Sales history
- Listed since
- March 7, 2026
- Date of sale
- March 24, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
STIJLVOL EN DUURZAAM WONEN IN ’S-HERTOGENBOSCH ZUID
Op zoek naar een modern en energiezuinig loftappartement in een rustige en groene omgeving? Dit appartement aan de Schubertsingel 39 biedt precies wat je zoekt! Gelegen in een sfeervol en in 2018 gerenoveerd gebouw, combineert dit appartement comfort, stijl en duurzaamheid op een perfecte manier.
ENERGIEZUINIG EN GASLOOS
Het appartement is gasloos gebouwd en uitgerust met een duurzame warmtepomp, wat niet alleen goed is voor het milieu, maar ook voor je portemonnee. Het energie-label A zorgt ervoor dat je in dit appartement op een verantwoorde manier woont en energiekosten laag blijven.
IDEALE LOCATIE De Schubertsingel ligt in de wijk ’s-Hertogenbosch Zuid, een rustige en groene wijk met het centrum op fietsafstand en het Bossche Broek op loopafstand gelegen. Verder is het appartement goed bereikbaar met zowel de auto als het openbaar vervoer.
De woning:
Het robuuste kantoorgebouw van Rijkswaterstaat heeft een ware metamorfose ondergaan en is getransformeerd tot stoer, hip en licht appartementencomplex van binnen en van buiten. Dit bijzondere gebouw is duurzaam getransformeerd, door de creatieve en inventieve uitvoering heeft het complex meerdere architectuurprijzen gewonnen voor ontwerp en realisatie.
Wonen in een loft is niet voor iedereen! Het vraagt creativiteit, slim inrichten en optimaal benutten van de open ruimte, dat maakt een loft uniek en dat is in deze loft dan ook gedaan. Waardoor je hier fijn kunt wonen.
Centrale entree met onder meer videofoon installatie, brievenbus, lift en trappenhuis. Via het trappenhuis is het appartement op de eerste verdieping te bereiken.
De woon-, slaapkamer is een fijne ruimte met veel natuurlijke lichtinval. Dankzij de grote raampartijen met dubbele schuifpui/ het Franse balkon over de gehele breedte van het appartement ervaar je het buitengevoel het hele jaar door in de woning.
Keuken:
De open keuken is voorzien van een mooi licht werkblad, 4-pits kookplaat, combimagnetron, vaatwasser, koelkast met vriesvak en veel berg- en kastruimte.
Badkamer:
De nette badkamer is voorzien van het toilet, een inloopdouche en wastafel. Alles in keurige staat.
Berging/ technische ruimte:
Tegenover de keuken is de ruime berging/technische ruimte te vinden. Hier zijn de aansluitingen van de wasmachine en droger en de opstelling van de (vloer-, en lucht) verwarmingsinstallatie, boiler en de installatie voor mechanische ventilatie.
Fietsenberging:
In de kelder van het appartementencomplex heeft het appartement een eigen, afsluitbare (fietsen)berging.
Parkeren:
Je kunt auto parkeren op de parkeerplaats achter de slagboom aan de voorzijde van het gebouw.
Bijzonderheden:
- Het loft appartement is zowel intern als extern in keurige staat;
- Volledig geïsoleerd;
- Energielabel A;
- Voorzien van PVC-vloer;
- Verwarming via lucht en vloerverwarming en warm water middels via een (elektrische) boiler;
- In het souterrain heeft de woning een eigen (fietsen)berging;
- Eigen parkeerplaats op het buitenterrein;
- Servicekosten circa €87,65 per maand;
- Per direct beschikbaar
Kortom: Een unieke kans om een in 2018 nieuwe gebouwd loftappartement te wonen. Dit appartement is mooi gelegen op de eerste etage aan de Schubertsingel in Den Bosch Zuid. Ideaal ten opzichte van de gezellige Bossche binnenstad en de uitvalswegen.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 270,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,585
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 87.65 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2018
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 41 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 136 m³
Layout
- Number of rooms
- 1 room
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator and mechanical ventilation
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A
- Heating
- Complete floor heating and heat recovery unit
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- 'S-HERTOGENBOSCH N 2276
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 87.65 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,003x
Viewed
34x
Saved
7-3-2026
On Funda
Neighborhood

Zuid
Den Bosch- Residents
- 17,655
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 5,026
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.