New
Rockanjelaan 272554 BP Den HaagKijkduin
€ 1,220,000 k.k.
- 195 m²living area
- 347 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherLuxe wonen aan de duinen met zonnige tuin en garage
Description
Zeer ruime eengezinswoning van maar liefst 195m² met voor- én achtertuin!
Op unieke locatie direct achter de duinen gelegen ruime eengezinswoning. Deze eengezinswoning beschikt over 3 slaapkamers, 2 badkamers en een heerlijke achtertuin met een moderne vijverpartij. Parkeren is geen probleem, u heeft de beschikking over een inpandige garage en er is parkeergelegenheid op eigen terrein.
Grenzend aan de duinen en tegenover het duin kunstwerk "Hemels Gewelf” van de Amerikaanse kunstenaar James Turrell uit 1996, is Kijkduin in 1996 uitgebreid met een kleinschalig nieuwbouwproject met eengezinswoningen. Kenmerkend voor deze woningen zijn de woonbeleving van ruimte, licht en vrijheid. Het strand en de nieuwe boulevard van Kijkduin liggen op loopafstand. Verder vindt u op loop- en fietsafstand verschillende winkels (Kijkduin, Waldeck, De Savornin Lohmanplein), sport- en recreatievoorzieningen (Bosjes van Pex) en een groot aanbod aan basis- en middelbare scholen waaronder de The International School of The Hague.
INDELING
U bereikt de woning via de voortuin met oprit. Vanuit de voortuin zijn de fietsenberging, de garage en de woning te bereiken. U komt de woning binnen in de ruime hal. De hal geeft toegang tot de garage, de meterkast met 8 groepen, het toilet met zwevend closet en fonteintje en last-but-not least de woonkamer. Op het moment dat u de woonkamer binnenstapt bent u al verkocht. De drie brede ramen die van de vloer tot het plafond lopen geven een prachtig uitzicht. De woonkamer met vloerverwarming en open haard is verbonden met de open keuken. De woonkamer geeft via twee schuifpuien (2022 HR++) toegang tot de op het zuidoosten gelegen tuin, hier kunt u van 's ochtends tot laat in de middag met vrienden en familie van de zon genieten.
De open keuken is met de volgende inbouwapparatuur van Siemens van de nodige luxe voorzien: 4-zone inductie kookplaat met afzuigkap, vaatwasser, koel/vriescombi, combi magnetron en close-in boiler. In de keuken is ook een berging waarin de opstelplaats van de wasmachine en de droger is. Er is een houten schuur in de tuin. Alle drie de ramen van de woonkamer zijn voorzien van elektrische zonneschermen.
Vanuit de woonkamer gaan we nu naar een hal waar de toegang is tot de riante slaapkamer op de begane grond en waar ook de trap naar de eerste etage is.
De slaapkamer op de begane grond heeft een eigen badkamer, een walk-in-closet, dubbele openslaande deuren naar de tuin en een verticale sunscreen om de zon buiten te houden. De badkamer heeft een inloopdouche, een zwevend closet, een dubbele wastafel met meubel en een elektrische vloerverwarming.
Op de eerste etage zijn twee ruime slaapkamers, een tweede badkamer en een technische ruimte. De slaapkamer aan zuidoostkant is voorzien van airco. De badkamer is voorzien van een bad, een wastafel met meubel, een zwevend closet en een design radiator. Deze laatste zorgt ervoor dat u 's ochtends altijd heerlijke warme en droge handdoeken hebt. De technische ruimte is de opstelplaats van de Cv-ketel (Intergas 2023), de mechanische ventilatie unit (ITHO Daalderop) en de omvormer van de zonnepanelen.
De voortuin geeft toegang tot een eigen (fietsen-) berging met aangrenzende ruimte, met toegang tot de garage.
De garage met elektrische garagedeur heeft een eigen bergkast en geeft toegang tot de woning.
Het huis heeft een uitgebreid alarmsysteem van het bekende beveiligingsbedrijf EBC uit Alkmaar wat via een app op afstand bediend kan worden.
Ben je ook enthousiast geworden maak dan snel een afspraak dan laat ik je de woning graag zien.
KENMERKEN
• Bouwjaar 1995
• 4 kamers (waarvan 3 slaapkamers)
• Gebruiksoppervlakte wonen ca. 195 m², overige inpandige ruimte ca. 31m² (beide volgens NVM Meetinstructie)
• Gelegen op eigen grond
• Op de woonkamer nieuwe dakbedekking in 2025
• Volledig geïsoleerd
• Cv-ketel Intergas HRE (hybride) installatiejaar 2023
• Eigen inpandige garage en berging
• Energielabel A
VERKOOPCONDITIES
• Oplevering in overleg
• Notariskeuze in overleg
• NVM-koopovereenkomst model 2023
• Niet bewoond clausule van toepassing
• Ouderdoms- en materialen clausule van toepassing
• Verkoopvoorwaarden en privacyverklaring van ons kantoor van toepassing
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,220,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,256
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1995
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 195 m²
- Other space inside the building
- 31 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 347 m²
- Volume in cubic meters
- 786 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and solar panels
- CH boiler
- Intergas HRE (hybride) (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, sheltered location, in residential district and rural
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 122 m² (5.10 metre deep and 24.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
12-5-2026
On Funda
Neighborhood

Kijkduin
Den Haag- Residents
- 2,310
- Family with children