Sold
Elise van Calcarstraat 272522 MA Den HaagLaakkwartier-Oost
€ 250,000 k.k.
- 65 m²living area
- 3bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- February 25, 2025
- Date of sale
- March 26, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
ONLANGS COMPLEET GERENOVEERDE MAAR TOCH MET AUTHENTIEKE DETAILS BEHOUDEN 4-KAMER APPARTEMENT VAN CA. 65M2 GELEGEN IN EEN GEZELLIGE, RUSTIGE MAAR TOCH CENTRALE LOCATIE. DE WONING IS VOORZIEN VAN EEN VERNIEUWDE KEUKEN, SANITAIR EN OVER DE GEHELE BREEEDTE EEN BALKON.
De woning ligt op loopafstand van de winkels op de Goeveneurlaan, Jonckbloetplein en Lorentzplein waar u terecht kunt voor al uw dagelijkse boodschappen, nabij “Park Den Burgh” en daarnaast op nog geen 5 minuten loopafstand van tram- en busaansluiting richting het centrum van ’s-Gravenhage en Rijswijk. Op fietsafstand ligt het NS-station “Den Haag Holland Spoor”, het centrum van ’s-Gravenhage en het historische centrum van Rijswijk. Binnen enkele autominuten op de uitvalswegen richting de snelwegen A4, A12 en A13. Kortom de ideale locatie!
Indeling:
Entree via open portiek, trap naar eerste verdieping, L-vormige hal die toegang geeft tot alle vertrekken en heeft een visgraat laminaatvloer die door zo goed als de gehele woning is doorgelegd, met meterkast en separaat modern toilet.
Aan de voorzijde van de woning ruime en lichte woonkamer ca. 6.15 x 3.15 met erker en authentieke details zoals glas-in-lood. Vanwege de afmetingen biedt deze ruimte ook de mogelijkheid om een eetruimte te creëren.
Moderne L-vormige matzwarte keuken ca. 2.25 x 1.95 voorzien van de benodigde inbouwapparatuur waaronder 4-pits inductiekookplaat, RVS-schouw, koel-/vriescombinatie, oven en opstelplaats CV-ketel (bouwjaar 2022).
Tot het plafond licht betegelde badkamer ca. (2.25 x 1.00) met ruime inloopdouche, wastafel(meubel) en ronde badkamerspiegel met verlichting.
Het appartement heeft drie slaapkamers waarvan de ruimste ca. 4.90 x 3.25 die vanwege zijn ligging aan de voorzijde een erker heeft. De overige twee slaapkamers liggen aan de achterzijde en hebben beide openslaande deuren naar het avondzonnige balkon. De grootste van de twee slaapkamers ca. 3.00 x 2.80 wordt momenteel gebruikt als eetkamer terwijl de derde slaapkamer ca. 3.05 x 1.90 gebruikt kan worden voor meerdere doeleinde zoals een kinder-, hobby- of werkkamer.
Actieve en gezonde VvE met een maandbijdrage van slechts € 178,= en een totaal aan reservefondsen, per 31-12-2024 van € 8.398,67. Het aandeel van dit appartement daarin bedraagt ca. € 2.800,=.
Bijzonderheden:
- Gelegen op eigen grond
- Bouwjaar 1932
- Energielabel D
- Appartement kort geleden geheel gerenoveerd
- CV-ketel uit 2022
- Meterkast voorzien van 6 groepen
- Gezonde VvE met een maandbijdrage van € 178,- en een meerjarigonderhoudsplan tot 2032.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,846
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 178.00 per month
Construction
- Type apartment
- Residential property with shared street entrance (apartment with open entrance to street)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1936
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 65 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 210 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HRE 24/18A (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- 'S-GRAVENHAGE AI 7966
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 178.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,001x
Viewed
128x
Saved
25-2-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




