Menstraat 15-A7411 EX DeventerBergkwartier
€ 475,000 k.k.
- 116 m²living area
- 2bedrooms
Description
Wonen in een ansichtkaart - bovenwoning aan de Menstraat 15A
De Menstraat is zo’n straat waar je vanzelf even langzamer gaat lopen. Kinderkopjes leiden je omhoog naar de statige Bergkerk, terwijl links en rechts de eeuwenoude gevels je verhalen lijken toe te fluisteren. Tussen al die historie schittert nummer 15, een charmant rijksmonument met een uitnodigende gevel en karaktervolle details. Het is een huis dat de warmte van vroeger uitstraalt, maar tegelijk helemaal klaar is voor het leven van nu. Middenin de gezelligheid van het Bergkwartier en op een steenworp afstand van de Brink.
Nummer 15a betreft een bovenwoning, waar je via de gang binnenkomt die je deelt met de bewoners van het beneden appartement. De eerste trap leidt je naar de tussenverdieping met een ruimte met wastafel en toilet. Nog een trap hoger kom je op de woonetage, met twee kamers en aan de achterzijde een keuken.
Een verdieping hoger vind je een ruime overloop, twee slaapkamers en een badkamer met inloopdouche, toilet en wastafel. Vanuit de overloop leidt een houten trap naar de zolderverdieping, die veel bergruimte biedt, voorzien is van de aansluitingen voor wasapparatuur en al volledig geïsoleerd is. Zo combineert deze woning het comfort van modern wonen met de charme en sfeer van een historisch pand.
Als bewoner van de Menstraat beleef je bovendien ieder jaar een bijzonder hoogtepunt: het Dickens Festijn. Het hele Bergkwartier verandert dan in een levend decor, met duizenden bezoekers die zich onderdompelen in de wereld van Charles Dickens. Vanuit je eigen huis kijk je uit op het feestgedruis, hoor je de muziek en proef je de sfeer van vervlogen tijden.
Dit bijzondere appartement kan los gekocht worden, maar biedt ook de unieke mogelijkheid om samen met nummer 15, het beneden-appartement, in één koop te verwerven. Zo ontstaat een royaal, karaktervol pand.
Bijzonderheden:
- Deze woning wordt verkocht via het as-is-where-is principe.
- Deze woning heeft een eigen internetpagina waarop alle relevante informatie te vinden is. Als je de brochure downloadt, kom je automatisch op deze pagina. Als je toegang wilt krijgen tot de afgeschermde documentatie, kan je een verzoek voor het wachtwoord indienen via ons kantoor.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available immediately
- Asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,095
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1600
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations) and listed building (national monument)
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 116 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Volume in cubic meters
- 407 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 4 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, optical fibre, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Not required
- Insulation
- Roof insulation and mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- DEVENTER E 9948
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Popularity
3,761x
Viewed
39x
Saved
26-9-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




