Sold
Kornoeljestraat 322564 LR Den HaagEykenduinen
€ 647,500 k.k.
- 159 m²living area
- 5bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- October 24, 2024
- Date of sale
- December 24, 2024
- Term
- 2 months
Description
Vruchtenbuurt. Uitstekend onderhouden riant 6 kamer dubbel bovenhuis (159m²) met een royaal dakterras, 2 balkons, eigen fietsenberging op de begane grond en gelegen recht tegenover de volkstuintjes van de Vruchtenbuurt met een heerlijk uniek vrij uitzicht met veel groen en veel parkeergelegenheid. In 2019 is een dakopbouw gerealiseerd waardoor het deze hoekwoning o.a. is voorzien van een ruime woon-/eetkamer en suite met een sfeervolle schuifseparatie, moderne keuken met inbouwapparatuur, 5 slaapkamers (!) en een luxe ruime badkamer. Vanzelfsprekend beschikt de woning over kunststof kozijnen met dubbel glas, eigen grond en een actieve Vereniging van Eigenaren met een meerjarenonderhoudsplan!
Gunstige ligging t.o.v. winkels (Goudsbloemlaan, De Savornin Lohmanplein, Vlierboom/Appelstraat), openbaar vervoer en diverse scholen. Groen-, sport- en recreatievoorzieningen alsmede zee, strand en duinen op enkele minuten fietsen bereikbaar.
Indeling:
Woningentree op de 1e etage; hal met meterkast en binnentrap naar de overloop op de 2e etage; woon-/eetkamer en suite met veel lichtinval, een sfeervolle schuifseparatie, vaste kasten en schuifpui naar het achterbalkon over de gehele breedte van de woning; moderne keuken voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, vaatwasser, koel-vriescombinatie en toegang tot het achterbalkon; 1e slaapkamer aan de voorzijde met toegang tot het voorbalkon; 2e slaapkamer aan de achterzijde met toegang tot het achterbalkon; grote wasruimte met een wastafel en de wasmachine en drogeraansluiting;
Trap vanaf de overloop naar de overloop op de 3e etage; 3e slaapkamer aan de voorzijde; 4e slaapkamer aan de voorzijde; 5 slaapkamer aan de achterzijde; luxe ruime badkamer met inloopdouche, ligbad, dubbel wastafelmeubel en toilet wandcloset; kast met de cv-opstelling; via de overloop toegang tot het riant dakterras op het zuidwesten;
Voor uitgebreide maatvoeringen verwijzen wij u naar de plattegrond.
Bijzonderheden:
- Verwarming via Remeha Avanta CW5 cv-ketel uit 2024
- Elektra: 6 groepen met 2 aardlekschakelaars
- Geheel voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas
- Keuken vernieuwd in 2012
- Badkamer vernieuwd in 2019
- Dakbedekking vernieuwd in 2019
- Vernieuwd leidingwerk (gas/water/elektra)
- Actieve VvE: bijdrage € 117,- per maand
- Meerjarenonderhoudsplan is beschikbaar
- Eigen grond
- Energielabel C
- Woonoppervlakte 159m²
- In verband met het bouwjaar van de woning zal ongeacht de kwaliteit een ouderdoms- en materialenclausule in de NVM koopakte worden opgenomen
- Oplevering: januari 2025
MEER INFORMATIE?
Op onze website staat de meest complete informatie over de woning. Hier kunt u ook een bezichtigingsafspraak aanvragen waarbij u het digitale woningdossier met aanvullende documenten ontvangt.
KAN IK DIT BETALEN?
Als extra service maken wij graag GRATIS EN VRIJBLIJVEND een hypotheek berekening door een van onze onafhankelijk hypotheekadviseurs. Wij kennen geen lange wachttijden waardoor vaak nog dezelfde dag een afspraak ingepland kan worden. Uiteindelijk kunnen wij indien gewenst de gehele financieringsaanvraag verzorgen.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 650,000 kosten koper
- Last asking price
- € 647,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,072
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 117.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (double upstairs apartment with open entrance to street)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1934
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 159 m²
- Exterior space attached to the building
- 35 m²
- External storage space
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 557 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- LOOSDUINEN I 6763
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- LOOSDUINEN I 6763
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 117.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,404x
Viewed
39x
Saved
24-10-2024
On Funda
Neighborhood

Eykenduinen
Den Haag- Residents
- 2,645
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 4,461
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




