Violenstraat 651782 KB Den HelderTuindorp-West
€ 275,000 k.k.
- 93 m²living area
- 113 m²plot size
- 4bedrooms
- Eenergy label
Eye-catcherEen sfeervolle en instapklare woning met karakter uit de jaren 30!
Description
Zoekt u een sfeervolle en instapklare woning met karakter? Aan de Violenstraat 65 in Den Helder vindt u deze keurig afgewerkte eengezinswoning met een woonoppervlakte van 93 m², maar liefst vier slaapkamers, een moderne badkamer en een onderhoudsarme achtertuin. De woning combineert het jaren ’30-karakter, zoals de erker met glas-in-lood, met een frisse en eigentijdse afwerking.
Indeling begane grond:
Via de entree bereikt u de hal met trapopgang, meterkast en toegang tot de doorzonwoonkamer. De woonkamer valt op door de brede erker aan de straatzijde met glas-in-lood bovenramen. De vaste zitbank in de erker vormt een fijne plek om van het straatbeeld te genieten. De wanden zijn uitgevoerd in warme zand- en beigetinten en één wand is voorzien van een modern structuurbehang in zachte patronen. De doorlopende houtlook laminaatvloer geeft de ruimte een rustige uitstraling. Verder is er in de ruimte onder de trap een inbouwkast gerealiseerd.
Het eetgedeelte aan de tuinzijde biedt volop ruimte voor een grote eettafel. De goudkleurige hanglampen en rotan details zorgen voor een warme, uitnodigende sfeer. Via openslaande deuren valt extra licht binnen en heeft u zicht op de tuin.
Aan de achterzijde in de uitbouw bevindt zich de halfopen keuken. Deze is uitgevoerd in een praktische L-opstelling met strakke witte fronten en donkere handgrepen. De achterwand is betegeld met decoratieve Portugese tegels in grijs-, blauw- en roodtinten, wat de keuken een fraaie uitstraling geeft. Verder vindt u hier een gaskookplaat, rvs-oven, afzuigkap, vaatwasser en een hoge koel-vriescombinatie. Dubbele deuren bieden directe toegang tot de achtertuin.
Achter de keuken ligt de moderne badkamer. Deze is hoogwaardig afgewerkt met deels grote witte wandtegels, houtlook tegels op de vloer met elektrische vloerverwarming en wanden, een ruime inloopdouche met regendouche en los wastafelmeubel met twee wandkranen. Hier bevindt zich tevens het toilet.
Indeling eerste etage:
Op de eerste verdieping vindt u drie slaapkamers, allen voorzien van dezelfde houtlook laminaatvloer als beneden. De slaapkamer aan de voorzijde is licht en ruim, met brede ramen en zicht op de straat. De tweede slaapkamer aan de voorzijde is ideaal als kinderkamer, werkruimte of hobbykamer. De slaapkamer aan de achterzijde beschikt over een dakkapel, waardoor extra licht en ruimte ontstaat.
Indeling tweede etage:
Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping. De overloop beschikt over een dakraam en aansluitingen voor de wasmachine en droger.
De slaapkamer aan de voorzijde is verrassend ruim dankzij de brede dakkapel. De kamer is licht en biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en kastruimte. Een ideale verdieping als ouderslaapkamer, tienerkamer of werkkamer. Verder is de kamer voorzien van knieschotten en een inbouwkast met Cv-opstelling.
Tuin:
De achtertuin is diep, onderhoudsarm en stijlvol aangelegd. Grote lichtgrijze tegels worden afgewisseld met kunstgras, waardoor u een strak en groen geheel heeft zonder veel onderhoud. De houten schuttingen rondom zorgen voor veel privacy.
Bijzonderheden:
- Instapklare eengezinswoning met karakteristieke erker en glas-in-lood.
- Woonoppervlakte 93 m².
- Sfeervolle doorzonwoonkamer met houtlook laminaatvloer.
- Moderne keuken met inbouwapparatuur en decoratieve tegelwand.
- Luxe badkamer op de begane grond met inloopdouche.
- Vier slaapkamers in totaal, waarvan één op de tweede verdieping met dakkapel.
- Praktische wasruimte en cv-opstelling op zolder.
- Diepe, onderhoudsarme achtertuin met kunstgras, ruime berging en achterom.
- Gelegen in een rustige straat met voorzieningen in de nabijheid.
- Parkeergelegenheid voor de deur.
KADASTRALE GEGEVENS
Gemeente: Den Helder, Sectie E en nummer: 6500, Groot: 113 m².
BESTEMMING
De bestemming van dit object is woonbestemming.
INHOUD
De inhoud van de woning is 320 m³.
1. De gebruiksoppervlakte wonen is 93 m².
2. De overige inpandige ruimtes is 0 m²;
3. De gebouw gebonden buitenruimte is 0 m²;
4. De externe bergruimte is 2 m²;
Dus totaal is de gebruiksoppervlakte: 95 m².
JURIDISCH en ERFDIENSTBAARHEDEN
De woning staat op een kavel eigen grond en het betreft een geheel kadastraal perceel.
Er zijn geen bijzondere erfdienstbaarheden bekend.
BOUWJAAR
1938: Bouwjaar woning.
INSTALLATIES
Gasgestookte C.V.-installatie met radiatoren, combiketel eigendom geïnstalleerd in 2015. Meterkast: 8 x 230 V groepen, aardlekschakelaar en dag- en nachttariefmeter.
BOUWAARD en ISOLATIE
Traditioneel gebouwde woning, de begane grondvloer is van beton, de verdiepingsvloeren zijn van hout. Rondom houten kozijnen met dubbel glas, beglazing in de voordeur en de deur op de verdieping enkelglas en de glas-in-loodramen hebben voorzetramen, pannen gedekt zadeldak. De woning is geïsoleerd aan deels het dak, de zijwanden op de verdieping en de zolder zijn voorzien van voorzetwanden met isolatie en de beglazing is grotendeels dubbelglas.
ENERGIELABEL
Het energielabel is E.
ONDERHOUD
De woning is netjes onderhouden.
AANVAARDING
In overleg
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van lokale en regionale NVM-aankoopmakelaars vindt u ook op Funda.
NVM Zeker weten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,957
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1938
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 93 m²
- External storage space
- 2 m²
- Plot size
- 113 m²
- Volume in cubic meters
- 320 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Mechanical ventilation and TV via cable
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Mostly double glazed and secondary glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- DEN HELDER E 6500
- Cadastral map
- Area
- 113 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 41 m² (9.00 metre deep and 4.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
6,044x
Viewed
74x
Saved
3-12-2025
On Funda
Neighborhood

Tuindorp-West
Den Helder- Residents
- 1,560
- Family with children
- 26%
- Avg. asking price / m²
- € 2,778
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




