Royale uitgebouwde tussenwoning met serre, 3 slaapkamers, 2 badkamers en een fijne tuin met veel privacy.
In de gewilde wijk ’s-Hertogenbosch-Oost staat deze ruime tussenwoning. Je woont hier op loopafstand van winkelcentrum het Rivierenplein, diverse scholen en recreatiegebied de Oosterplas. Daar kun je heerlijk wandelen, fietsen of hardlopen. Het bruisende centrum van ’s-Hertogenbosch bereik je in slechts tien minuten fietsen en de uitvalswegen A2, A59 en N65 liggen op een paar minuten rijden.
Perceel: 151 m²,
Woonoppervlakte: 148 m²,
Overige inpandige ruimte: 9 m²,
Gebouwgebonden buitenruimte: 9 m²,
Inhoud: 556 m³,
Bouwjaar: 1962.
Indeling:
Begane grond:
Via de hal, met meterkast, toilet, trapkast en trapopgang, kom je in de lichte L-vormige woonkamer. Hier vind je een sfeervolle schouw met open haard en via de schuifpui toegang tot de afgesloten glazen serre. De keuken ligt aan de achterzijde en biedt eveneens toegang tot de serre en de tuin.
Eerste verdieping:
Op de overloop vind je twee slaapkamers, beide met een inbouwkast, en twee badkamers. De kleinere badkamer heeft een douche en wastafel. De tweede badkamer is ingericht met een ligbad, toilet en wastafelmeubel.
Tweede verdieping:
Via de vaste trap bereik je de voorzolder met dakkapel, dakraam en praktische knieschotten met bergruimte. Op deze verdieping is ook de derde slaapkamer met dakkapel, de cv-opstelling en een luik naar de zolder.
Achtertuin:
De serre geeft toegang tot de achtertuin, die veel privacy biedt. De tuin is grotendeels bestraat, aangevuld met beplanting. Achterin vind je een achterom en een berging voor fietsen en tuingereedschap.
Kortom, een ruime en praktische gezinswoning met volop privacy, ideaal gelegen in ’s-Hertogenbosch-Oost.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Original asking price
€ 489,000 kosten koper
Last asking price
€ 425,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 2,872
Status
Sold
Construction
Kind of house
Single-family home, row house
Building type
Resale property
Year of construction
1962
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
148 m²
Other space inside the building
9 m²
Exterior space attached to the building
9 m²
Plot size
151 m²
Volume in cubic meters
556 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
2 bathrooms and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, 2 sinks, bath, toilet, and washstand
Number of stories
3 stories
Facilities
Outdoor awning, skylight, optical fibre, rolldown shutters, flue, sliding door, and TV via cable
Energy
Energy label
D
Insulation
Double glazing
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Nefit Proline (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)