We zoeken een nieuwe bewoner voor dit prachtige, stoere en zeer goed onderhouden hoekhuis. De woning heeft veel extra's en is een must om te zien! Alle voordelen van nieuwbouw, maar geen wachttijd, dat is wat je hier aantreft. De woning is in 2008 gebouwd, maar in de loop der jaren al weer volledig verbouwd. Zo tref je een hagelnieuwe luxe keuken aan en is er in de tuin een prachtig tuinhuis gerealiseerd. De kavel loopt breed uit waardoor je een prachtige grote achtertuin hebt, op het zonnige zuiden!
Indeling: entree, hal met meterkast, luxe toiletruimte en aansluitend de grote woonkamer. In de woonkamer tref je stucwerk wanden en een luxe eikenhouten vloer aan. De keuken is eind 2023 volledig vernieuwd, prachtig van kleurstelling en ingericht met luxe inbouwapparatuur zoals koffiemachine, combi Oven/Stoom, warmhoudlade,vaatwasser, Quooker, Amerikaanse koelkast met ijsblokjes, koud water en een display en wijnklimaatkast. Het geheel is afgewerkt met een luxe Keramiek natuurstenen aanrechtblad. Vanuit de keuken is een grote bijkeuken/schuur te bereiken, nu ingericht als binnenkeuken met thans een barbecue en extra aanrecht: Cavemanstyle. De achtertuin is ingericht met sierbestrating, nette schuttingen, buitendouche en vanuit de tuin is een later aangebouwde schuur te bereiken. Een perfecte plek voor je motor of de fietsen. De tuin is recent voorzien van een luxe, geïsoleerd tuinhuis met rieten kap en v.v. water, afvoer en stalen tuindeuren. Hier tref je extra bergruimte aan en een toffe plek om te zitten aan een sfeervolle bar. Ook ideaal als werkplek te gebruiken. De schuur heeft een vliering en dat geldt ook voor de zolder beide voorzien van een uitschuiftrap. De foto's zeggen alles.
Op de 1e verdieping tref je 3 ruime slaapkamers en een luxe badkamer. Ook hier is alles weer tot in de puntjes verzorgd en zonder enige vorm van verbouwen te betrekken. De badkamer is luxe betegeld en ingericht met ligbad, inloopdouche, toilet en wastafelmeubel. Op de 2e verdieping is een complete suite gerealiseerd met prachtig houtwerk, mooie vloeren en een zeer grote inloopkast voor de kleren.
En dit alles op een geweldige locatie nabij duinen, strand en zee. Kom kijken!
De woning wordt aangeboden met een richtprijs van € 485.000,- k.k.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 485,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,880
Status
Sold
Construction
Kind of house
Single-family home, corner house
Building type
Resale property
Year of construction
2008
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
125 m²
Other space inside the building
13 m²
Exterior space attached to the building
3 m²
External storage space
10 m²
Plot size
221 m²
Volume in cubic meters
480 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Walk-in shower, bath, toilet, underfloor heating, and washstand
Number of stories
3 stories
Energy
Energy label
A
Insulation
Energy efficient window and completely insulated
Heating
CH boiler, partial floor heating and heat recovery unit