Andromeda 1001785 DS Den HelderMarina
€ 345,000 k.k.
- 103 m²living area
- 3bedrooms
- Benergy label
Description
NIEUW TE KOOP!!!
Andromeda 100 te Den Helder
Een maisonnette in de Boatex! Dat betekent de ruimte en het gevoel van een woonhuis, gecombineerd met het gemak van een appartement.
Dit instapklare appartement beschikt over ruim 100 m² woonoppervlak, verdeeld over twee woonlagen. Je beschikt hierdoor over een ruime woonkamer met open keuken, drie goed bemeten slaapkamers en een fraaie badkamer. Daarnaast is er een balkon op het oosten, zijn er twee bergingen en beschikt het appartement over een parkeerplaats in het souterrain van de woontoren. De woning is gebouwd in 1999 en voldoet aan de isolatienormen van die tijd. Met energielabel B kun je rekenen op een goed geïsoleerde woning.
Indeling:
Op de begane grond bevindt zich de centrale entree van het appartement. Deze portiek deel je uitsluitend met de bewoners van nummer 101. In deze centrale hal bevind zich een meterkast en een inpandige ruime berging van 7.5 m2. Via de buitenzijde is ook nog een extra fietsenberging tot de beschikking.
Via de trap bereik je de woonverdieping. Hier kom je binnen in een nette hal met toilet, waarna je toegang hebt tot de woonkamer met open keuken. De ruimte is voorzien van een keurige wandafwerking en een laminaatvloer. Dankzij de vele raampartijen (allen van kunststof) valt er veel daglicht naar binnen, wat zorgt voor een prettige en lichte leefruimte. Op deze verdieping bevindt zich ook het balkon, gelegen op het oosten, waar je heerlijk van de ochtendzon kunt genieten.
Via een vaste trap bereik je de verdieping met drie slaapkamers en de badkamer. Twee van de drie slaapkamers zijn goed van formaat, terwijl de derde uitstekend geschikt is als kleedkamer, werkkamer of hobbyruimte. De moderne badkamer is voorzien van een inloopdouche, tweede toilet en een fraai badkamermeubel met wastafel en ronde spiegel. Op deze verdieping bevindt zich tevens een vaste kast met de technische installaties.
--------
De richtprijs van de Andromeda 100 te Den Helder bedraagt € 345.000 kosten koper. Een bezichtiging vraag je eenvoudig aan via Funda of onze website. Bij een online bezichtigingsaanvraag ontvang je direct een link per mail en/of sms waarmee je zelf een afspraak in onze agenda kunt inplannen. Uiteraard kun je ons ook altijd bellen voor het maken van een afspraak!
De woning wordt verkocht met de volgende clausules: de niet-zelfbewoningsclausule, de as is, where is-clausule, de ouderdomsclausule en de verkoper maakt gebruikt van een projectnotaris. De Werven Netwerk Notarissen.
--------
Andromeda te Den Helder is gelegen in de waterrijke wijk de Boatex. Hier vindt u een grote diversiteit aan eigendomswoningen en appartementen. Veel van de bewoners delen dezelfde passie; het water. Met regelmaat horen wij dan ook van de bewoners, maar ook geïnteresseerden van buiten de stad dat hier in de Boatex echt een vakantiegevoel heerst. Op korte afstand van de woning is het winkelcentrum Schooten Plaza gelegen, met tal van supermarkten en verswinkels. Ook dichtbij te vinden is woonboulevard het Ravelijncenter. Tot slot is het stadscentrum en Willemsoord gelegen op enkele fietsminuten afstand.
Kortom, een ruim en verzorgd appartement op een fijne locatie, dat bovendien snel beschikbaar is. Maak gerust een afspraak voor een bezichtiging.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 345,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,350
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 102.24 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1999
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 11 m²
- Volume in cubic meters
- 331 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and passive ventilation system
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Exterior space
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 8 m² (5.10 metre deep and 1.55 metre wide)
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 102.24 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,834x
Viewed
13x
Saved
15-7-2026
On Funda
Neighborhood

Marina
Den Helder- Residents
- 1,355
- Family with children
- 23%
- Avg. asking price / m²
- € 3,209
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




