New
Rijswijkseweg 71-A2516 EE Den HaagLaakhaven-Oost
€ 369,000 k.k.
- 92 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Description
Centraal gelegen 3-kamer hoekappartement met een zonnig loggia!
OMSCHRIJVING
Zeer centraal en stads wonen in de Hofstad met uitzicht op het water van de Laakhaven? Een woning op wandelafstand van het station Den Haag Hollands Spoor? Dat kan in dit ruime 3-kamer hoekappartement op de derde verdieping met een gezellige loggia op het Zuiden. Het appartement is netjes onderhouden en beschikt over een lift en een eigen berging in de onderbouw.
Maak een afspraak en kom het zelf ervaren!!
BEREIKBAARHEID & VOORZIENINGEN
De woning ligt in de wijk Laakhaven-Oost aan de Rijswijkseweg en het is uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer. De woning heeft een zeer centrale locatie op loopafstand van Station Hollandsspoor en de Haagse Hogeschool met de vele (dagelijks nodige) voorzieningen in de nabijheid.
Via diverse tramlijnen voor de deur ben je in 5 minuten in de Haagse stadscentrum. Ook Rijswijk en Delft zijn goed bereikbaar met de tram voor de deur. Via de tramlijn 1 en 15 ben je in 20 minuten in het centrum van Delft. De uitvalswegen A1, A12 en A4 zijn goed en snel te bereiken op 10 autominuten afstand.
Kortom een top locatie!
INDELING
Het appartement bevindt zich op de derde verdieping. Het gebouw betreed je via een nette centrale entree met bellentableau en een lift.
De woning heeft een royale woonkamer, een afgesloten keuken, twee slaapkamers, een badkamer met douche, een apart toilet, een externe berging en een fijne loggia op het Zuiden waar je van de zon kan genieten met uitzicht op het water van de Laakhaven.
De royale woonkamer van maar liefst 35 m2 is georiënteerd op de Rijswijkseweg en de Goudriaankade. Een hoekappartement met grote raampartijen! Hierdoor is er veel daglicht in de woonkamer dat voor een prettige sfeer zorgt. Vanuit de woonkamer is er toegang tot de ruime loggia waar je kan bijkomen van de dagelijkse hectiek.
De woning heeft twee slaapkamers met goed formaat. De hoofdslaapkamer ligt aan de Rijswijkseweg en de tweede slaapkamer is aan de loggia gelegen. Beide slaapkamers zijn via de hal te betreden.
De afgesloten keuken is maar liefst 10 m2 en tevens functioneel afgewerkt met voldoende opbergkasten. Ook de keuken geniet van veel daglicht met uitzicht op de Rijswijkseweg. Nodige inbouwapparatuur is aanwezig en koken doe je op een inductiekookplaat. De keuken is te betreden via de hal en de keukenvloer is volledig betegeld.
De badkamer is voorzien van een douchecabine, een wastafel en een opstelplaats voor de wasmachine en droger.
Je kan overwegen om zowel de keuken als de badkamer naar eigen smaak te moderniseren.
De woning is volledig afgewerkt met een donker houtlook vinylvloer. De wanden & plafonds zijn strak afgewerkt en tevens is de woonkamer plafond voorzien van sierlijsten. De buitenkozijnen zijn volledig van hout, voorzien van dubbelglas.
BIJZONDERHEDEN
• Actieve Vereniging van Eigenaren bestaande uit 77 leden
• Bouwjaar omstreeks 1995
• Erfpacht is eeuwigdurend afgekocht
• VvE service Kosten van €219,20 per maand
• MJOP beschikbaar
• Woonoppervlakte ca. 92 m² (meetrapport aanwezig)
• Zonnig loggia op het Zuiden
• Verwarming middels stadsverwarming
• Energielabel: A, geldig tot 23-09-2035
• Parkeermogelijkheid: gehuurde parkeerplek in de nabijgelegen Q-Parkgarage mogelijk. Huurovereenkomst a €49,- per maand mag worden overgenomen. Bezoekersvergunning is aan te vragen bij de Gemeente Den Haag
• Oplevering in overleg
• Ouderdomsclausules van toepassing
• Notariskantoor: voorbehouden aan de verkoper
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 369,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,011
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 219.20 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1995
- Specific
- With carpets and curtains
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 92 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 284 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Cadastral data
- DEN HAAG AD 4168
- Cadastral map
- Ownership situation
- Long-term lease
- Fees
- Bought off for eternity
Exterior space
- Location
- Alongside busy road, alongside waterfront, in centre and unobstructed view
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking, parking garage and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution