Nabij centrum en station vind je dit prachtige, onlangs gerealiseerde, luxe verbouwd tweekamerappartement op de tweede en bovenste verdieping. Dit appartement is geheel instapklaar; met een luxe badkamer en keuken, gestucte wanden en plafonds en een prachtige vloer. Bovendien is het uitstekend geïsoleerd (energielabel A+++), waardoor u hier bijzonder lage woon- en energielasten heeft.
Indeling:
Entree op de begane grond, meterkast, trapopgang, entree op tweede verdieping:
Hal met cv/berghok met hier o.a. de aansluiting voor de wasmachine, bijzonder sfeervolle woonkamer met een grote dakkapel en met fantastisch uitzicht. Open keuken met modern aanrechtblok met o.a. combi-oven, vaatwasser, koelkast, inductiekookplaat en afzuigkap. Aan de voorzijde bevindt zich de slaapkamer. Verder is er een prachtige badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en zwevend toilet.
Het appartement is bijzonder luxe uitgevoerd, zie foto's. Zowel de keuken als de badkamer, evenals alle muren, plafonds, vloeren en deuren, zijn bijzonder luxe afgewerkt. Behalve in de badkamer ligt in het gehele appartement een prachtige visgraat pvc vloer.
Het appartement is zeer duurzaam verbouwd en maakt deel uit van een klein (3 appartementen) nieuwbouw/transformatie project. De kozijnen zijn van kunststof, de ramen zijn van dubbel glas, de muren en het dak zijn geïsoleerd. Bovendien heeft dit appartement 2 zonnepanelen en een hybride warmtepomp. Het energielabel is A+++.
Wonen in de sfeervolle Voorstad
De woning ligt in de geliefde wijk Voorstad, een gezellige buurt met veel karakter en een levendige sfeer. Hier woon je op korte afstand van het historische centrum van Deventer, vol leuke winkels, restaurants en cultuur. De IJssel en de mooie natuur eromheen liggen binnen handbereik. Met het treinstation en twee grote supermarkten om de hoek en vele voorzieningen op loopafstand, is dit de ideale plek om te wonen.
Heeft u interesse in dit appartement? Bel, app of mail met FransMakelaardij.
Of schakel direct uw eigen NVM aankoopmakelaar in. Uw NVM aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 255,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,100
Status
Sold
VVE (Owners Association) contribution
€ 57.00 per month
Construction
Type apartment
Upstairs apartment (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1888
Type of roof
Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
50 m²
Other space inside the building
4 m²
Volume in cubic meters
144 m³
Layout
Number of rooms
2 rooms (1 bedroom)
Number of bath rooms
1 bathroom
Bathroom facilities
Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
Number of stories
1 story
Facilities
Passive ventilation system and solar panels
Located at
3rd floor
Energy
Energy label
A+++
Insulation
Roof insulation, energy efficient window and insulated walls