Sold under reservation
Eimeren 85235 DT Den BoschLokeren
€ 475,000 k.k.
- 111 m²living area
- 212 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Description
Deze smaakvol gemoderniseerde, uitgebouwde twee-onder-één kapwoning ligt in een kindvriendelijke, groene woonomgeving van de woonwijk Maaspoort, op loopafstand van winkelcentrum De Lokerenpassage. Maaspoort beschikt over scholen en kinderdagverblijven. Ook sportvoorzieningen en uitvalswegen zijn vanaf deze locatie uitstekend bereikbaar. Binnen 10 minuten fietsen bereik je de bourgondische binnenstad van Den Bosch. Op korte afstand ligt het Maasoevergebied en De Noorderplas, hier kun je heerlijk wandelen of fietsend genieten van de natuur.
Inhoud ca. 420 m3, woonopp. ca. 111 m2, perceel 212 m2, bouwjaar 1983.
Begane grond:
Bij binnenkomst in de hal tref je de meterkast, toiletruimte met fonteintje en de trapopgang naar de verdieping. Via een moderne stalen deur betreed je de ruime woonkamer. Deze is afgewerkt met een nette laminaatvloer en strak stucwerk op de wanden en plafonds. Bovendien is de woonkamer voorzien van een airco, welke kan koelen én verwarmen en een elektrische kachel. Aan de achterzijde is de woning uitgebouwd met een sfeervolle eetkamer, die dankzij de openslaande deuren directe toegang biedt tot de fraai aangelegde tuin. Een heerlijke plek om te genieten van het vrije uitzicht en het buitenleven.
De recent vernieuwde tuin beschikt over een prachtige overkapping over de gehele breedte, inclusief houten berging met elektra en achterom. Middels grote glazen schuifpanelen is de overkapping naar wens afsluitbaar als het wat koeler wordt. De tuin is gelegen op het noordoosten.
Aan de voorzijde bevindt zich de open keuken met uitzicht op de straat. De keuken is uitgevoerd in hoekopstelling en uitgerust met diverse inbouwapparatuur: een oven, koelkast, elektrische kookplaat, afzuigkap en vaatwasser. De inpandige berging is bereikbaar vanuit de woning of via de dubbele deuren aan de oprit. Deze ruime berging beschikt over verwarming, elektra en aansluitingen voor de wasmachine en droger. De oprit biedt plaats voor twee auto’s.
1e Verdieping:
Overloop met toegang tot de drie slaapkamers, die zijn afgewerkt met een laminaatvloer en de badkamer. De twee slaapkamers aan de achterzijde van de woning profiteren van extra ruimte dankzij een dakkapel en beschikken over rolluiken. De grootste slaapkamer aan de achterzijde is daarnaast uitgerust met een airco, voor zowel koelen als verwarmen. De badkamer is volledig betegeld en uitgevoerd met een inloopdouche met regendouche én gewone douche, een wastafelmeubel en design radiator.
2e Verdieping:
Via een vlizotrap bereik je de praktische bergzolder. Het Velux dakraam zorgt hier voor een goede lichtinval. Daarnaast is hier de CV-ketel geplaatst.
Deze instapklare woning is geheel voorzien van dubbele beglazing en beschikt over 10 zonnepanelen. Daarnaast zijn meerdere ramen uitgerust met rolluiken. De woning is gelegen in een ruim opgezette, kindvriendelijke woonomgeving, op loopafstand van winkelcentrum Lokerenpassage, scholen en diverse speelvelden. Ook de uitvalswegen zijn vanaf deze fijne locatie uitstekend bereikbaar. Voor een mooie wandeling liggen recreatiegebied De Noorderplas en de Maas met haar uiterwaarden in de nabije omgeving. Met circa 10 minuten fietsen bent u in de binnenstad van het bourgondische ’s-Hertogenbosch.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,279
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1983
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 111 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 212 m²
- Volume in cubic meters
- 420 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning, skylight, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- 'S-HERTOGENBOSCH T 1082
- Cadastral map
- Area
- 212 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 62 m² (7.45 metre deep and 8.20 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
4,728x
Viewed
97x
Saved
5-9-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




