Sold
Asterstraat 1642565 TZ Den HaagBloemenbuurt-Oost
€ 369,000 k.k.
- 68 m²living area
- 2bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- February 7, 2025
- Date of sale
- March 3, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Deze goed onderhouden, sfeervolle portiekwoning op de eerste etage ligt in de gewilde Bloemenbuurt. Dit appartement met 2 slaapkamers en zonnig achterbalkon op het zuidwesten ligt in de Asterstraat, een rustige eenrichtingsverkeerstraat, nabij de winkels aan de Goudsbloemlaan, scholen en het strand.
Indeling; entree via een open “Haagsch” portiek naar de eerste verdieping. Entree in de woning via de hal, voorzien van een laminaatvloer en een vaste kast met groepenkast (7 groepen en 2 aardlekschakelaars). Het moderne toilet is uitgerust met een wandcloset en een fonteintje.
De sfeervolle, lichte woon-eetkamer is voorzien van een laminaatvloer, met in de achterkamer een aluminium schuifpui die toegang geeft tot het zonnige balkon.
De ruime voorslaapkamer is voorzien van aluminium kozijnen met dubbele beglazing en heeft toegang op de straat. De moderne badkamer is stijlvol afgewerkt en beschikt over een douchehoek, een wastafelmeubel met waskom en mechanische ventilatie. Aangrenzend vindt u de tweede slaapkamer, die momenteel dienstdoet als babykamer maar ook uitstekend geschikt is als werkkamer. Vanuit deze kamer is er zicht op het balkon.
De moderne keuken is geplaatst in 2019 en bestaat uit een aanrechtblok met onder- en bovenkasten en inbouw apparatuur waaronder een inductiekookplaat, combi-oven, koelkast met vriesvak, RVS afzuigkap en vaatwasser. Ook is er een originele vaste kast met opstelplaats van de cv-combiketel (Intergas 2012). De keuken grenst aan het heerlijk zonnige balkon gelegen over de volle breedte van deze woning en gericht op het zuidwesten waardoor u een groot deel van de dag zon heeft.
Deze gehele woning maakt een verzorgde en sfeervolle indruk, is gelegen op korte loop afstand van de winkels van de Goudsbloemlaan, openbaar vervoer en scholen en is gelegen op nog geen 10 minuten fietsen van het strand! Kortom, bent u op zoek naar een fijne woning welke geheel is voorzien van aluminium kozijnen met dubbele beglazing, 2 slaapkamers, een zonnig balkon en een moderne keuken en badkamer? Dan is een bezoek aan de Asterstraat 164 echt een bezoek waard!
Aanvullende informatie;
• Gelegen op eeuwigdurend heruitgegeven erfpachtgrond met canon betaling; € 92,48 per half jaar en berekend over een grondwaarde van € 4.118,-.
• Actieve VvE met 3 leden; administratie in eigen beheer, maand bijdrage € 100,-. Spaartegoed VvE ca. € 11.000,-- Inschrijving bij KvK, nieuw MJOP aanwezig en collectieve opstalverzekering.
• Oplevering in overleg.
• Geheel voorzien aluminium kozijnen met dubbele beglazing. CV-combiketel uit 2012. Meterkast en elektra aangepast in 2019 en de keuken ook nieuw geplaatst in 2019.
• Notariskeuze aan koper doch in Haaglanden
• Kijk voor exacte maatvoering (NEN 2580) naar de officiële meetstaat en plattegronden.
• Onze verkoopvoorwaarden zijn van toepassing, deze zijn ter inzage.
• Biedingen welke worden gedaan zonder de woning gezien te hebben, worden mede vanwege de wet WWFT niet in behandeling genomen.
De koopovereenkomst wordt conform het NVM model opgemaakt met de daarbij behorende clausules die gebruikelijk zijn voor een woning uit deze bouwperiode.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 369,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,426
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 100.00 per month
Construction
- Type apartment
- Residential property with shared street entrance (apartment with open entrance to street)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1924
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 68 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 223 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- 'S-GRAVENHAGE AN 5344
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease
- Fees
- € 92.48 per year with option to purchase
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 100.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,986x
Viewed
31x
Saved
7-2-2025
On Funda
Neighborhood

Bloemenbuurt-Oost
Den Haag- Residents
- 6,485
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 4,486
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




