Dirk Hoogenraadstraat 1012586 TD Den HaagScheveningen Badplaats
€ 600,000 k.k.
- 122 m²living area
- 4bedrooms
- Denergy label
Description
Renbaankwartier-Scheveningen. Markant type degelijk onderhouden 2-laags dubbel bovenhuis ( ca 122m²) met 4 slaapkamers (waarvan 2 royale), royale doorgebroken woonkamer met open keuken en badkamer. Bijzonder zijn de fraaie houten balkonconstructies aan de voorzijde.
Ligging:
Wandel de straat uit en je staat bijna op het Scheveningse strand, de boulevard en de iconische gebouwen van de badplaats zoals Het Kurhaus, Circustheater, het Holland Casino en de daartegenover gelegen bioscoop. Er is hier genoeg te doen! Om de hoek ligt de gezellige Stevinstraat, waar elke donderdag een vers-markt is. Boodschappen doe je bij de daarbij gelegen supermarkt of op de veelzijdige Keizerstraat met (vers)speciaalzaken. Openbaar vervoer vind je onder andere om de hoek op de Gevers Deynootweg (tram 1 en bus 22) en als je geen zin hebt in de wind in je haren op het strand, maar voor de afwisseling eens een rondje in het groen wilt lopen, dan is het Westbroekpark - waar tevens in de zomer leuke evenementen plaatsvinden - zeker de moeite waard!
Indeling:
Bel-etage.
Entree op de bel-etage via bordestrap; binnentrap naar de 1e etage.
1e etage: overloop met bergkast en toiletruimte; doorgebroken woonkamer met aan de voorzijde toegang tot het voorbalkon met veranda uitstraling en aan de achterzijde toegang tot de open keuken met schuifpui naar het achterbalkon (zuidelijk) wat over de volle breedte loopt; royale praktisch ingedeelde open keuken met diverse ingebouwde apparatuur; voorzijkamer. Via de overloop trap naar 2e etage.
2e etage: overloop met bergkast en toiletruimte; royale voorslaapkamer met openslaande deuren naar het voorbalkon; grote slaapkamer aan de achterzijde met kastenwand en openslaande deuren naar het achterbalkon wat over de volle breedte loopt. Goed bemeten badkamer met inloopdouche, wastafel en opstelplaats voor de cv-ketel.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1902
- Woonoppervlakte ca 122m²
- Degelijke frisse woning maar enige modernisering van de woning kan geen kwaad.
- Slapende VVE van 8 appartementen. Afspraak is dat iedere eigenaar zijn eigen onderhoud uitvoert en eigen opstal verzekering heeft. Dit alles gaat in goed overleg en iedereen houdt zich hieraan. Dit zal ook niet aangepast worden. Dit betekent wel dat niet iedere hypotheekbank financiering zal verstrekken. Voor de Rabobank en ING-groep is dit echter geen bezwaar. Eventueel kunnen wij u hier mee helpen via het aan ons kantoor gelieerd hypotheek adviescentrum.
- Energielabel D
- Niet-bewoningsclausule door eigenaar van toepassing.
- In verband met het bouwjaar van de woning zal ongeacht de kwaliteit een ouderdoms- en materialenclausule in de NVM koopakte worden opgenomen
- Oplevering per direct
MEER INFORMATIE?
Op onze website staat de meest complete informatie over de woning. Hier kunt u ook een bezichtigingsafspraak aanvragen waarbij u het digitale woningdossier met aanvullende documenten ontvangt.
KAN IK DIT BETALEN?
Als extra service maken wij graag GRATIS EN VRIJBLIJVEND een hypotheek berekening door een van onze onafhankelijk hypotheekadviseurs. Wij kennen geen lange wachttijden waardoor vaak nog dezelfde dag een afspraak ingepland kan worden. Uiteindelijk kunnen wij indien gewenst de gehele financieringsaanvraag verzorgen.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 600,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,918
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (double upstairs apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1902
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 122 m²
- Exterior space attached to the building
- 20 m²
- Volume in cubic meters
- 499 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Located at
- 2nd floor
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- 'S-GRAVENHAGE AF 3415
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
Popularity
10,014x
Viewed
91x
Saved
8-12-2025
On Funda
Neighborhood

Scheveningen Badplaats
Den Haag- Residents
- 5,650
- Family with children
- 23%
- Avg. asking price / m²
- € 5,510
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.