Sold
Soestdijkerweg 8-A783734 MH Den DolderSoestdijkerweg e.o.
€ 189,000 v.o.n.
- 79 m²living area
- 419 m²plot size
- 2bedrooms
Sales history
- Listed since
- July 7, 2025
- Date of sale
- July 31, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Vrijstaand en ruim chalet op een royale kavel van 419 m², volop zon en privacy.
Op het verzorgd aangelegde en bosrijke chaletpark Prinsenburg in Den Dolder staat dit extra brede, vrijstaande chalet (bouwjaar 2012) op een royaal kavel van 419m². Het chalet zelf heeft een woonoppervlakte van circa 79m² en beschikt daarnaast over een verwarmde berging van 12m² en een riante overkapping van 32m².
Het perceel ligt volledig vrij, met vrijwel de hele dag zon in de tuin en tot circa 21.00 uur heeft u avondzon. Dit biedt volop gelegenheid voor lange avonden buiten onder de veranda. De bosrijke omgeving geeft direct toegang tot talloze wandel- en fietsroutes en grenst aan de Golfclub De Lage Vuursche. Dit is een plek voor mensen die houden van rust, natuur en ruimte, met Den Dolder en Bilthoven op enkele minuten afstand voor winkels en openbaar vervoer.
De jaarlijkse pacht voor het perceel bedraagt €4.681,35 (per maand € 390,11).
Ruime indeling en comfortabele voorzieningen
Bij binnenkomst valt direct op hoe licht en ruim het chalet is. De extra breedte geeft een prettige leefruimte en een vrije indeling. De woonkamer is voorzien van een gezellige houtkachel die niet alleen sfeer maar ook warmte toevoegt op koelere dagen. Openslaande deuren leiden naar de tuin en de grote overkapping, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. Dit maakt het eenvoudig om het hele jaar door van het buitenleven te genieten. De open keuken is praktisch ingericht en biedt voldoende ruimte om uitgebreid te koken. Er zijn twee comfortabele slaapkamers en de badkamer is netjes uitgevoerd met douche uit 2024 en wastafel, terwijl het toilet apart is.
De overkapping van 32m² vormt een belangrijk verlengstuk van het wonen: hier zit je droog en beschut, met zicht op de tuin en de omringende bomen. De verwarmde berging van 12m² biedt veel extra ruimte voor fietsen, tuingereedschap en heeft een aansluiting voor een wasmachine. Het hele chalet is voorzien van dubbel glas en verkeert in goede staat van onderhoud.
De omgeving en het park
Het chaletpark Prinsenburg ligt in een uitgestrekt bosgebied rondom Den Dolder, direct naast de Golfclub De Lage Vuursche. De centrale ligging betekent dat voorzieningen nooit ver weg zijn. De dorpscentra van Den Dolder en Bilthoven liggen op fietsafstand en bieden winkels, horeca en een NS-station met rechtstreekse verbindingen naar Utrecht en Amersfoort. Ook de uitvalswegen richting de Randstad zijn goed bereikbaar. Parkeren kan voor twee auto`s tegen betaling op het centrale parkeerterrein van het park. De combinatie van een vrije ligging, grote zonnige kavel en de bosrijke omgeving maakt deze plek aantrekkelijk voor een brede doelgroep: van stellen en jonge gezinnen tot senioren die op zoek zijn naar een tweede thuis in het groen.
Bijzonderheden
• Er is geen overdrachtsbelasting verschuldigd en wordt niet ingeschreven in het kadaster
• Koper is een eenmalige parkvergoeding verschuldigd van € 3.120,--
• Internet is beschikbaar voor € 30,-- per maand en heeft een goede ontvangst
• Houdt u er rekening mee dat u geen hypotheek kunt afsluiten
• U mag het gehele jaar recreëren op het park
• Verkoop onder voorbehoud gunning parkeigenaar
Heb je interesse in dit ruime en vrijstaande chalet op een prachtige, groene locatie? Neem dan contact met ons op voor een bezichtiging.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 189,000 vrij op naam
- Status
- Sold
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is allowed
Construction
- Kind of house
- Mobile home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2012
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 79 m²
- Exterior space attached to the building
- 32 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 419 m²
- Volume in cubic meters
- 275 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 1 story
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Bosch (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- ZEIST A 4202
- Cadastral map
- Area
- 419 m²
- Ownership situation
- Right of membership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, in wooded surroundings and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,357x
Viewed
109x
Saved
7-7-2025
On Funda
Neighborhood

Soestdijkerweg e.o.
Den Dolder- Residents
- 100
- Family with children
- 18%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




