New
Spiegeltuin 285223 MZ Den BoschPaleiskwartier
€ 415,000 k.k.
- 64 m²living area
- 1bedroom
- A+energy label
Description
MODERN WONEN IN HET HART VAN HET PALEISKWARTIER
Op zoek naar een licht, modern appartement op een plek waar eigenlijk alles samenkomt? Stop dan met zoeken. Spiegeltuin 28 in ’s-Hertogenbosch heeft alles in huis wat je zoekt. Een ruim en comfortabel appartement met een moderne afwerking, energielabel A+, een eigen parkeerplaats én een heerlijk balkon met uitzicht over het Paleiskwartier.
Je woont hier midden in een van de meest levendige wijken van ’s-Hertogenbosch, met het centrum en het Centraal Station op korte afstand en winkels, horeca en andere voorzieningen letterlijk om de hoek.
LEVENDIG WONEN, MET ALLES DICHTBIJ
Het Paleiskwartier is modern, centraal en levendig. Een wijk waar wonen, werken en ontspannen samenkomen en waar een prettige mix van bewoners zorgt voor een fijne sfeer.
Buiten gebeurt er altijd wel iets, maar binnen merk je daar verrassend weinig van. Zodra de deur achter je dichtvalt, geniet je gewoon van de rust van je eigen appartement. Precies de combinatie die deze plek zo prettig maakt: midden in de stadse levendigheid, zonder dat je die drukte mee naar binnen neemt.
SLIM, RUIM EN LICHT INGEDEELD
Binnen valt direct op hoeveel licht en ruimte het appartement biedt. De royale woonkamer vormt samen met de moderne open keuken het hart van de woning. Genoeg ruimte voor een fijne zithoek én een grote eettafel, terwijl de open indeling ervoor zorgt dat alles mooi met elkaar verbonden blijft.
De slaapkamer ligt prettig aan de zijkant van het appartement en ook de badkamer is opvallend ruim. Daarnaast beschikt de woning over een aparte waskast, waardoor de beschikbare vierkante meters slim worden benut.
Alles voelt logisch, comfortabel en ruim aan. Een appartement waar je zonder grote aanpassingen direct je eigen plek van kunt maken.
BALKON MET UITZICHT OVER HET PALEISKWARTIER
Een van de favoriete plekken van de huidige bewoner? Zonder twijfel het balkon. Vanaf hier kijk je uit over het Paleiskwartier en is er altijd wel iets te zien.
's Ochtends rustig wakker worden met een kop koffie, na het werk nog even buiten zitten of in het zonnetje borrelen met vrienden: het balkon is echt een verlengstuk van de woonkamer. Je zit midden in de levendigheid van de wijk, maar tegelijkertijd heerlijk op je eigen plek.
DE JUMBO ALS BIJNA-EIGEN VOORRAADKAST
Voor boodschappen hoef je nauwelijks vooruit te plannen. De Jumbo ligt letterlijk aan de overkant. Even snel iets halen voor het avondeten, ontbijt vergeten of onverwacht visite? Je staat binnen een paar minuten weer thuis.
En geen zin om zelf te koken? Ook dan zit je hier goed. In en rondom het Paleiskwartier vind je volop horeca en andere voorzieningen. Het gemak van de stad heb je hier echt voor de deur.
CENTRAAL, MAAR TOCH PRETTIG WONEN
Vanuit Spiegeltuin 28 wandel je zo richting het Centraal Station en de binnenstad van ’s-Hertogenbosch. Tegelijkertijd heeft het Paleiskwartier zelf al ontzettend veel te bieden.
Dat maakt het appartement interessant voor verschillende woonwensen. Of je nu alleen woont, samen een fijne plek zoekt of simpelweg graag comfortabel en centraal wilt wonen: hier heb je de stad binnen handbereik zonder in te leveren op rust en wooncomfort.
OOK PRAKTISCH GOED VOOR ELKAAR
Bij het appartement hoort een eigen berging én een eigen parkeerplaats in de parkeerkelder. Geen zoektocht naar een parkeerplek of gedoe met een parkeervergunning: je auto staat gewoon onder het complex.
Daarnaast beschikt het complex ook over een gemeenschappelijke wasruimte.
WAAROM SPIEGELTUIN 28?
• Energielabel A+
• Licht en ruim appartement
• Moderne open keuken
• Royale badkamer
• Heerlijk balkon met vrij uitzicht
• Eigen parkeerplaats in de parkeerkelder
• Eigen berging
• Jumbo letterlijk aan de overkant
• Centraal Station en binnenstad op korte afstand
• Horeca en voorzieningen om de hoek
• Levendige omgeving én prettig rustig wonen
IS DIT JOUW NIEUWE THUIS?
Spiegeltuin 28 combineert precies wat wonen in het Paleiskwartier zo aantrekkelijk maakt: ruimte, comfort en rust in huis, met de levendigheid van ’s-Hertogenbosch direct voor de deur.
Kom vooral zelf ervaren hoe fijn het hier woont. Plan een bezichtiging en wie weet kijk jij binnenkort vanaf je eigen balkon uit over het Paleiskwartier.
Highlights
AI-generated from the description
Central and lively living
In Paleiskwartier, near city center and station.
Bright living with kitchen
Spacious living room with modern open kitchen.
Balcony with open views
Lovely balcony overlooking the Paleiskwartier.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 415,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,484
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 250.55 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2016
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 64 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 211 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, washstand, and whirlpool
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, mechanical ventilation, and passive ventilation system
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Energy efficient window, insulated walls and completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- 'S-HERTOGENBOSCH F 3045
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- 'S-HERTOGENBOSCH F 3045
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- 'S-HERTOGENBOSCH F 3045
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 250.55 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
577x
Viewed
23x
Saved
11-9-2026
On Funda
Neighborhood

Paleiskwartier
Den Bosch- Residents
- 3,715
- Family with children
- 7%
- Avg. asking price / m²
- € 5,887
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




