Derpsestraat 645751 KC DeurneStationsbuurt
€ 299,064 k.k.
- 55 m²living area
- 1bedroom
- Aenergy label
Description
STARTERS OPGELET!
Heerlijk appartement op korte afstand van (winkel)voorzieningen en het NS-station van Deurne. Het appartement heeft o.a. een woonkamer met open keuken, balkon met glazen afscheiding, een ruime slaapkamer en badkamer met ligbad.
Kom kijken en laat je verrassen door alles wat dit appartement te bieden heeft!
VERKOPER VERTELT: ''Het is heerlijk rustig wonen, terwijl het centrum van Deurne met winkels, horeca en het station op loopafstand ligt. De combinatie van comfort en een centrale ligging maakt dit appartement extra fijn!''
DOOR HET APPARTEMENT | WELKOM
Met de lift of de trap ga je naar het appartement waar je binnenkomt in een nette entree. Vanuit de entree ga je naar alle overige ruimtes in het appartement.
WOONKAMER
De woonkamer is voorzien van een nette laminaatvloer en afgewerkt met stucwerk wanden. Met rolluiken kun je de woonkamer verduisteren en er is een deur naar het balkon. Op het balkon kun je heerlijk genieten van de buitenlucht en het uitzicht. Een glazen pui zorgt voor extra beschutting. Opvallend en erg mooi is het akoestische paneel wat tegen de zijkant is bevestigd.
Een airco zorgt voor een aangenaam klimaat in de woonkamer, ook als het buiten te warm wordt. De woonkamer gaat over in de open keuken.
OPEN KEUKEN
Een hoge tafel scheidt de woonkamer van de keuken.
Tegen de achterwand is het rechte keukenblok geplaatst met daarin verwerkt kastjes en diverse inbouwapparatuur, zoals een gasfornuis met centraal afzuigsysteem, vaatwasser, combi-oven/magnetron en koelkast.
SLAAPKAMER
Prima slaapkamer met groot raam naar het balkon. Net als de woonkamer is de slaapkamer ook voorzien van een airco die kan koelen en verwarmen. De vloer is voorzien van laminaat en de wanden zijn afgewerkt met stucwerk.
BADKAMER
Betegelde badkamer waar ook de aansluitingen voor de wasapparatuur zijn.
De badkamer is voorzien van een bad-douchecombinatie en wastafel. De vloeren en wanden zijn neutraal betegeld.
TOILET
Het toilet is voorzien van een tegelvloer en de wanden zijn afgewerkt met stucwerk. Er is een hangende toiletpot en een fonteintje geplaatst.
INSTALLATIERUIMTE
Als laatste heeft het appartement een installatieruimte. Hier is de CV-ketel en de mechanische ventilatie-unit geplaatst. Verder is hier bergruimte in het appartement.
BERGING
Op de begane grond zijn de bergingen van het complex. Dit appartement heeft een eigen berging. Daarnaast is er een containerruimte waar je je afval weg kunt brengen.
DOOR DE OMGEVING
Dit appartement ligt centraal tussen het station en het centrum. Alle (winkel)voorzieningen zijn snel en eenvoudig te bereiken. Rondom het complex is volop ruimte en er zijn voldoende parkeerplaatsen.
Deurne is een actief dorp met een rijk verenigingsleven. Er zijn op korte afstand meerdere basisscholen en ook middelbare scholen zijn op fietsafstand in Deurne.
Rondom Deurne zijn er verschillende natuurgebieden waar je heerlijk kunt wandelen en recreëren.
ALGEMENE GEGEVENS
Bouwjaar: ca. 2003
Woonoppervlakte: ca. 55 m²
Balkon: ca. 5 m²
Inhoud: ca. 180 m³
Kozijnen: Hout
Glas: Dubbel, rolluiken
Verwarming: CV-ketel Nefit, 2003
Energielabel: A
Leuk appartement. Goede staat van onderhoud!
Heb je interesse in dit appartement? Maak gerust een afspraak voor een bezichtiging en laat je verrassen door alles wat dit appartement te bieden heeft.
Wil je weten wat de verkoopmogelijkheden van je eigen woning zijn? Neem gerust contact op voor een vrijblijvend verkoopadvies.
Verkopers kunnen altijd een bankgarantie verlangen ter grootte van 10% van de koopsom.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 299,064 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,438
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 139.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2003
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 55 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 180 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, elevator, mechanical ventilation, and passive ventilation system
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- DEURNE N 2277
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 139.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,030x
Viewed
16x
Saved
13-4-2026
On Funda
Neighborhood

Stationsbuurt
Deurne- Residents
- 1,010
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 3,881
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




