Sold
- 107 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 11, 2026
- Date of sale
- April 2, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
Instapklaar en modern afgewerkt 3-kamerappartement op de bovenste verdieping, met vrij uitzicht, luxe woonkeuken, gezellige serre en een eigen parkeerplaats.
Het appartement bevindt zich in een groene en rustige woonomgeving met diverse recreatiemogelijkheden in de directe nabijheid. Tegelijkertijd liggen winkels, een gezondheidscentrum, scholen en openbaar vervoer op korte loopafstand. Via de A4 en A13 bereik je eenvoudig Den Haag, Delft en Rotterdam. Ook het strand, het centrum van Den Haag en het historische centrum van Delft bevinden zich op circa tien minuten rijden. In de omgeving kun je gratis parkeren, maar dankzij de eigen parkeerplaats ben je altijd verzekerd van een plek.
INDELING
Het appartementencomplex beschikt over een verzorgde centrale entree met bellentableau en brievenbussen. Via de lift of het trappenhuis bereik je de vijfde verdieping. Vanuit de inpandige galerij loop je naar de entree van het appartement.
Vijfde verdieping
Je komt binnen in een lichte hal met ruimte voor een garderobe en toegang tot de meterkast. Dankzij het glazen kozijn in de hal ontstaat een mooie zichtlijn richting de keuken en de leefruimte, wat zorgt voor een open en ruimtelijk gevoel. Via een glazen schuifdeur bereik je de royale woonkeuken en woonkamer. De leefruimte is breed opgezet en dankzij de grote raampartijen opvallend licht. Door het gehele appartement ligt een doorlopende PVC visgraatvloer in een neutrale tint, geplaatst op een extra geluidsisolerende ondervloer.
De woonkeuken uit 2021 vormt een centraal onderdeel van de woning en is zowel stijlvol als praktisch ingericht. Het kook en spoeleiland, de ruime kastruimte met uittreklades en het composiet werkblad maken de keuken zeer compleet. De keuken is voorzien van diverse hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een flexinductiekookplaat, combi oven magnetron, combi stoomoven, grote koelkast, separate No Frost vriezer, plafondafzuiging met geïntegreerde sfeerverlichting, vaatwasser en Quooker. De apparatuur is tevens via wifi te bedienen.
Vanuit de woonkamer stap je de serre op.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers, waarvan één directe toegang heeft tot de serre.
De moderne badkamer uit 2021 is strak afgewerkt en voorzien van een ligbad, inloop regendouche, wastafelmeubel, kolomkast en designradiator. Het separate toilet met fontein is eveneens vernieuwd in dezelfde stijl. Daarnaast is er een praktische wasruimte met mechanische ventilatie.
In 2021 is het appartement grondig gemoderniseerd. Zo zijn onder meer de binnendeuren verhoogd, wanden en plafonds gestuukt, leidingen verlegd en extra lichtpunten gerealiseerd. Het appartement beschikt over houten kozijnen.
Buitenruimte
De serre grenst aan zowel de woonkamer als één van de slaapkamers en biedt een vrij en groen uitzicht. Er is voldoende ruimte voor een zitgedeelte en beplanting. De serre is voorzien van houten vlonders, isolatie onder de vloer en elektra.
Een huis die tot in detail is verzorgd, hier hoef je alleen nog maar naartoe te verhuizen!
Kenmerken
• Bouwjaar: 2005
• Kamers: 3 (waarvan 2 slaapkamers)
• Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 107 m², inclusief serre (NVM-meetinstructie)
• Energielabel: A
• Verwarming: stadsverwarming
• Erfpacht: canon eeuwigdurend afgekocht
• Serre (overige inpandige ruimte) geheel afsluitbaar: ca. 9 m2
• Parkeren: eigen parkeerplaats op afgesloten terrein
• Berging: privéberging
• Fietsenstalling: afgesloten terrein
• Sanitair: volledig vernieuwd in 2021
• Keuken: luxe woonkeuken met kook- en spoeleiland (2021)
• Vloer: PVC-visgraatvloer met extra geluidsisolatie door gehele woning
• Wanden en plafonds volledig gestuukt
• VvE-bijdrage (appartement/parkeerplaats/berging): € 325,99 per maand (opgave verkoper)
• Oplevering: in overleg
Wij nodigen je graag uit voor een persoonlijke rondleiding. Schakel bij interesse je eigen NVM-aankoopmakelaar in en neem contact met ons op voor het maken van een afspraak.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,206
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 325.99 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2005
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 107 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 352 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- 'S-GRAVENHAGE AX 6601
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease
- Fees
- Bought off for eternity
- 'S-GRAVENHAGE AX 6601
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease
- Fees
- Bought off for eternity
- 'S-GRAVENHAGE AX 6601
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease
- Fees
- Bought off for eternity
Exterior space
- Location
- In centre, in residential district and unobstructed view
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property, parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 325.99 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,885x
Viewed
98x
Saved
11-3-2026
On Funda
Neighborhood

Hoge Veld
Den Haag- Residents
- 9,315
- Family with children
- 57%
- Avg. asking price / m²
- € 4,422
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




