Sold
Fie Carelsenlaan 752548 ZP Den HaagZonne Veld
€ 575,000 k.k.
- 133 m²living area
- 135 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- July 1, 2025
- Date of sale
- July 16, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
RUIMTE, STIJL & ZON – HIER BEGIN JE ECHT MET THUISKOMEN
Zodra je de straat inrijdt, voel je het al: dit is zo’n plek waar alles klopt. In deze moderne en goed onderhouden eengezinswoning combineer je comfort, licht en ruimte met het gemak van een kindvriendelijke buurt.
Hier woon je in een rustige straat met volop parkeergelegenheid voor de deur. Kinderen kunnen veilig buitenspelen en er zijn genoeg speeltuintjes, scholen, sportclubs en groen in de buurt. Alles wat je nodig hebt – van supermarkten tot gezellige koffietentjes – ligt op loopafstand. En met de fiets ben je zo op het strand, in het centrum van Den Haag of in het sfeervolle Delft. Ook de snelwegen A4, A12 en A13 zijn supersnel bereikbaar.
Bel ons, plan die bezichtiging en ontdek zelf waarom dit jouw nieuwe thuis kan zijn.
Deze woning biedt extra comfort:
• zeer centraal gelegen
• kindvriendelijke buurt
• verzorgde voortuin
• zonnige achtertuin met berging en achterom
• woonkamer met aangebouwde serre
• moderne keuken
• moderne badkamer
• wasruimte
• goed onderhouden
De indeling is als volgt:
Begane grond:
De verzorgde voortuin geeft een uitnodigende indruk, en zodra je binnenkomt valt het licht je tegemoet.
Hal met garderobemogelijkheden en toegang naar de woonkamer, keuken en moderne toilet met wandcloset.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de moderne open keuken, welke is voorzien van een Quooker, vaatwasser, oven, combi-magnetron, 5-pits inductiekookplaat, afzuigkap en een koel-vriescombinatie. Dankzij de ramen in de keuken geniet je van een prachtige lichtinval en een ruimtelijk gevoel.
De lichte woonkamer gaat naadloos over in een aangebouwde serre. Dankzij de grote raampartijen en openslaande deuren naar de tuin, geniet je hier volop van natuurlijk daglicht en een harmonieus binnen-buiten gevoel. De serre vormt een heerlijke plek om te ontspannen, te tafelen of te werken, met uitzicht op zonnige tuin. In alle seizoenen een verlengstuk van je leefruimte, en zomers zet je de deuren wagenwijd open om optimaal van het buitenleven te genieten.
De achtertuin ligt zeer gunstig op het zuiden, zodat je de hele dag kunt genieten van de zon. Het is de perfecte plek voor een barbecue, een middagje ontspannen of om met vrienden en familie te genieten van de buitenlucht.
In de vrijstaande houten berging in de achtertuin kun je je tuinaccessoires, fietsen of andere spullen opbergen.
Eerste verdieping:
De overloop biedt toegang tot de badkamer, berging en twee slaapkamers. De moderne badkamer is voorzien van vloerverwarming, een inloopdouche, toilet en een wastafelmeubel met dubbele wastafel. De slaapkamer aan de achterzijde is royaal opgezet en beschikt over een praktische inloopkast – ideaal voor een overzichtelijke garderobe. Daarnaast bevindt zich op deze etage een berging, handig voor het opbergen van spullen.
Tweede verdieping:
De overloop geeft toegang tot de aparte wasruimte met aansluitingen voor wasmachine en droger en opstelplaats van de cv-ketel, slaapkamer en extra berging.
Dankzij de dakkapel is de slaapkamer heerlijk licht en voelt de kamer extra ruim aan. Praktisch is de aanwezigheid van een eigen wastafel, ideaal voor een frisse start van de dag of het gemak van een avondroutine. Achter de knieschotten bevindt zich verrassend veel extra bergruimte, perfect voor het netjes opbergen van seizoensspullen of kleding.
Algemeen: bouwjaar 2002, 135 m2 eigen grond, 133 m² woonoppervlak, 450 m³ bruto inhoud, externe bergruimte
7 m2, combi-c.v.ketel 2019, energielabel A.
Aanvaarding: in overleg.
Interesse in deze woning? Schakel dan direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw lokale NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belangen en bespaart je tijd, geld en zorgen. Je vindt de NVM-aankoopmakelaars op Funda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,323
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2002
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 133 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 135 m²
- Volume in cubic meters
- 450 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta 28c (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- 'S-GRAVENHAGE AY 5043
- Cadastral map
- Area
- 135 m²
- Ownership situation
- Municipal ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- Bought off for eternity
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 50 m² (8.75 metre deep and 5.75 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,445x
Viewed
44x
Saved
30-6-2025
On Funda
Neighborhood

Zonne Veld
Den Haag- Residents
- 3,360
- Family with children
- 54%
- Avg. asking price / m²
- € 4,346
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




