ons eigen systeem: Zelfkijken. Als je de stappen volgt in dat bericht heb je dan de mogelijkheid om een plekje te kiezen tijdens het open huis. Dit open huis staat gepland op vrijdag 29 mei van 14.00 tot 15.00 uur.
Makelaar aan het woord:
Vrij uitzicht, karakter & een tuin vol leven: dat is wonen in het bijzondere Den Andel
Aan een rustige weg in het karakteristieke wierdedorp Den Andel staat deze sfeervolle woonboerderij uit 1906. Een huis met geschiedenis, karakter en vooral: ontzettend veel sfeer. Met circa 265 m² woonoppervlak, een heerlijke groene en zonnige tuin én vrij uitzicht richting het oosten is dit zo’n plek waar je direct voelt: hier woon je écht buiten.
’s Ochtends kijk je vanuit de woonkamer prachtig naar de zonsopgang over de landerijen. In de winter zijn de sterrenhemels hier indrukwekkend en bij heldere nachten is zelfs de Melkweg vanuit huis zichtbaar. En alsof dat nog niet bijzonder genoeg is: ook het noorderlicht laat zich in Den Andel regelmatig spectaculair zien.
De huidige bewoners hebben de afgelopen jaren veel liefde en aandacht gestoken in de tuin. Een groene oase vol inheemse planten, vogels en vlinders, waar je de hele dag door van zon en rust kunt genieten.
Den Andel zelf is een dorp zoals je ze nog maar weinig tegenkomt. Creatief, eigenzinnig en levendig. Een plek met karaktervolle bewoners, veel saamhorigheid en verrassend veel activiteiten. Denk aan de gezellige kringloopwinkel met koffieschenkerij die volledig door vrijwilligers wordt gerund, en natuurlijk het populaire tweejaarlijkse Den Andel muziekfestival dat bezoekers uit de hele regio trekt.
En hoewel je hier midden in het Groningse landschap woont, ligt de stad Groningen verrassend dichtbij. Met de e-bike fiets je in ongeveer 40 minuten naar de stad, met de trein vanaf Baflo sta je er in circa 15 minuten en met de auto doe je er ongeveer 20 minuten over.
Ook praktisch zit het hier goed. In het nabijgelegen Baflo vind je een grote basisschool met kinderopvang, supermarkten en diverse dagelijkse voorzieningen — allemaal op ongeveer 10 minuten fietsen.
Daarnaast is de subsidie vanuit Nij Begun nog volledig beschikbaar. Dit betekent dat er mogelijk aanspraak gemaakt kan worden op een vergoeding van 50% van €40.000,- voor verduurzaming en woningverbetering.
Een plek voor liefhebbers van rust, natuur, vrijheid en karakter!
Bijzonderheden:
- Energielabel C.
- 16 zonnepanelen.
- Notaris keuze is notariaat Stevens Idema te Groningen. Deze notaris zal zowel de koopovereenkomst als transportakte opmaken.
- Afspraken of vragen kunnen ook via WhatsApp gepland/gesteld worden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 465,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 1,748
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1906
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 266 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- Exterior space attached to the building
- 24 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 602 m²
- Volume in cubic meters
- 1,093 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, 2 toilets, sink, shower, and double sink
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, and sliding door
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- BAFLO H 760
- Cadastral map
- Area
- 22 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BAFLO H 346
- Cadastral map
- Area
- 580 m²
- Ownership situation
- Ownership encumbered with hereditary land tenure
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 245 m² (17.20 metre deep and 15.00 metre wide)
Popularity
5,600x
Viewed
85x
Saved
19-5-2026
On Funda
Neighborhood

Den Andel
Den Andel- Residents
- 390
- Family with children
- 20%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?