Sold
Tuinstraat 355275 AW Den DungenDen Dungen
€ 469,000 k.k.
- 122 m²living area
- 269 m²plot size
- 3bedrooms
Sales history
- Listed since
- May 9, 2025
- Date of sale
- June 12, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
UITGEBOUWDE TWEE-ONDER-EEN-KAP WONING met voormalige GARAGE, welke in gebruik is als CHILLRUIMTE, KANTOOR-/WERKKAMER en BERGING alsmede een sfeervolle TUINOVERKAPPING. Veel leefruimte op de begane grond, kunststof deuren en kozijnen zijn absoluut een pré. Bovendien bereikt u binnen 15 minuten per auto het bruisende centrum van ‘s-Hertogenbosch. De Tuinstraat ligt nabij de kern van het dorp in een plezierige woonwijk met voldoende parkeergelegenheid in de straat.
Bouwjaar 1959. Inhoud woonhuis ca. 500 m³. Gebruiksoppervlakte wonen ca. 130 m². Oppervlakte perceel 269 m².
INDELING
Entree met meterkast, vaste kast, trapopgang alsmede een toilet dat voorzien is van een wandcloset en fontein. Middels een fraaie authentieke deur met glas-in-lood, betreedt men de woonkamer. Deze L-vormige ruimte biedt een marmeren schouwpartij met houtkachel en de vloer is afgewerkt met parket. Aan de achterzijde is het eetgedeelte gesitueerd, dat via een authentieke loopdeur, grenst aan de keuken. Deze U-vormige keukeninrichting is voorzien van een gaskookplaat met RVS afzuigkap, vaatwasser, heteluchtoven, combi oven/-magnetron, apothekerskast en een koelkast. Ook zijn er diverse lades, kasten en een fraai natuurstenen werkblad maakt het geheel compleet. Via een loopdeur bereik je het achterportaal dat onder andere, toegang biedt tot een badkamer op de begane grond. Deze badkamer is voorzien van een toilet, vaste wastafel, designradiator en een jacuzzi met douche faciliteit. Zowel de keuken als de badkamer hebben elektrische vloerverwarming.
Vanuit de tuin is er toegang tot een berging/wasruimte welke grenst aan de badkamer. Een ideale ruimte met opstelling van de wasapparatuur, diepvries en C.V.-installatie (Remeha, 2006). Tevens staat in de tuin de (voormalige) garage, welke door een grondige verbouwing, een woonfunctie heeft gekregen. In dit gebouw zijn 3 separate ruimten gerealiseerd, je treft een chillruimte met houten vloerafwerking, een gestukt plafond met inbouwspots en natuurlijke lichtinval door de aanwezige raampartijen. Vervolgens is er een kantoor-/werkkamer met een raampartij en tot slot biedt een loopdeur onder de overkapping toegang tot een (tweede) berging/opslagruimte.
1e VERDIEPING
Overloop met vloerbedekking en toegang tot alle drie de slaapkamers alsmede de (2e) badkamer. Alle slaapkamers zijn uitgerust met een houten vloerafwerking en één slaapkamer heeft een praktische vaste kast. De badkamer is voorzien van douche, wandcloset en een vaste wastafel met meubel. Het aanwezige raam zorgt voor natuurlijke ventilatie.
Via een vlizoluik op de overloop kan men naar de vliering.
ZOLDER/VLIERING
Bergzolder.
TUIN met BIJGEBOUW
De keurig en onderhoudsvriendelijke achter- en zijtuin heeft sierbestrating, tuinverlichting, is geheel omheind, biedt veel privacy en is aangelegd met kunstgazon, borders en (lei-)bomen. Bovendien biedt deze toegang tot het bijgebouw/ voormalige garage welke ruim 25 m2 extra woonoppervlakte biedt. Tevens is er, achter in de tuin, een terrasoverkapping gerealiseerd. De vloer is afgewerkt met tegels, er zijn inbouwspots en een buitenblok completeert het geheel. Kortom een heerlijke plek om te genieten achter in je tuin, zelfs als het regent.
Via een poort aan de zijkant van de woning kom je naar de oprit aan de voorzijde. De voortuin is onderhoudsvriendelijk ingericht met sierbestrating.
BIJZONDERHEDEN
In de buurt zijn diverse speeltuintjes en de kinderen kunnen te voet naar school. Den Dungen biedt diverse (vers)winkels en sportverenigingen en een groene woonomgeving.
Deze woning is grotendeels voorzien van kunststof deuren en kozijnen met dubbel glas. Op de 1e verdieping zijn bij de slaapkamers, rolluiken aangebracht en de spouw is na geïsoleerd. De begane grond heeft aan de voorzijde zonnescreens en de keuken en badkamer zijn voorzien van elektrische vloerverwarming. Het bijgebouw is multifunctioneel en ideaal voor een hobbyist of voor iemand met een beroep aan huis.
Kom gerust kijken en maak een afspraak zodat u uzelf kunt overtuigen van de charme van deze woning.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 469,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,844
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1959
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 122 m²
- Other space inside the building
- 19 m²
- Plot size
- 269 m²
- Volume in cubic meters
- 500 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, 2 toilets, underfloor heating, 2 sinks, and shower
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, rolldown shutters, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2006, in ownership)
Cadastral data
- DEN DUNGEN D 102
- Cadastral map
- Area
- 269 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 75 m² (12.50 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity and heating
Garage
- Type of garage
- Not yet present but possible
Popularity
3,126x
Viewed
27x
Saved
9-5-2025
On Funda
Neighborhood

Den Dungen
Den Dungen- Residents
- 3,960
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 4,008
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




