Sold
Kleine Vos 45754 DM DeurneHeiakker-Oost
€ 418,004 k.k.
- 129 m²living area
- 210 m²plot size
- 2bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- July 4, 2025
- Date of sale
- August 1, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
RUIME, UITGEBOUWDE TWEEKAPPER OP EEN RUSTIGE LOCATIE IN DE GEWILDE HEIAKKER.
Door de uitbouw met schuifpui aan de achterkant is er een mooie verbinding met de tuin. Verder is de woning o.a. voorzien van drie slaapkamers en een complete badkamer met ligbad. De voormalige garage is verbouwd tot berging en een grote bijkeuken of speelkamer.
Kom kijken en laat je overtuigen door alles wat deze woning te bieden heeft.
DOOR DE WONING | WELKOM
Vanaf de oprit met grote carport kom je droog binnen in de entree. Hier is de trap naar de eerste verdieping, meterkast en het betegelde toilet met fonteintje.
WOONKAMER
Heerlijk ruime woonkamer!
De woonkamer loopt helemaal van voor naar achteren en is lekker licht. Aan de voorkant en achterkant zijn er grote ramen en bovendien komt er daglicht door de lichtkoepel van de aanbouw.
Aan de voorkant is het zitgedeelte. Hier is de vloer voorzien van vloerbedekking en de wanden zijn afgewerkt met stucwerk.
Via dubbele deuren (die meestal openstaan) kom je in de eetkamer aan de achterkant. Door de aanbouw is deze heerlijk ruim. In de achtergevel is een grote schuifpui als verbinding tussen binnen en buiten. De vloer in de eetkamer is voorzien van vloertegels, (gedeeltelijk) vloerverwarming en de wanden zijn afgewerkt met stucwerk.
KEUKEN
Midden in de woning ligt de open keuken. Deze is rond 2015 vernieuwd en voorzien van een L-vormig keukenblok en inbouwapparatuur, zoals een 4-pits gasfornuis, combi oven/magnetron, vaatwasser op hoogte en koelkast. Verder is er veel bergruimte in de onder- en bovenkastjes.
PORTAAL
De garage is meer bij de woning betrokken en opgedeeld in een portaal, berging en bijkeuken/speelkamer.
Het portaal heeft een deur naar de oprit met carport en een deur naar de eetkamer en bijkeuken.
BIJKEUKEN / SPEELKAMER / WERKKAMER
Grote ruimte in de voormalige garage die nu voornamelijk als bijkeuken wordt gebruikt. Door de grootte is deze ruimte bij uitstek geschikt als werkkamer of speelkamer. In deze ruimte is elektra aangelegd en een wateraansluiting.
In een hoek van de bijkeuken is het voormalige keukenblok geplaatst en via een deur aan de achterkant kun je naar het overdekte terras in de tuin.
BERGING
Aan de voorkant van de garage is een berging gerealiseerd met een deur naar de oprit. Ideaal om je fietsen binnen te zetten.
DOOR DE WONING | EERSTE VERDIEPING
Aansluitend aan de overloop zijn er twee grote slaapkamers en de complete badkamer.
SLAAPKAMERS
Beide slaapkamers zijn heerlijk ruim, voorzien van vloerbedekking en afgewerkt met behang.
-> Slaapkamer 1 (voorzijde): ca. 18 m². Voorheen 2 slaapkamers en nu een grote ouderslaapkamer.
-> Slaapkamer 2 (achterzijde): ca. 9 m². Voorzien van een grote kast en een dakraam (2024).
BADKAMER
Complete en nette, ruime badkamer voorzien van wand- en vloertegels. In de badkamer is een ligbad, douche, wastafel en toilet.
DOOR DE WONING | TWEEDE VERDIEPING
Met een vaste trap kom je boven op de zolderkamer. Een open ruimte die op verschillende manieren gebruikt kan worden. Op de zolderkamer zijn de aansluitingen voor de wasapparatuur en is de CV-ketel opgesteld.
Er is veel bergruimte onder de schuine kap en boven de trap is een vaste kast gerealiseerd.
Door het plaatsen van een dakkapel of dakraam kun je hier een extra slaapkamer realiseren.
DOOR DE TUIN
Voor en achter de woning ligt een verzorgde tuin.
De voortuin is opgebouwd uit vaste beplanting met aan de rechterkant een verharde oprit met carport. Vanaf de oprit kun je naar binnen door de voor- of achterdeur.
Achter de woning ligt een onderhoudsvriendelijke tuin die grotendeels verhard is met enkele borders aan de zijkanten. Aan de rechterkant is een overdekt terras met deur naar de bijkeuken. Aansluitend is er een berging voor het tuingereedschap e.d. In de bering is elektra aangelegd.
Bij de schuifpui hangt een zonneluifel die elektronisch te bedienen is.
DOOR DE OMGEVING
Kleine Vos 4 ligt op een fijne locatie in de Heiakker. Een rustig straatje. Op korte afstand zijn er twee basisscholen en in de directe omgeving zijn er verschillende speelveldjes en groenstroken. Het centrum van Deurne met een uitgebreid aanbod (winkel)voorzieningen en horeca rondom de markt is vooral op de fiets snel en goed te bereiken.
Deurne is een actief dorp met een hoog voorzieningenniveau en NS-station. Vanuit Deurne reis je eenvoudig en snel met de trein door heel Nederland. Naast meerdere basisscholen zijn er ook middelbare scholen op diverse niveaus. Rondom Deurne liggen verschillende natuurgebieden waar je heerlijk kunt wandelen en kunt recreëren.
ALGEMENE GEGEVENS en BIJZONDERHEDEN
Bouwjaar: ca. 1992
Woonoppervlakte: ca. 129 m²
Inhoud: ca. 510 m³
Perceel: 210 m²
Kozijnen: Hout
Glas: Dubbel en enkel
Verwarming: CV-ketel ATAG, ca. 2023
Energielabel: B
Goede locatie met in de Heiakker!
Heb je interesse in deze woning? Maak gerust een afspraak voor een bezichtiging en laat je verrassen door alles wat deze woning te bieden heeft.
Wil je weten wat de verkoopmogelijkheden van je eigen woning zijn? Neem gerust contact op voor een vrijblijvend verkoopadvies.
Verkopers kunnen altijd een bankgarantie verlangen ter grootte van 10% van de koopsom.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 418,004 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,240
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 129 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 26 m²
- External storage space
- 3 m²
- Plot size
- 210 m²
- Volume in cubic meters
- 510 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- ATAG (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- DEURNE L 5159
- Cadastral map
- Area
- 210 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 67 m² (8.19 metre deep and 9.10 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Carport
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,556x
Viewed
14x
Saved
4-7-2025
On Funda
Neighborhood

Heiakker-Oost
Deurne- Residents
- 2,180
- Family with children
- 43%
- Avg. asking price / m²
- € 3,589
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




