Klif 221797 AL Den Hoorn (NH)Den Hoorn
€ 607,500 k.k.
- 155 m²living area
- 420 m²plot size
- 3bedrooms
Description
Een prachtig typisch Texels loodshuisje met studio, gelegen aan de rand van het mooie dorp Den Hoorn. Vrij wonen en toch alle voorzieningen op loopafstand.
Indeling
Via de entree kom je in de hal met toegang tot de trapopgang naar de verdieping en de gang met doorloop naar onder andere de woonkamer en keuken. Op de begane grond van de hal en de woonkamer liggen houten vloerdelen.
De woning heeft een verrassende indeling, en ik raad je aan om dit met eigen ogen te komen ontdekken.
Leuke details: De balken in de woonkamer zijn oude jutbalken uit de tijd dat de woning werd gebouwd. Tevens treft u hier een originele oude winkel binnen deur met geslepen glas.
De royale keuken is voorzien van een inbouwoven en een 4 pits gaskookplaat. De keuken biedt voldoende ruimte om het geheel naar eigen wens in te delen. Bijvoorbeeld voor een hoekkeuken of zelfs voor een (schier) eiland is voldoende plek.
Via de keuken kom je in de hal, die toegang biedt tot de nette badkamer. Deze is compleet uitgevoerd en voor zien van een doucheruimte, toilet, designradiator en een stijlvol wastafelmeubel.
Via de keuken is een doorloop naar de bijkeuken, waar zich de opstelplaats voor de cv-ketel en de wasmachine bevindt. Deze ruimte vormt een centrale schakel in de woning en biedt toegang tot de badkamer, de keuken én de achtertuin. Dankzij deze indeling is de bij keuken bijzonder handig als extra entree vanuit de tuin.
Achterin het pand, via de keuken, is een trapopgang met toegang tot de verdieping met 3 slaapkamers.
Eerste verdieping
Op de verdieping van het woonhuis zijn 3 slaapkamers aanwezig, allen met houten vloerdelen.
Via de hal is er een tweede trapopgang met toegang tot de verdieping.
Aan de zijkant van de woning zijn twee grote bergingen met doorloop naar een 3e kleine berging met trapopgang naar de verdieping van de studio.
Via doorloop van 2 bergingen bereik je de ruimte waar zich een 2e badkamer bevindt en doorloop met een trapopgang naar de verdieping met de studio. De studio heeft een eigen ingang met trapopgang, douche en toiletruimte. De studio op de verdieping heeft, naast het prachtige uitzicht op het kerkje, verder alles wat je nodig hebt, inclusief een keurige kitchenette. Dit gedeelte is afgescheiden van de rest van het woonhuis. Ook is er een eigen parkeerplek bij de studio.
Tuin
De woning heeft een fraaie tuin met diverse zitjes rondom de woning.
Parkeren is mogelijk op eigen terrein, wat zorgt voor extra comfort en gemak. Daarnaast zijn er in de directe omgeving openbare parkeervakken aanwezig, zodat ook bezoekers eenvoudig hun auto kunnen parkeren. Ook bestaat er de mogelijkheid voor het bouwen van een schuur cq garage op het naastgelegen perceel.
Bijzonderheden
Kortom: een verrassend leuke woning op een fijne locatie waar comfort en woongenot samenkomen.
Zie je jezelf hier al wonen? Wacht dan niet te lang en plan snel een bezichtiging. Wie weet is dit binnen kort jouw nieuwe thuis!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 607,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,919
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1781
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 155 m²
- Plot size
- 420 m²
- Volume in cubic meters
- 500 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- Not available
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired, in ownership
Cadastral data
- TEXEL P 31
- Cadastral map
- Area
- 180 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- TEXEL P 738
- Cadastral map
- Area
- 240 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Side garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
8,379x
Viewed
102x
Saved
26-3-2026
On Funda
Neighborhood

Den Hoorn
Den Hoorn (NH)- Residents
- 415
- Family with children
- 18%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




