Hofvijver 1675223 MC Den BoschPaleiskwartier
€ 599,000 k.k.
- 87 m²living area
- 1bedroom
- Aenergy label
Description
Prachtig royaal en hoogwaardig afgewerkt 2-kamer appartement op de 21e verdieping (zuid-west) van de Jheronimus-woontoren met een niet te evenaren en magnifiek vrij zicht over ’s-Hertogenbosch en de omliggende natuur. Dit luxe appartement is perfect afgewerkt en instapklaar!
Het appartement beschikt over een luxe keuken en badkamer, een heerlijk zonnige loggia, een inpandige privé parkeerplaats en eigen berging in het afgesloten souterrain. Gelegen in het Paleiskwartier, een nieuwbouwwijk die zich kenmerkt door zijn moderne vormgeving. Op korte loopafstand van de Paleisbrug, welke het Paleiskwartier verbindt met het bourgondische centrum van ’s-Hertogenbosch.
Het Paleiskwartier staat bekend als een prettig woon-, werk- en recreatiegebied waar alle gewenste voorzieningen op loopafstand te bereiken zijn, zoals een supermarkt, diverse winkels, cafés, restaurants, het stedelijk museum, het Centraal Station en de Bourgondische binnenstad van ’s-Hertogenbosch. Onlangs is op steenworp afstand de bioscoop Kinepolis geopend.
Tevens bevinden diverse natuurgebieden zich op slechts een steenworpafstand van het appartement. De nabijgelegen uitvalswegen bieden u binnen enkele minuten toegang tot de A2 en A59.
INDELING:
Gezamenlijke entree
De gezamenlijke entree heeft een luxe afwerking en een ruime opzet. De gezamenlijke entree, voorzien van postbussen, bellentableau en een videofooninstallatie, biedt toegang tot het trappenhuis, de liften en het souterrain.
INDELING APPARTEMENT:
Vanuit de entree met luxe toilet en garderobe bereikt u middels de fraaie dubbele deuren de riante woonkamer van ruim 43 m2. De woonkamer heeft een open uitstraling waardoor u zowel vanuit de zithoek, als de eethoek, de open keuken en loggia van fijne zichtlijnen geniet. De prachtige grote raampartijen bieden u naast een fijne hoeveelheid lichtinval een prachtig uitzicht over de omgeving. Het plafond is verlaagd en voorzien van ingebouwde verlichting (Philips Hue).
Centraal in het eetgedeelte bevindt zich de luxe, open keuken met kookeiland, dit is een echte blikvanger! Vanuit hier geniet u, zittend aan de fraaie vaste eettafel over een schitterend weids uitzicht. De keuken met een gepolijst composiet aanrechtblad is voorzien van hoogwaardige inbouwapparatuur (Miele). U heeft de beschikking over een 4-pits BORA inductie kookplaat, vaatwasser, combi-oven, koffiezetapparaat, een koelkast en een vriezer. Een praktische Quooker zorgt voor warm en kokend water. Middels een schuifpui is de zonnige loggia (8 m²) bereikbaar. Hier zit u onder de overkapping heerlijk aangenaam uit de wind.
Het uitzicht, over het Paleiskwartier en omgeving is absoluut het hoogtepunt van dit appartement! Het balkon is gelegen op het zuidwesten zodat u heerlijk van de zon kunt genieten.
Het appartement is voorzien van een ruime slaapkamer en biedt voldoende ruimte voor het plaatsen van een tweepersoonsbed, beschikt over een fraaie en ruime kastenwand.
De luxe badkamer heeft een ruime opzet en is van alle gemakken voorzien. U heeft de beschikking over een comfortabel ligbad, met handdouche, een douchecabine, een dubbele wastafel en een zwevend closet. De badkamer is betegeld in een moderne kleurstelling, welke een combinatie van grijze en witte tegels betreft.
Vanuit de entree bereikt u het gastentoilet, welke is voorzien van een zwevend closet en fonteintje. Het gastentoilet is, evenals de badkamer, betegeld in een moderne kleurstelling. Vanuit de hal is de bergkast bereikbaar, waar u voldoende ruimte heeft voor het plaatsen van de wasmachine, extra koelkast / vriezer en het bergen van uw proviand.
PARKEERPLAATS EN BERGING:
In het ondergelegen souterrain, welke vanuit de gemeenschappelijke hal bereikbaar is, middels de lift of het trappenhuis, heeft u de beschikking over een privé parkeerplaats en een berging. De praktische eigen berging (6 m²) biedt voldoende ruimte voor het stallen van bijvoorbeeld uw fietsen of het bergen van uw spullen. Met de auto bereikt u de parkeergarage middels een hellingbaan en een automatisch op nummerherkenning of pas te openen toegangspoort. Het gehele ondergelegen souterrain is alleen toegankelijk voor bevoegden. Tevens is er in het ondergelegen souterrain een scootmobielruimte beschikbaar.
BIJZONDERHEDEN:
- 2-kamer appartement, gelegen op de 21e verdieping, met een prachtig uitzicht over het Paleiskwartier en omgeving!
- Riante badkamer en een luxe keuken en heeft een hoogwaardige afwerking
- Het appartement is voorzien van zowel vloerverwarming als vloerverkoeling. De vloerverwarming en verkoeling is per ruimte, middels een thermostaat, afzonderlijk regelbaar.
- Eigen berging en een privé parkeerplaats
- Het appartement beschikt over een loggia op het zuid-westen
- VvE bijdrage maandelijks € 210,76 per maand
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 599,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,885
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 210.76 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2014
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 87 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 286 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 21st floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- District heating and partial floor heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- 'S-HERTOGENBOSCH F 2912
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- 'S-HERTOGENBOSCH F 2912
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, parking garage and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 210.76 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
7,590x
Viewed
99x
Saved
17-11-2025
On Funda
Neighborhood

Paleiskwartier
Den Bosch- Residents
- 3,715
- Family with children
- 7%
- Avg. asking price / m²
- € 5,813
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





