New
Bogotástraat 292548 HH Den HaagHoge Veld
€ 575,000 k.k.
- 131 m²living area
- 120 m²plot size
- 4bedrooms
- A+energy label
Description
Bent u op zoek naar een ruime en energiezuinige eengezinswoning in een groene en gezinsvriendelijke wijk van Den Haag? Dan is Bogotástraat 29 zeker een bezichtiging waard.
Deze moderne woning uit 2005 heeft een woonoppervlakte van circa 131 m², verdeeld over drie woonlagen, en beschikt over een lichte woonkamer met open keuken, vier slaapkamers, een complete badkamer, twee toiletten, een aparte wasruimte, een verzorgde achtertuin op het zuidoosten én twee dakterrassen. Met energielabel A+ is dit een woning waar wooncomfort en duurzaamheid hand in hand gaan.
De woning is gelegen in Wateringse Veld, een van de grootste Vinex-wijken van Nederland, bekend om het vele water, het groen en de prettige mix van eengezinswoningen rondom speelplekken en singels. Winkelcentrum Hoge Veld ligt om de hoek, tramhalte Hoge Veld voor de deur en het naastgelegen dorp Wateringen is op slechts enkele minuten fietsen.
Begane grond
Via de voortuin betreedt u de woning en komt u binnen in de entree, waar een warme houtlook vloer u verwelkomt die in vrijwel de gehele begane grond doorloopt. Vanuit de entree heeft u toegang tot de hal, die ruimte biedt voor de garderobe en doorloopt naar de centrale hal met trapopgang, de meterkast en een handige bergkast onder de trap.
In de hal vindt u het separate toilet en bereikt u de woonkamer via een fraaie deur met glaspartij, die het daglicht mooi doorgeeft naar de hal.
De woonkamer is ruim en bijzonder licht dankzij de grote schuifpui aan de achterzijde, die in directe verbinding staat met de tuin. Met een breedte van bijna 5 meter biedt de ruimte volop mogelijkheden voor zowel een comfortabele zithoek als een ruime eethoek. De warme houten vloer, lichte wanden en het strakke plafond zorgen voor een rustige en uitnodigende sfeer.
Aansluitend aan de woonkamer is de open keuken gesitueerd. De keuken is uitgevoerd in een strakke wandopstelling met handgreeploze, witte fronten en een warm houten werkblad. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een kookplaat, oven, combimagnetron, koelkast en vaatwasser. Dankzij de hoge kasten is er volop opbergruimte aanwezig.
Eerste verdieping
Via de trap bereikt u de overloop, die toegang geeft tot drie slaapkamers, de badkamer en een separaat tweede toilet.
De royale hoofdslaapkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning en biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed met nachtkastjes en aanvullende kastruimte. Een grote raampartij zorgt voor een prettige hoeveelheid daglicht.
De twee overige slaapkamers op deze verdieping liggen aan de achterzijde en zijn beide goed van formaat en flexibel in gebruik als kinder-, logeer- of werkkamer. Beide kamers hebben directe toegang tot het eerste dakterras, gelegen aan de achterzijde van de woning op het zuidoosten. Een fijne, beschutte plek voor een kop koffie in de ochtend.
De badkamer is ruim van opzet en compleet ingericht met een ligbad, een aparte inloopdouche met regendouche en een dubbele wastafel met opbergmeubel. De afwerking met warme beige- en terracottatinten geeft de ruimte een eigen karakter en past bij de bouwperiode van de woning, waardoor zij goed te gebruiken is en tegelijkertijd ruimte biedt aan de nieuwe bewoners om hier in de toekomst een eigen stempel op te drukken.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping. Op de overloop bevindt zich de aparte wasruimte met opstelplaats voor wasmachine en droger en ruime kasten voor extra opbergcapaciteit. Vanuit de overloop heeft u tevens directe toegang tot het tweede dakterras.
Aan de voorzijde van deze verdieping vindt u de vierde kamer. Met een ruime maatvoering en een grote raampartij richting de straat is dit een ideale werk-, hobby- of logeerruimte.
Het tweede dakterras vormt het hoogtepunt van de woning. Met een afmeting van circa 5 bij 4 meter, een houten vlonder, een vrij uitzicht over de wijk en een ligging op het zuidoosten is dit een heerlijke plek om zomeravonden door te brengen of te ontspannen in de zon.
Achtertuin
De achtertuin van Bogotástraat 29 is gelegen op het zuidoosten en biedt daardoor de gehele ochtend en een groot deel van de middagzon. De tuin is volledig bestraat en daardoor onderhoudsvriendelijk, terwijl de beplanting langs de schutting voor een sfeervol en groen accent zorgt. Er is voldoende ruimte voor een eettafel en een loungehoek. Daarnaast beschikt de tuin over een externe berging en een handige achterom.
Omgeving
Wateringse Veld is een moderne en groene wijk in het zuiden van Den Haag, ontwikkeld tussen 1996 en 2012 als een van de grootste Vinex-locaties van Nederland. De wijk staat bekend om haar gezinsvriendelijke karakter, het vele water, de ruime groenvoorzieningen en het hoge voorzieningenniveau.
Winkelcentrum Hoge Veld ligt om de hoek voor uw dagelijkse boodschappen, met daarbij ook een sporthal en het wijkcentrum. Voor een uitgebreider aanbod kunt u terecht in het naastgelegen dorp Wateringen, op enkele minuten fietsen. Basisscholen, kinderdagverblijven, middelbare scholen, een gezondheidscentrum en sportvelden bevinden zich op loop- of fietsafstand, evenals de bekende Piratenspeeltuin.
Het openbaar vervoer is uitstekend geregeld: tramhalte Hoge Veld voor tramlijn 16 ligt voor de deur en biedt een directe verbinding met het centrum van Den Haag. Met de auto bent u snel op de uitvalswegen richting Rotterdam, Delft en Den Haag centrum.
Bijzonderheden
- Eengezinswoning met een woonoppervlakte van circa 131 m²
- Bouwjaar 2005
- Energielabel A+
- Drie woonlagen
- Vier slaapkamers
- Lichte woonkamer met schuifpui naar de tuin
- Open keuken met inbouwapparatuur (2024)
- Badkamer met ligbad, inloopdouche met regendouche en dubbele wastafel
- Twee toiletten
- Aparte wasruimte met extra bergruimte op de tweede verdieping
- Twee dakterrassen op het zuidoosten
- Verzorgde achtertuin op het zuidoosten met externe berging en achterom
- Gelegen in de gezinsvriendelijke wijk Wateringse Veld
- Winkelcentrum Hoge Veld, scholen, sportvelden en speelvoorzieningen op korte afstand
- Tramhalte Hoge Veld voor de deur (tramlijn 16 naar centrum Den Haag)
Bent u op zoek naar een ruime, energiezuinige en comfortabel ingedeelde gezinswoning op een centrale en gezinsvriendelijke locatie in Den Haag? Dan is Bogotástraat 29 absoluut een bezichtiging waard. Wij laten u deze woning graag persoonlijk ervaren.
Bezichtigingen kunnen telefonisch of per mail worden aangevraagd.
Deze informatie is met zorg samengesteld, voor de juistheid ervan kan door GratisVerhuizen makelaardij geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde gegevens enig recht worden ontleend. Nadrukkelijk is vermeld dat deze informatieverstrekking niet als een aanbieding of offerte kan worden beschouwd.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,389
- Year of construction
- 2005
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 131 m²
- Exterior space attached to the building
- 30 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 120 m²
- Volume in cubic meters
- 465 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and sliding door
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- 'S-GRAVENHAGE AX 6699
- Cadastral map
- Area
- 120 m²
- Ownership situation
- Municipal long-term lease
- Fees
- Bought off for eternity
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 36 m² (6.98 metre deep and 5.20 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Hoge Veld
Den Haag- Residents
- 9,315
- Family with children