Abbewaal 91791 WX Den BurgDen Burg
€ 850,000 k.k.

Description
Aan de rand van Den Burg, op een uitstekende zichtlocatie gelegen moderne en goed onderhouden bedrijfsruimte met woonhuis, verhard buitenterrein en heerlijke achtertuin op het zuidwesten. Totaal ruim 800 m² eigen grond.
Het geheel is goed geïsoleerd, en het woonhuis heeft zonwerend HR++ glas. Dankzij de pellet-kachel en de 26 zonnepanelen is een gasaansluiting niet nodig.
LOCATIE EN BEREIKBAARHEID
Bedrijventerrein Abbewaal ligt nabij uitvalswegen en toch op maar ca. 750 m van het centrum van Den Burg. Er is een veelzijdigheid aan bedrijven te vinden: o.a. Gamma, IBS Oele Schoo, en Kabeltex zijn er gevestigd.
OPPERVLAKTE/MATEN
Bedrijfsruimte: ca. 220 m²
Vrije hoogte: ca. 290 cm
Woonhuis: ca. 140 m²
Perceel: 803 m²
PARKEREN
Op eigen terrein, aan de voorzijde van het pand.
INDELING
Bedrijfshal
De bedrijfshal bestaat uit 3 ruimten van totaal ruim 200 m² én een kantoorruimte. De grootste ruimte is voorzien van 2 elektrisch bedienbare overheaddeuren. Via de centrale binnenhal is tevens het woonhuis te bereiken.
Woonhuis
Het karakteristieke woonhuis heeft een eigen entree vanaf de zijkant, met toilet en bijkeuken, een gang met trap, een slaap- annex badkamer, en een lichte woonkamer met open keuken. De keuken heeft veel berg- en werkruimte en is voorzien van (inbouw)apparatuur: inductiekookplaat, oven, afzuigkap, koelkast en vriezer.
Op de verdieping een overloop, 2 slaapkamers (beide met dakkapel) en een 2e badkamer (2014). Deze is voorzien van dakkapel, douchehoek, wastafelmeubel en wandcloset.
VOORZIENINGEN
+ Betonnen vloeren
+ 2 Overheaddeuren
+ Pellet-kachel
+ 26 zonnepanelen
+ Krachtstroom
BIJZONDERHEDEN ABBEWAAL 9-9A
1991 Gebouwd
1996 Schuur vergroot
2013 Dak woonhuis vergroot
2013 EPDM op dak schuur
2014 Badkamer boven
2020 Meterkast vernieuwd
2020 Pellet-kachel
2021 Buitenom geschilderd
2022 Leien op woonhuis
BESTEMMING
Het vigerende bestemmingplan is “Den Burg”. De enkelbestemming is "Bedrijventerrein", de dubbelbestemming is “Waarde – Archeologie 3”. De maximale goothoogte bedraagt 7,5 m, de maximale hoogte 10 m, dakhelling bedraagt 20 tot 60 graden. Een plat dak is voor een gedeelte toegestaan. De als zodanig aangewezen gronden zijn bestemd voor:
+ bedrijfsgebouwen en overkappingen ten behoeve van bedrijven, zoals die onder de categorieën 1, 2 en 3 zijn genoemd in Bijlage 2 Bedrijvenlijst;
+ bestaande, bij de bedrijven behorende woningen al dan niet in combinatie met ruimten voor een beroeps- of bedrijfsactiviteit aan huis, mantelzorg en/of logies met ontbijt;
met daaraan ondergeschikt:
+ (inpandige) bedrijfswoningen al dan niet in combinatie met ruimten voor een beroeps- of bedrijfsactiviteit aan huis, mantelzorg en/of logies met ontbijt;
+ bijbehorende bouwwerken bij een bedrijfswoning of een bestaande woning;
+ kleinschalige duurzame energiewinning;
+ wegen en paden;
+ water;
Informeer bij de gemeente Texel naar de bestemming en of het door u voorgenomen gebruik past binnen het bestemmingsplan.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Asking price
- € 850,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,071
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1991
Surface areas and volume
- Volume in cubic meters
- 1,445 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
Energy
- Energy label
- B
- Heating
- Partial floor heating
Cadastral data
- TEXEL N 1411
- Cadastral map
- Area
- 773 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- TE N 2522
- Cadastral map
- Area
- 30 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Popularity
12,862x
Viewed
21x
Saved
5-9-2024
On Funda
Neighborhood

Den Burg
Den Burg- Residents
- 6,795
- Family with children
- 24%
- Avg. asking price / m²
- € 4,447
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.