Raamweg 5-C2596 HL Den HaagArendsdorp
€ 550,000 k.k.
- 69 m²living area
- 1bedroom
- Aenergy label
Eye-catcherHoogwaardig appartement met gigantische kelder en zonnige achtertuin.
Description
Dit is een project van HVM Vastgoed.
Tijd voor de volgende fase! In deze fase worden 3 prachtige benedenwoningen aangemeld met twee slaapkamers, achterom en een grote achtertuin. Deze turn-key parterre woningen zijn uitzonderlijk rustig gelegen aan de achterzijde van het complex en grenzen aan het binnenterrein. Voor de ultieme luxe ervaring worden de kopers in de gelegenheid gesteld om een privé parkeerplaats te kopen die grenst aan de eigen woning.
Het complete project bestaat uit vijf historische panden die in 2025/2026 een complete transformatie zijn ondergaan van voormalig herenhuis naar exclusief appartementengebouw voorzien van lift, met totaal 35 prachtige turnkey-appartementen variërend van circa 27 m² tot circa 90 m² woonoppervlak.
Er zijn geen concessies gedaan op materiaalkeuze waardoor er zeer hoogwaardige appartementen zijn ontstaan die zijn voorzien van triple glas aan de voorzijde/zijgevel, HR++ glas aan de achterzijde, volledig vloerverwarming, eigen meters, eigen installaties, hoogwaardige parketvloeren, luxe keuken met eersteklas merkapparatuur en stijlvol sanitair met Italiaans tegelwerk. Dankzij het triple glas aan de voorzijde/zijgevel is het uitzonderlijk rustig wonen op deze perfecte locatie met aan de voorzijde uitzicht over het kanaal van de groene Koninginnegracht.
De Raamweg is in de gebiedsvisie van de gemeente Den Haag bestempeld als entree van de nieuwe Internationale Boulevard waar een levendig economisch gebied moet ontstaan om de groei van internationale organisaties te waarborgen. In de directe omgeving zijn de gezellige Denneweg, de Frederikstraat, het Centrum, landgoed Oostduin en Arendsdorp, de winkels van het Benoordenhout en uitvalswegen A4/A12/A13 te vinden.
Dankzij de aangebrachte energiebesparende voorzieningen heeft de Rijksoverheid een gunstig energielabel A afgegeven voor deze stijlvolle appartementen.
Type: 2-kamer parterre aan de achterzijde met tuin en kelder van ca. 52 m²
Indeling:
Entree van het appartementencomplex, entree appartement op de begane grond, hal met technische ruimte met wasmachineaansluiting en cv-ketel. Aan de achterzijde de schitterende woonkamer met ca. 3,70 meter hoge plafonds, spectaculaire lichtinval dankzij schitterende raampartij en luxe open keuken voorzien van beige kasten, composiet werkblad, Bora inductie kookplaat, Quooker en Siemens koel-/vriescombinatie, combioven en vaatwasser. De slaapkamer is ruim van formaat en is eveneens gelegen aan de achterzijde van het appartement met vrij uitzicht over de eigen achtertuin. De tussengelegen badkamer is voorzien van hoogwaardig Italiaans tegelwerk, luxe badkamermeubel met wastafel, ronde spiegel met verlichting en inloopdouche met glazen wand. Vrij uniek is dat deze woning over een eigen kelder van ca. 52 m² beschikt. Ideaal gastenkamer, gym of hobbyruimte.
Parkeren:
Voor de ultieme luxe ervaring heeft HVM Vastgoed speciaal voor deze parterres een parkeerplaats gereserveerd die grenst aan de achtertuin van deze woning. De vraagprijs van de eigen parkeerplaats bedraagt € 39.500,- kk.
Aanvullende informatie:
- ’s-Gravenhage sectie X nummer 6189 A-39
- Rijks beschermd stadsgezicht
- Bouwjaar 1918
- Eigen grond
- Energielabel A of hoger
- Bijdrage VvE woning - € 58,94 per maand
- Bijdrage VvE parkeerplaats (optioneel) - € 14,15 per maand
- Voorzien van HR+++ glas aan voorzijde en zijgevel
- Voorzien van HR++ glas aan de achterzijde
- Volledig vloerverwarming in elk appartement
- Cv-combiketel Intergas 2025
- Garantievoorwaarden HVM Vastgoed van toepassing
- Algemene verkoopvoorwaarden van toepassing
- Ouderdoms- en niet-bewoningsclausule van toepassing
- Projectnotaris Burgemeestre & Partners
- Oplevering direct
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,971
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 70.48 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1918
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 69 m²
- Other space inside the building
- 52 m²
- Volume in cubic meters
- 430 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation and TV via cable
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- 'S-GRAVENHAGE X 6189
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 39 m² (7.78 metre deep and 5.05 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 70.48 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
596x
Viewed
16x
Saved
23-6-2026
On Funda
Neighborhood

Arendsdorp
Den Haag- Residents
- 2,005
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²
- € 6,965
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




