Dit is een super leuk en goed verzorgd appartement in het geliefde Duinoord! Het gaat om een woning op de eerste verdieping van een karakteristiek pand (1904), met een woonkamer met inpandig balkon, een semi-open keuken en twee slaapkamers. De woning is zonder investeringskosten te betrekken.
LOCATIE Huisnummer 347 ligt tussen de Reinkenstraat en de Groot Hertoginnelaan. Op korte loopafstand van openbaar vervoer (onder meer lijnen 17, 11, 3, 24), op fietsafstand van de binnenstad en het Noordzeestrand. Lokale winkels, ondernemers, horeca en terrassen op zeer korte loopafstand.
ENTREE Voordeur op straatniveau, gemeenschappelijke binnentrap naar de eerste verdieping, gemeenschappelijke overloop met eigen voordeur.
INDELING Binnenhal met de wc-ruimte met fontein, de badkamer- en de woonkamerdeur. De eigentijds ingerichte badkamer heeft een inloopdouche met een regendouche-garnituur, een designradiator, een meubel met wastafel, spiegel en de unit mechanische installatie.
De aantrekkelijke WOONKAMER ligt aan de achterzijde en heeft openslaande deuren naar het inpandige, noordnoordoost georiënteerde balkon. Het balkon vangt geen zon, maar het is wel een fijne plek om in rust te genieten van een kop koffie of een glas goede wijn.
De lichte KEUKENRUIMTE is in semi-open verbinding met de woonkamer. De L-vormige opstelling is voorzien van een (Siemens inbouw-)oven, magnetron, 5-pits kookplaat, ventilatiekap, vaatwasser, koel-/vriescombinatie en is afgewerkt met een zwart natuurstenen aanrechtblad.
Bijzonder praktisch is de BERGRUIMTE met een tegelvloer en de opstelplaats voor de cv-ketel, de wasmachine en -droger.
SLAAPKAMERS De twee slaapkamers liggen aan de straatzijde.
VVE 1/5-de aandeel in een actieve VvE (drie leden) met een ad hoc onderhoudsbeleid. De maandelijkse VvE-bijdrage: EUR 80,43. Het VvE-banksaldo per 21 mei 2026: EUR 7518,04.
VERDER Bouwjaar 1904, eigen grond, Rijks Beschermd Stadsgezicht, in de NVM-koopakte worden gezien het bouwjaar (toekomstige)milieu-, asbest-, fundering- en ouderdomsclausules, oplevering in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 395,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 6,077
Status
Available
VVE (Owners Association) contribution
€ 80.43 per month
Construction
Type apartment
Upstairs apartment (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1904
Specific
Protected townscape or village view (permit needed for alterations) and partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Combination roof
Surface areas and volume
Areas
Living area
65 m²
Exterior space attached to the building
4 m²
Volume in cubic meters
253 m³
Layout
Number of rooms
3 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower and washstand
Number of stories
1 story
Facilities
Mechanical ventilation
Located at
2nd floor
Energy
Energy label
C
Insulation
Double glazing
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)