Sold
Lagekerk 595751 KG DeurneDeurne Centrum
€ 295,000 k.k.
- 50 m²living area
- 1bedroom
- A+++energy label
Sales history
- Listed since
- March 22, 2025
- Date of sale
- April 18, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Modern afgewerkt en in 2023 gebouwd 2-kamerappartement met eigen parkeerplaats in de kelder, geheel gasloos en gelegen op een toplocatie in Deurne! Dit appartement bevindt zich op loopafstand van het centrum, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik en op korte afstand van het NS-station. Het appartement beschikt over een sfeervolle woonkamer met open keuken, een balkon, een moderne badkamer en een ruime slaapkamer.
INDELING:
Begane grond
Centrale entree met bellentableau en brievenbussen. De centrale ontvangsthal geeft toegang tot het trappenhuis, de lift en parkeergarage. In de afgesloten parkeergarage van het complex heeft het appartement één privé parkeerplaats en de berging.
Eerste verdieping
Het appartement is gelegen op de 1e verdieping van het complex en is zowel per lift als via het trappenhuis bereikbaar. Middels overdekte galerij krijg je toegang tot het appartement.
Bij binnenkomst kom je terecht in de hal die toegang biedt tot de meterkast (voldoende groepen, aardlekschakelaar, slimme meter en een internetkabel van KPN & Ziggo) en de separate toiletruimte. De deels betegelde toiletruimte beschikt over een zwevend toilet en fonteintje.
De woonkamer beschikt over een mooie PVC vloer, stucwerkwanden en stucwerkplafond. De raampartijen zorgen voor veel lichtinval en toegang tot het balkon. De woonkamer biedt voldoende plaats voor een comfortabele zithoek en een eetgedeelte.
In het woongedeelte is ook de keuken gepositioneerd. De open keuken met kunststofwerkblad is opgesteld in een wandopstelling en beschikt over diverse inbouwapparatuur, zoals een 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven magnetron, ingebouwde koelkast en vaatwasser. Hierdoor kun je hier heerlijk koken en genieten van een gezellige maaltijd met vrienden of familie.
Het appartement beschikt over een ruime slaapkamer. De slaapkamer is keurig afgewerkt en heeft een grote raampartij, welke voor veel natuurlijk lichtinval zorgt. Een aparte thermostaat voor de tempratuurregeling is aanwezig.
De slaapkamer geeft toegang tot de geheel betegelde badkamer, voorzien van een wastafel met spiegel, designradiator, een douche met thermostaatkraan en de aansluiting voor de wasapparatuur.
De berging is vanuit de keuken te bereiken en voorzien van de warmtepomp, een boiler, mechanische afzuiginstallatie.
Parkeergelegenheid
Het appartement beschikt over een eigen parkeerplaats, in de onder gelegen parkeerkelder, gemarkeerd met hetzelfde nummer als het appartement. Daarnaast heeft het appartementencomplex een afgesloten parkeerterrein.
Bijzonderheden:
* Woonoppervlakte circa 50 m².
* Gebouw gebonden ruimte circa 4 m³.
* Het appartement is voorzien van kunststofkozijnen met draai/kiepramen en HR ++ beglazing.
* Onder het complex bevindt zich een parkeerkelder, met een eigen parkeerplaats en een afgesloten berging. Beide zijn genummerd 59, wat overeenkomt met het nummer van het appartement.
* Op het appartementencomplex zijn zonnepanelen gesitueerd, voor de VvE.
* Het betreft een gasloos appartement met vloerverwarming.
* De maandelijkse VvE kosten bedragen ca. € 150,-.
* Het gehele appartement is voorzien van marmer composite vensterbanken.
* Unieke kans voor de starter!
Ook voor de diverse mogelijkheden voor verzekeringen, een hypotheek, de RegioBank en de voorwaarden voor bemiddeling bij de eventuele verkoop van Uw eigen woning willen wij U graag geheel vrijblijvend adviseren!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 295,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,900
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 150.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2023
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 50 m²
- Other space inside the building
- 2 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 17 m²
- Volume in cubic meters
- 168 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- French balcony and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Completely insulated
Cadastral data
- DEURNE K 2074
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof garden
- French balcony present
- Location
- In centre and unobstructed view
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 150.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,749x
Viewed
14x
Saved
22-3-2025
On Funda
Neighborhood

Deurne Centrum
Deurne- Residents
- 1,615
- Family with children
- 8%
- Avg. asking price / m²
- € 4,620
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




