Sales history
- Listed since
- July 9, 2025
- Date of sale
- July 21, 2025
- Term
- 12 days
Description
Mariahoeve. Keurig verzorgd, praktisch ingedeeld en zo te betrekken 2 kamer hoekappartement met zonnig balkon op de 1e verdieping boven supermarkt Plus en eigen berging in de onderbouw.
Enkele pluspunten:
+ Lichte woning door grote raampartijen
+ Eigen berging en gemeenschappelijke fietsenberging in de onderbouw
+ Energielabel C
Locatie:
Gelegen in het populaire Mariahoeve, biedt deze woning een perfecte combinatie van rust en comfort. Vlakbij het Haagse Bos, kunt u genieten van de prachtige natuur terwijl u toch dicht bij de levendigheid van de stad bent. Het winkelcentrum Mariahoeve en diverse recreatiemogelijkheden liggen op loopafstand. Op fietsafstand van het winkelcentrum "Mall of the Netherlands". Voor wie gebruikmaakt van openbaar vervoer is tram 6, bus 43 en 44 eveneens goed bereikbaar. Een ideale locatie voor wie een evenwichtige combinatie van rust en toch alle voorzieningen binnen handbereik wilt.
Indeling:
Gezamenlijke entree op straatniveau, trap naar de 1e verdieping. Entree appartement Daar kom je uit in de hal, die toegang geeft tot alle vertrekken in de woning.
De nette badkamer is compact en efficiënt ingedeeld met een douche en wastafel.
Aan de achterzijde van het appartement ligt de gesloten keuken, voorzien van gaskookplaat, afzuigkap en gootsteen – een fijne plek om te koken, met voldoende kastruimte en een vaste kast met de cv-opstelling. Hoofdslaapkamer met vaste kast en toegang tot het terras aan de voorzijde , ideaal als hoofdslaapkamer.
De royale woonkamer is licht en ruim opgezet en geeft toegang tot twee balkons, zodat je de hele dag door van de zon kunt genieten. Dankzij de grote raampartijen is de woonkamer een prettige plek om te ontspannen of gasten te ontvangen
Bijzonderheden:
- Verwarming middels CV Bouwjaar 2024
- Actieve VVE met een maandelijkse bijdrage van € 145,83
- Woonoppervlak 52m²;
- Energielabel C;
- Eigen berging in de onderbouw;
- Algemene fietsenberging in de onderbouw;
- Erfpacht eeuwigdurend, grondwaarde €30.790,00. canonpercentage 2.1% € 646,59. per jaar
- In verband met het bouwjaar van de woning zal ongeacht de kwaliteit een ouderdoms- en materialenclausule in de NVM koopakte worden opgenomen;
- Niet-bewoningsclausule en ouderdomsclausule zijn van toepassing
- Oplevering per direct.
MEER INFORMATIE?
Op onze website staat de meest complete informatie over de woning. Hier kunt u ook een bezichtigingsafspraak aanvragen waarbij u het digitale woningdossier met aanvullende documenten ontvangt.
KAN IK DIT BETALEN?
Als extra service maken wij graag GRATIS EN VRIJBLIJVEND een hypotheek berekening door een van onze onafhankelijk hypotheekadviseurs. Wij kennen geen lange wachttijden waardoor vaak nog dezelfde dag een afspraak ingepland kan worden. Uiteindelijk kunnen wij indien gewenst de gehele financieringsaanvraag verzorgen.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 259,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,990
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 145.83 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Construction period
- 1960-1970
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 52 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- Volume in cubic meters
- 189 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2024, in ownership
Cadastral data
- 'S-GRAVENHAGE AS 957
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- € 645.00 per year with option to purchase
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 145.83 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,782x
Viewed
41x
Saved
9-7-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




