New
Hoflaan 3075223 LT Den BoschPaleiskwartier
€ 439,000 k.k.
- 61 m²living area
- 1bedroom
- A+energy label
Eye-catcherModern en instapklaar appartement met ruim balkon én parkeerplaats
Description
Welkom thuis in dit moderne appartement in het Paleiskwartier!
Ben jij op zoek naar een instapklaar appartement waar comfort, rust én het bruisende stadsleven perfect samenkomen? Dan voel je je aan Hoflaan 307 direct thuis. Dit moderne appartement in wooncomplex Terrazzo biedt alles wat je zoekt: een lichte woonkamer, luxe open keuken, vloerverwarming én -koeling en een ruim balkon waar je heerlijk kunt ontspannen. Met energielabel A+ woon je hier bovendien duurzaam en toekomstbestendig.
Indeling
Via de sfeervolle entree met postvakken, trappenhuis en lift bereik je de derde verdieping. Vanuit de hal heb je toegang tot alle ruimtes van het appartement.
De woonkamer voelt direct ruim en licht aan dankzij de grote raampartijen. De doorgelegde lichte pvc-vloer zorgt voor een rustige en moderne uitstraling. Via de brede schuifpui stap je zo het zonnige balkon op. Een heerlijke plek waar je ’s ochtends rustig wakker wordt met een kop koffie, terwijl je na een drukke werkdag juist neerploft in je eigen loungehoek met een goed glas wijn. Op warme zomeravonden geniet je hier van lange avonden buiten.
De open keuken sluit perfect aan op de leefruimte en is volledig uitgerust met een kookplaat met afzuigkap, koel-/vriescombinatie, combi-oven en vaatwasser, aan opbergruimte in deze ruiime keuken is geen gebrek. Daarnaast beschikt het appartement over een ruime slaapkamer, een verzorgde badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en designradiator, een separaat toilet én een praktische berging met wasmachineaansluiting.
Ook aan gemak is gedacht: je beschikt over een eigen parkeerplaats in de nabijgelegen stallinggarage van Belvédère, een privéberging in het souterrain én twee fietsenstallingsplekken. Bewoners van Terrazzo kunnen daarnaast gebruikmaken van de prachtig onder architectuur aangelegde gezamenlijke binnentuin.
Een toplocatie in het Paleiskwartier van ’s-Hertogenbosch
Wonen aan Hoflaan 307 betekent wonen in één van de meest geliefde wijken van Den Bosch. Het Paleiskwartier staat bekend om de moderne architectuur, gezellige hotspots en de perfecte combinatie tussen rust en levendigheid. Je wandelt vanuit huis zo richting de historische binnenstad, terwijl je in de wijk zelf alles binnen handbereik hebt: gezellige koffiebars, restaurants, sportschool, maar ook de supermarkt, huisarts, tandarts, fysio en kapperszaak zijn op loopafstand te vinden.
Ook het Centraal Station ligt op korte loopafstand, ideaal voor wie dagelijks reist of graag snel in steden als Eindhoven, Utrecht of Tilburg wil zijn. Daarnaast bereik je de A2 binnen enkele minuten. Liever de natuur in? Vanuit het appartement wandel of fiets je zo richting De Gement en Het Bossche Broek voor een ontspannen wandeling in het groen.
Kortom: een plek waar comfortabel wonen, het stadsleven en ontspannen thuiskomen moeiteloos samenkomen.
Belangrijk om te weten:
• Instapklaar appartement in het Paleiskwartier
• Gezamenlijke binnentuin
• VvE-bijdrage circa € 185,- per maand
• Aanvaarding in september
Perfect voor starters of jonge professionals die comfortabel en centraal willen wonen.
Benieuwd? Kom het zelf ervaren. Neem contact op met Veerhuis Wonen Makelaars, wij laten je graag zien wat Hoflaan 307 te bieden heeft.
Veerhuis Wonen Makelaars – jouw vertrouwde makelaar in het Paleiskwartier
Nieuwsgierig naar ons aanbod: volg ons op Instagram @veerhuis_wonen_makelaars
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available on 9/1/2026
- Asking price
- € 439,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,197
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 185.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2023
- Type of roof
- Flat roof
- Quality marks
- Woningborg Garantiecertificaat
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 61 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 190 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 4th floor
Cadastral data
- 'S-HERTOGENBOSCH F 3617
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- 'S-HERTOGENBOSCH F 3617
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- 'S-HERTOGENBOSCH F 3267
- Periodic contribution
- Yes (€ 185.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Paleiskwartier
Den Bosch- Residents
- 3,715
- Family with children
- 7%
- Avg. asking price / m²