Sold
Schommerveld 525751 EB DeurneHoutenhoek
€ 396,052 k.k.
- 126 m²living area
- 231 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- August 20, 2025
- Date of sale
- September 8, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
RUIME EN GEMODERNISEERDE HOEKWONING MET BIJGEBOUW EN GROTE TUIN NABIJ HET CENTRUM VAN DEURNE
Deze hoekwoning is netjes onderhouden, uitgebouwd én helemaal klaar voor de toekomst. Het bijgebouw is omgebouwd tot een praktische berging met op de verdieping extra ruimte – ideaal als thuiswerkplek of speelkamer. Dankzij het extra perceel aan de zijkant geniet je van een royale tuin van ca. 110 m².
Binnen vind je o.a. een lichte woonkamer, een moderne keuken (2018) en maar liefst 4 slaapkamers. Het dak is uitgerust met 9 zonnepanelen, wat bijdraagt aan lage energielasten en duurzaam wonen.
Geniet van de foto's en maak gerust een afspraak om te komen kijken!
VERKOPER VERTELT: "Een fijne woning waar we ons altijd thuis hebben gevoeld. Het grootste pluspunt vinden wij de centrale ligging: op loopafstand van het centrum, dichtbij het station en direct aan alle uitvalswegen".
DOOR DE WONING | WELKOM
Vanuit de verzorgde voortuin kom je binnen in een nette entree. Hier is het gedeeltelijk betegelde toilet met fonteintje, de verdiepte trapkast met meterkast en de trap naar de eerste verdieping. Opvallend en leuk is de speelse verhoging aan het eind van de entree naar de woonkamer.
WOONKAMER
Allereerst kom je in de woonkamer op het verhoogde gedeelte. Dit is nu in gebruik als werkhoek met praktische kastruimte, maar kan ook als speelhoek of op een andere manier gebruikt worden.
De woonkamer loopt van voor naar achteren en is voorzien van een nette, houtlook tegelvloer. De wanden zijn voorzien van stucwerk en aan de achterkant is er een aluminium schuifpui naar de tuin. Ensuite deuren in het midden van de woonkamer scheiden het zitgedeelte af van het leefgedeelte. In het zitgedeelte zit je heerlijk rustig als je de deuren dichtschuift.
Aan de achterkant gaat de woonkamer over in de open keuken.
KEUKEN
Rond 2018 is de woning verbouwd en de keuken vernieuwd. Een heerlijk open verbinding met de woonkamer waardoor je altijd contact hebt met de mensen in de woonkamer. Aan het verhoogde, open barretje kun je gezellig ontbijten met twee personen.
De keuken heeft een L-vormige opstelling en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, zoals een inductie kookplaat, vaatwasser, ruime koelkast met vershoudlade, (stoom)oven en combi oven/magnetron. De tegelvloer uit de woonkamer loopt naadloos door in de keuken.
BIJKEUKEN
Achter de keuken ligt de bijkeuken. Hier zijn de aansluitingen voor de wasapparatuur en hangt de omvormer van de zonnepanelen. Verder is er voldoende ruimte voor een extra koelkast of diepvries en bergruimte. Via de bijkeuken ga je naar de tuin.
DOOR DE WONING | EERSTE VERDIEPING
Aansluitend aan de overloop zijn er drie slaapkamers en de badkamer.
SLAAPKAMERS
Alle drie de slaapkamers zijn voorzien van een nette PVC vloer en afgewerkt met gestucte wanden.
-> Slaapkamer 1 (voorzijde): ca. 9,3 m²
-> Slaapkamer 2 (linksachter): ca. 14,2 m²
-> Slaapkamer 3 (rechtsachter): ca. 6,7 m² en in gebruik als kleedkamer.
BADKAMER
Een nette, eenvoudige badkamer. De badkamer is op de vloer en tegen de wanden betegeld en voorzien van een ruime douche en wastafel.
DOOR DE WONING | TWEEDE VERDIEPING
Allereerst kom je met de vaste trap boven op de voorzolder. Hier hangt de CV-ketel en is onder de schuine kap bergruimte gerealiseerd. Ook de voorzolder is keurig netjes afgewerkt.
SLAAPKAMER
Lekker ruime vierde slaapkamer van ca. 16,1 m². Op de vloer ligt een nette laminaatvloer en onder de schuine kap is bergruimte gerealiseerd achter een knieschot. Een groot dakraam zorgt voor voldoende lichtinval op de slaapkamer.
DOOR DE TUIN
Aan de zijkant en achter de woning ligt een lekker ruime en open tuin van ca. 110 m². De tuin is opgebouwd uit verharding, volwassen beplanting en een gazon. Achter in de tuin is een net, overdekt terras waar je heerlijk van je eigen tuin en huis geniet.
Door de ligging aan het eind van een rij huizen heb je in je tuin veel vrijheid en privacy. De tuin heeft een vrije toegang.
BIJGEBOUW
De voormalige garage in de tuin is verbouwd en uitgebouwd tot een berging met een extra verdieping. Dit bijgebouw is geïsoleerd en kan op meerdere manieren gebruikt worden. Nu is het voornamelijk als berging en hobbyruimte in gebruik. De verdieping kan ook prima als werkkamer of chillroom gebruik worden. Er is een raam voor de natuurlijke lichtinval.
DOOR DE OMGEVING
Schommerveld 52 ligt op een rustige hoeklocatie in de Houtenhoek met een vrij uitzicht aan de voor- en zijkant. Binnen 5 minuten wandel je naar de gezellige markt met haar terrassen en restaurants en met de auto ben je direct op de weg van Helmond naar Venray. In de directe omgeving zijn er verschillende speelveldjes en groenstroken.
Op korte afstand zijn diverse (winkel)voorzieningen en Deurne heeft een NS-station met een goede en snelle verbinding richting Eindhoven, Venlo en Amsterdam. Heb je kinderen? Deurne heeft diverse basisscholen en een uitgebreid aanbod aan middelbare scholen.
ALGEMENE GEGEVENS
Bouwjaar: ca. 1967
Woonoppervlakte: ca. 126 m²
Inhoud: ca. 470 m³
Bijgebouw: ca. 26 m²
Perceel: 231 m²
Kozijnen: Hout
Glas: Dubbel.
Verwarming: CV-ketel Nefit 2011.
Energielabel: B
Zonnepanelen: 9 stuks
Gemoderniseerde woning in een goede staat van onderhoud!
Heb je interesse in deze woning? Maak gerust een afspraak voor een bezichtiging en laat je verrassen door alles wat deze woning te bieden heeft.
Wil je weten wat de verkoopmogelijkheden van je eigen woning zijn? Neem gerust contact op voor een vrijblijvend verkoopadvies.
Verkoper kan een bankgarantie verlangen ter grootte van 10% van de koopsom.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 396,052 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,143
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 126 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 26 m²
- Plot size
- 231 m²
- Volume in cubic meters
- 470 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, passive ventilation system, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- DEURNE K 978
- Cadastral map
- Area
- 153 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- DEURNE K 1462
- Cadastral map
- Area
- 78 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 110 m² (11.50 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Loft, electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,394x
Viewed
59x
Saved
20-8-2025
On Funda
Neighborhood

Houtenhoek
Deurne- Residents
- 1,135
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 3,204
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




